Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (82) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Mosoly Predatorman pókeres karrierje

    Sziasztok

    The Life:

    Én egy 18 éves (lassan 19) középsulis (lassan technikus) srác vagyok. Idén érettségizek/érettségiztem, kedden lesz a szóbelim, be kéne húzni, elég sok a draw, szal hooold.

    Ez a topik az új tagoknak szól, én már nem minősülnék annak, ha a regisztráció időpontját néznénk. 2008 augusztusában regisztráltam az oldalra, de akkor még csak a híreket olvastam. Később bele-belenéztem egy-két blogba is, és láttam a hozzászólásoknál, milyen nagy itt az összetartás, a közösség. Ezután bele mertem pillantani a fórumokba is, amik először nem nagyon izgattak (nem értem miért..), és egyre nagyobb volt a kísértés, hogy én is "ismert" tagja legyek az akadémiának. (neeem, nincs feltűnési viszketegségem )

    A póker:

    Először nem nagyon akartam pénzt fektetni eme nagyszerű játékba, ezért nem fizettem be, és freerollokon meneteltem... Könyveket olvasgattam gépen, élőben, hátha segítenek a játékomon. Valamit csak értek, mert a 0-ról felmentem 70$ra szigorú BRM-el. 70$nál elkapott egy downswing (akkor azt sem tudtam vna, h ez mit jelent..) és lementem 50$ra, ott elkapott az agy****, és 50$ kakukk. Akkor a pókerre voltm mérges, most pedig magamra..

    Egy évig szüneteltettem a pókert, semmi játék, esetleg élőben haverokkal, de kedvem sem volt hozzá. Egyik havernak megmutattam miről is van itten szó, ő pedig továbbfejlesztgette magát és a PShez tartozva szép lassan felment 400$-ig, onnan pedig le 0-ra... A lényeg, hogy rájöttem, én is meg tudnám csinálni ugyanezt, így szereztem egy kis pénzt, és nem starson, ahogy eddig, hanem ftpn folytatom a karrierem.

    Annyit kell még tudni rólam, h sokat játszottam anno NL2-n, de inkább kerülöm ezt a szintet.. Most is nagyon szigorú BRMet tartok be, és van annyi pénzem, hogy NL5-ön nyomassam.

    Azon is gondolkoztam, hogy indítok egy blogot, de inkább ezt választottam, még mindig nem értem miért, coinflip volt, de valószínűleg hétfőtől majd indítok egy blogot is, amiben a grafokat osztom meg, és a statokat teszem közhírré.

    Cél:
    Elég nehéz célt tűztem ki magam elé, szeptemberre NL25ön szeretnék játszani. Miért NL25? Én sem tudom, de a 25 az tetszik benne Szerintetek lehetséges?

    Még egy nagy lendületet adott az, hogy akit régebb óta követtem a blogjában és a topikjában (Littlemage), olyan sikereket ér el, ami számomra még felfoghatatlan. 2008 februárjában még Nl10en nyomult, és most hova elér a keze.. Hosszútávon én is olyan sikeres szeretnék lenni mint ő, tehát Hajrá Littlemage

    Sztem így is elég hosszú lett a bemutatkozás, köszönöm hogy elolvastad, mindenkinek GL

    Ui.: Azért töltök fel egy grafot, és egy stathalmazt ide is, hogy ha már elolvastad, mond mi a hibám. (NL5 12 asztal SH asztalokkal) (nem tudom miért ilyen rossz a minősége a statoknak )
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Predatorman által: 2011. 06. 10. 21:16
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sok sikert! Ha nem benazod el a br-odat, akkor sokkal hamarabb is odaerhetsz, mint en. Vannak nalam sokkal ugyesebb tagok is itt az akademian. NL25 boven realis lehet megfelelo jatekmennyiseggel, es tanulassal.

    Statokhoz: NL5-re ez meg jo, de idovel ezen sztem kicsit lazithatsz. Tudom ajanlani az akademias indulotablazatot is, en NL4-en kiprobaltam, teljesen jol verheto vele a mezony.

    3beted nagyon alacsony, gyakorlatilag AK, KK, QQ, ennel lehet tobb lappal is, a megfelelelo emberek ellen, megfelelo szituacioban.

    cbeted is lehetne magasabb, mert igy nagyon kiismerheto a jatekod.

    12 asztal nagyon sok 1szerre, inkabb jatssz kevesebb asztalon, s jobban eszre fogod venni a szitukat.


    GL!
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2011. 06. 10. 23:39
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    ahogy a mágus is mondta, felesleges nl5-ön 12 asztalon játszanod. játssz 3-4 asztalon, és sokkal gyorsabban fogsz fejlődni.

  4. #4
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    3beted nagyon alacsony, gyakorlatilag AK, KK, QQ, ennel lehet tobb lappal is, a megfelelelo emberek ellen, megfelelo szituacioban.
    Őőőő, ennyiből rá lehet jönni, hogy mivel 3betelek? Az kemény Teljes mértékben belőtted a 3bet rangeem :O (+AA ) A tanácsodat megfogadom, köszi

    ahogy a mágus is mondta, felesleges nl5-ön 12 asztalon játszanod. játssz 3-4 asztalon, és sokkal gyorsabban fogsz fejlődni.
    Ezt is megfogadom, köszi hogy írtatok


    Még annyi kérdés, hogy egy hónap alatt mennyi az a handmennyiség amit úgy illene letolnom? Nem vagyok egy aggrobear, aki 333 333 leosztást letol..
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    a minőség a lényeg, nem a mennyiség
    játssz amennyi jól esik, eredmények majd jönnek.

    sok sikert!
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  6. #6
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet wamcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a minőség a lényeg, nem a mennyiség
    játssz amennyi jól esik, eredmények majd jönnek.

    sok sikert!
    Okés, köszi
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  7. #7
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Idézet Predatorman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Még annyi kérdés, hogy egy hónap alatt mennyi az a handmennyiség amit úgy illene letolnom? Nem vagyok egy aggrobear, aki 333 333 leosztást letol..
    Ez is attl függ, hogy mennyi időd van rá de szerintem olyan 20-40k között érdemes játszani minimum, aki akar valamit kezdeni a pokerrel. persze aki egész nap ráér, annak összejöhet 80-100k is, bőven

  8. #8
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet bandus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez is attl függ, hogy mennyi időd van rá de szerintem olyan 20-40k között érdemes játszani minimum, aki akar valamit kezdeni a pokerrel. persze aki egész nap ráér, annak összejöhet 80-100k is, bőven
    Miután meglesz a szóbelim, a gyakorlatom ( ) és szalonnát sütögettem a tételeim segítségével, rá fogok majd érni. Július 8-tól lesz igazán rotty
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Látom nagyjából egy cipőben járunk

    Nekem is NL5-re van roll-om. Úgy tervezem nyáron én is sokat fogok pókerezni. Remélem lesz is belőle valami Én június végén érettségizek szal csak júliusban kezdhetném a grindelést, de akkor meg úgy néz ki fesztiválok ezerrel na de majd közbe csak lesz egy kis idő. Augusztusba meg biztos!

    Mondanám h fogadjuk ki éri el hamarabb az NL25-öt, de ekkora rollból inkább ne kockáztassunk Azért remélem meg lesz mind a kettőnknek! GL! (és az érettségihez is GL )

  10. #10
    Fanatikus tag Predatorman avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nekem is NL5-re van roll-om. Úgy tervezem nyáron én is sokat fogok pókerezni. Remélem lesz is belőle valami Én június végén érettségizek szal csak júliusban kezdhetném a grindelést, de akkor meg úgy néz ki fesztiválok ezerrel na de majd közbe csak lesz egy kis idő. Augusztusba meg biztos
    Nem kell annyit aludni, és éjszaka lesz időd

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondanám h fogadjuk ki éri el hamarabb az NL25-öt, de ekkora rollból inkább ne kockáztassunk Azért remélem meg lesz mind a kettőnknek! GL! (és az érettségihez is GL )
    Egyszer megfogadtam, hogy többet nemfogadok, meg amúgyis igazad van, felesleges lenne, megviselné a BR-t

    Neked is GL és az érettségihez is sok sikert Behúzzuk
    "szerintem ez egy nagyon egyszerű bet fold abban az esetben ha 1/2pot pot közelit betelsz,így megjátszva beleszartál a ventilátorba."

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •