Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás Net bekötés HELP PLS!

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy folyamatosan szakadozik a netem 2 hete. Ez eddig igen sokba fájt így valamilyen megoldást keresek erre.

    15 megás netem van, ami egy routerrel ketté van osztva, 2 számítógép között. Általában csak az én gépem van bekapcsolva, a másik csak amolyan pót PC + a barátnőm azon pötyög.

    Azon gondolkoztam, hogy beköttetek még egy netet. Összesen 2 szolgáltató érhető el nálunk, így nem nagyon válogathatok.

    A kérdés: technikailag hogy oldható meg, hogy még 1 kábelt bekössek a routerba? Mivel egy kábelcsatlakozó van rajta a netkábelnek, nem tudom hogy kellene összerakni. Létezik esetleg valamilyen elosztó?

    Elég analfabéta vagyok az ilyen dolgokhoz, így aki tudja a megoldás, pls help!

    Thx,
    O.
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    vegyél egy mobilnetet inkább ha van rendes 3g és ha elmegy a net, akkor azt használd.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vegyél egy mobilnetet inkább ha van rendes 3g és ha elmegy a net, akkor azt használd.
    Egy informatikus ismerősöm azt mondta, hogy a mobilnetet felejtsem el, mivel amit én csinálok, hamar leszívja. Egyébként van 3G rendesen, az Iphoneon mindig látom...

    Lehet vajon azt is modemként használni?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  4. #4
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Dual wan portos router kell akkor neked.
    De lehet jobban jársz azzal, ha veszem egy hálókártyát a gépedbe és amikor a első számú net elmegy akkor engedélyezed a másik hálókártyádat. Ha nincsenek letiltva egymás mellett akkor nem tudom mi van még nem próbáltam

    De most köttettem én is új netet és a régi még itt van. CSak egy hálókártya kell és ki tudom próbálni.

    Ha csak pókerre használnád a mobilnetet akkor arra bőven elég lenne.

  5. #5
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Köszönöm Srácok!

    A mobilnet egyszerűbben hangzik.

    Mivel HU SNG-ket játszom, így ha megszakadok 5 percre, kb elvesztettem 1 BI-t. Mivel nem is 1 asztalon játszom, általában 2-t.

    Amikor elmegy a net, kb 10-13 percre van szükségem, hogy a maradék függőben lévő partikat letoljam. Erre elegendő lehet, heti 2 megszakadással számolva egy 3 gigás mobilnet?
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Srácok!

    A mobilnet egyszerűbben hangzik.

    Mivel HU SNG-ket játszom, így ha megszakadok 5 percre, kb elvesztettem 1 BI-t. Mivel nem is 1 asztalon játszom, általában 2-t.

    Amikor elmegy a net, kb 10-13 percre van szükségem, hogy a maradék függőben lévő partikat letoljam. Erre elegendő lehet, heti 2 megszakadással számolva egy 3 gigás mobilnet?
    Bőven! Én laptopon használtam heti 5nap Vodafone-os netet és fél éven át 1x sem szakadt meg. Az utóbbi időben viszont már többször szakadt, de max. 5perc alatt újra lehet csatlakozni! Én jobban szeretek mobilnettel játszani mint a (rohadt) chelloval! Póker kb. semmit nem "fogyaszt" adatforgalomból. Azt viszont nem tudtam még megcsinálni, hogy megy a vodafone és UPC is 1x-re.

  7. #7
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Srácok!

    A mobilnet egyszerűbben hangzik.

    Mivel HU SNG-ket játszom, így ha megszakadok 5 percre, kb elvesztettem 1 BI-t. Mivel nem is 1 asztalon játszom, általában 2-t.

    Amikor elmegy a net, kb 10-13 percre van szükségem, hogy a maradék függőben lévő partikat letoljam. Erre elegendő lehet, heti 2 megszakadással számolva egy 3 gigás mobilnet?
    Bőven elégnek kell lennie. Az iphone-on is van tetherinh, de a helyedben kipróbálnám előtte hogy mennyire gyors, plusz az a csomagodból szívja majd a netet.
    A szakadás meg még haldokló router probléma is lehet. Kinél van előfizetésed?

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 05. 27.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    nekem mobilnetem van ( t-mobil 3gigás ) simán lehet szakadozás nélkül pokerezni és ha csak pokerre használod akkor egész hónapban is kitart a 3 giga.
    igaz ha eléred a 3 gigát akkor lekorlátozzák a le/fel töltési sebességet, olyankor viszont már előfordulhat szakadozás ha a pokerrel egyidőben megy pl. a firefox,
    de ha csak pokerre kell akkor tudom ajánlani.

  9. #9
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Srácok!

    A mobilnet egyszerűbben hangzik.

    Mivel HU SNG-ket játszom, így ha megszakadok 5 percre, kb elvesztettem 1 BI-t. Mivel nem is 1 asztalon játszom, általában 2-t.

    Amikor elmegy a net, kb 10-13 percre van szükségem, hogy a maradék függőben lévő partikat letoljam. Erre elegendő lehet, heti 2 megszakadással számolva egy 3 gigás mobilnet?
    Yo!

    Ha ájfónod van akkor ne tökölj 2. vezetékes internettel.
    egyszerűen kérj egy webcsomagot a szolgáltatódnál. 1 GB bőven elég csak a pokához (egyébként is most már csak korlátozzák a sebességet ha túlléped a korlátod, nem számláznak plusz díjat mintrégen)
    A telót rátolod a gépedre és simán tudsz tovább játszani fél perc alatt.

    egyébként meg a hibát jelentsd be! ahányszor megszakad annyiszor és ha DSL-et van akkor mondjad, hogy rakjanak át egy másik DSLAM-ra.

  10. #10
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bőven elégnek kell lennie. Az iphone-on is van tetherinh, de a helyedben kipróbálnám előtte hogy mennyire gyors, plusz az a csomagodból szívja majd a netet.
    A szakadás meg még haldokló router probléma is lehet. Kinél van előfizetésed?
    A kábelnet egy helyi szolgáltató (Vidanet...), de sajnos eddig más nem volt. Se UPC, se T-home,com...

    A mobil meg t-mobilos.

    A routernek mennyi az életideje? Mert nincs fél éves a kis drága...
    A Monopolyban is van ICM hatás! - OwnControl

    Blog: http://www.pokerakademia.com/poker_blogok/orang3j3ws99/

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •