Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (45) összesen
  1. #1
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Király @Heyman SNG mindennapjai

    Sziasztok!

    Már régóta tervezem, hogy indítok egy saját topicot, amibe az érdekes leosztásokat, és egyebeket beleírhatom.

    Most, hogy gyakorlatilag elkezdődött a nyári szünet, a pókert afféle munkaként kezelem, ez nálam annyit jelent, hogy a napi 1-2 óra helyett legalább 6 órát szeretnék foglalkozni vele. Ezt körülbelül olyan felosztásban, hogy délelőtt 3, délután 3 óra.

    Tehát ma van az 1. munkanapom

    Ez után esténként részletes beszámolókkal fogok jelentkezni, hogy hogy sikerült az aktuális nap.

    Megjegyzés: $11-os DON-okat játszom az Ongame hálózatban. (Bónuszkijátszás miatt)

  2. #2
    Újonc uncleben0209 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    Nagykőrös
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Sok sikert! Várom az első beszámolód!

  3. #3
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Tapasztalatból mondom, hogy Ongamen nem érdemes délelőtt játszani. Ha időd enedi akkor inkabb délelőtt elmélet - delutan es este pedig jatek. Hidd el, hogy meg fogsz lepődni, mennyivel konnyebb esténként nyerni, es asztal is sokkal tobb van. Délelőtt ez a hálózat gyakorlatilag halott. 4-5000 játékos van csak az esti 20 000el szemben.

    GL!
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  4. #4
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztalatból mondom, hogy Ongamen nem érdemes délelőtt játszani. Ha időd enedi akkor inkabb délelőtt elmélet - delutan es este pedig jatek. Hidd el, hogy meg fogsz lepődni, mennyivel konnyebb esténként nyerni, es asztal is sokkal tobb van. Délelőtt ez a hálózat gyakorlatilag halott. 4-5000 játékos van csak az esti 20 000el szemben.

    GL!
    Ez valóban így van, viszont ma meglepődtem milyen gyorsan teltek a $11-s DON asztalok, kb 10 percenként. Persze kevesebben vannak, így erősebb a mezőny.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez valóban így van, viszont ma meglepődtem milyen gyorsan teltek a $11-s DON asztalok, kb 10 percenként. Persze kevesebben vannak, így erősebb a mezőny.
    DON mindig viszonylag gyorsan telik, főleg ha turbo, este még jobb, hidd el. Szánj rá 1 - 2 napot a héten, amikor tudsz este 19 - 23 óra között játszani. Megéri Én hónapok óta itt játszom, csak normál SNG -t, de néha DON -t is. Éppen egy 500$ -os FD közepén járok.

    Nekem az jött be a legjobban, hogy délelőtt néhány óra elmélet, és délután/koraeste vagy későeste session (ök), 2 óráként bontva napi 3 - 4 attól függ, időm hogy engedi. Heti 5 - 6 nap. Mondjuk ehhez kell egy megértő társ
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 06. 10. 17:11
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  6. #6
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    DON mindig viszonylag gyorsan telik, főleg ha turbo, este még jobb, hidd el. Szánj rá 1 - 2 napot a héten, amikor tudsz este 19 - 23 óra között játszani. Megéri Én hónapok óta itt játszom, csak normál SNG -t, de néha DON -t is. Éppen egy 500$ -os FD közepén járok.

    Nekem az jött be a legjobban, hogy délelőtt néhány óra elmélet, és délután/koraeste vagy későeste session (ök), 2 óráként bontva napi 3 - 4 attól függ, időm hogy engedi. Heti 5 - 6 nap. Mondjuk ehhez kell egy megértő társ
    köszi a tippeket! én is kipróbáltam a sima sng-t ongamen, de nekem a tapasztalatom az volt, hogy túl hamar push/fold szakaszba érünk még normalon is, így nagyobb a variancia. Persze ezt ellensúlyozhatja, hogy gyengébb a mezőny.

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köszi a tippeket! én is kipróbáltam a sima sng-t ongamen, de nekem a tapasztalatom az volt, hogy túl hamar push/fold szakaszba érünk még normalon is, így nagyobb a variancia. Persze ezt ellensúlyozhatja, hogy gyengébb a mezőny.
    Túl hamar???? A 8 perces vakszinteken??? Ilyen kis emelkedésekkel? Még 200as vakszintből is kettő van, egyiken van ante, másikon nincsen. Átlag 46 perc egy normál SNG, ilyen baráti vakstruktúra talán egyik siteon sincsen, ez biztos.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #8
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl hamar???? A 8 perces vakszinteken??? Ilyen kis emelkedésekkel? Még 200as vakszintből is kettő van, egyiken van ante, másikon nincsen. Átlag 46 perc egy normál SNG, ilyen baráti vakstruktúra talán egyik siteon sincsen, ez biztos.
    Nekem FTP és Stars jobban bejött

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet Heyman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem FTP és Stars jobban bejött
    Ami Ongamen van, az a régi Starsos struktúra.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #10
    Őstag Heyman avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 05.
    Hozzászólások
    1.452

    Alapbeállítás

    #1 nap összefoglaló

    Végeztem az ongammel! Ezaz! Sokba került, de végre végeztem egy időre az Ongamemel és a DONokkal. Jöhet a Stars!

    Délelőtt össz-vissz 3 versenyt tudtam lejátszani, mert csak nagy nehezen sikerült beállítani a HM-et.(Reinstall volt) Aztán csak délután 3kor tudtam elkezdeni a játékot, mert addig az erdőben voltunk. Ennek ellenére ennyit még soha sem játszottam: 33 versenyt pörgettem le, ami tiszta játékidőben 6.2 óra, valójában olyan 9 körül lehet. Ennek örülök.

    Annak viszont nem, hogy ez alatt $72 veszteséget termeltem, de igazából nem is vártam mást, már az elején megmutatta az ongame, hogy ő bizony nincs jóban velem, mióta egyszer megcsaltam. Ki kellett fizetni, az ongamet, a $140 bónusz most egy kicsit kárpótol, de azért nem az igazi.

    Remélem holnaptól a Stars sima SNG-k hozzák majd a megszokottat

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •