Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL25 AJ 2pár river kérdés

    $0.12/$0.25 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($26.07)
    CO ($84.37)
    gyrv84 (BTN) ($25)
    SB ($5.08)
    BB ($5)

    Pre-Flop: ($0.37, 5 players) gyrv84 is BTN
    UTG raises to $1, 1 fold, gyrv84 calls $1, 2 folds

    Flop: ($2.37, 2 players)
    UTG bets $1.75, gyrv84 calls $1.75

    Turn: ($5.87, 2 players)
    UTG bets $4.75, gyrv84 calls $4.75

    River: ($15.37, 2 players)
    UTG bets $7.68, gyrv84 ?

    Ellenfél: 24/19 cbet flop:78/turn 100 agg%:58/54/25 255 hand
    ennyi hand alapján overagro reg

    Gondolom prefold jobb lett volna. De így riveren mit teszünk?

  2. #2
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    ha már ennyit betettünk, call, az oddsunk simán megvan az ellen az utg range ellen, amivel végighívja mind a 3 utcát. emelni nem emelnék, mert szerintem csak jobb adja.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 01. 22.
    Hely
    Zsombó
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    +1 call!
    Bár az azért érdekes,hogy flopon és turnon a pot 80 százalékát hívja de riveren csak a felét!

  4. #4
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    fold! riveren egyáltalán nem agro és csak az AT,AQ-t verjük, AT-vel nem hiszem hogy végighívná. mondjuk az látszik, hogy eléggé bet/foldon van, lehet egy raise AI-ra el tudja dobni a nálunk jobb lapját.

    call-al tuti, hogy nem nyerünk.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    riveren egyáltalán nem agro
    Kevés hand, sokszor nem volt river nézés se, de amúgy teljesen egyetértek veled.

  6. #6
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    fold. Rommá kúrt kb minden. mese-nek igaza van. flop turnon keménykedik, de riveren sokszor csak a value handjeit hívja.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  7. #7
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Jó lenne tudni, hogy UTG-ből mennyi a PFR-je, ha nem túl magas, akkor turn is fold nálam, river meg easy fold
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  8. #8
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ha már megadtál pozícióból, akkor flopon miért nem próbáltál meg 3betelni az UTG nyitásának a 2,5x - 3x körüli összegével? Hiszen ott a top pár magas kísérővel, van egy színveszély, de csak nem fog callozgatni színhúzóval ha kap egy 3betet. A két látható A miatt pedig ugye kissebb a valószínűsége, hogy pont nála is van egy, így könnyen elképzelhető, hogy flopon még elöl voltál, szerintem ott rövidre kellett volna zárni és megpróbálni elvinni a kasszát, mielőtt leesne még egy scary lap. Nekem ez a nagy flop hívás olyannak tűnik, mintha csak dobatni akarna.

    Turn: teljesen blank hatos, itt még biztos nem dobtam volna el, de gyanús, hogy ekkorákat hív, mintha nem nagyon akarná, hogy megadd.

    River: trükkös lap, lehet, hogy többet árt, mint amit segített. Nagyon nehezen dobnám el a tapasztalatlan CG játékos fejemmel, de nyilván ez lenne az ésszerű, mert így már lehet színe, sora, magasabb két párja, mást nem nagyon tudok elképzelni, mivel szettet talán nem ilyen agresszíven játszana meg. Ez a fél kasszás bet nekem value gyanús, épphogy nem hívja alá a kasszát.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 06. 08. 13:13
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az én szerény véleményem, de flopon megpróbáltam volna az emelése összegének a 2,5x - 3xosoával 3betelni, ha erre call a válasza, akkor megpróbálnám bemutatni a lapomat minél olcsóbban.

    Ezen a riveren én nagyon elgondolkoznék, mint nem túl tapasztalt CG játékos, lehet, hogy a call mellett döntenék, végülis magas két párom van, tehát showdown képes vagyok. Nyilván van egy színveszély, de ha itt all in mennék, akkor azt úgy is megadja, ez nálam nem lenne opció. Dobást kicsit feszesnek érzem, hiszen végigadtuk minden utcán, lejött egy olyan lap ami segít, és akkor fold?
    Rapi és Mese +1

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne tudni, hogy UTG-ből mennyi a PFR-je, ha nem túl magas, akkor turn is fold nálam, river meg easy fold
    Turn cbet 100%, akkor is?
    Mondjuk az igaz hogy nem feltétlen jó board a 2. barrelre, de eléggé agro az ellenfél.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •