Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás NL100 QTs érdekes helyzetben

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($100)
    UTG+1 ($27.76)
    Epiman (CO) ($100)
    BTN ($100)
    SB ($40.67)
    BB ($169.61)

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Epiman is CO
    UTG raises to $3, 1 fold, Epiman calls $3, 3 folds

    Flop: ($7.50, 2 players)
    UTG checks, Epiman bets $5, UTG calls $5

    Turn: ($17.50, 2 players)
    UTG checks, Epiman bets $12, UTG raises to $33

    Epiman ???

    Enemy egy átlagos tag reg, semmi különösebb infó nincs róla még. Mivel ongamen vagyunk és tegnaptól lett 6max ezért még az UTG fogalmát nem kell olyan komolyan venni, mint máshol. Engem egy lazább aggro regnek láthat. Mit tennétek?
    You 're an apple

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    adnám, mivel nem raisel olyan nagyot és az outjaid is eléggé rejtettek. ráadásul lehet, hogy csak leveling (ugye mert turnön a raise úgyis nuts stb) és riveren feladjhatja. viszont riveren c/f-olnám, ha nem javulunk, mert azért ott már drága lesz blöffcatchelni és arra számítanék, hogy gyakran feladja ha nem jó lap érkezik.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    szerintem egy átlag tag reg nem fog így blöffölni, mást meg nem nagyon verünk, mondjuk az is igaz hogy kb 99-et reppel, én elengedném de nit vagyok
    ( és lejjebb is játszom )

    gl!
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  4. #4
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    adnám, mivel nem raisel olyan nagyot és az outjaid is eléggé rejtettek. ráadásul lehet, hogy csak leveling (ugye mert turnön a raise úgyis nuts stb) és riveren feladjhatja. viszont riveren c/f-olnám, ha nem javulunk, mert azért ott már drága lesz blöffcatchelni és arra számítanék, hogy gyakran feladja ha nem jó lap érkezik.
    Milyen lapot adnál a kezébe, amivel flopon kihagyta a cbetet, turnon c/r-el, riveren betolja és ver minket?
    You 're an apple

  5. #5
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen lapot adnál a kezébe, amivel flopon kihagyta a cbetet, turnon c/r-el, riveren betolja és ver minket?
    hát azt nem néztem mondjuk , hogy nem volt cbet. de azért lehet nála néha JT, Qx, 99 szerintem.
    nem vagyok egy hős típus, én nem hiszem, hogy adnám blank rivert.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #6
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát azt nem néztem mondjuk , hogy nem volt cbet. de azért lehet nála néha JT, Qx, 99 szerintem.
    nem vagyok egy hős típus, én nem hiszem, hogy adnám blank rivert.
    Qx nem emel vissza turnon, JT-vel gutshotra callozna flopon (?) 99, de inkább blöff ami lehet nála szerintem.
    You 're an apple

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet Epiman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Qx nem emel vissza turnon, JT-vel gutshotra callozna flopon (?) 99, de inkább blöff ami lehet nála szerintem.
    Simán dobnám history nélkül, nagyon ritka a blöff ezzel a line-al

  8. #8
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Sima fold.
    Az outjainkat nem is érdemes nézni mivel 1 lapos sorra van esélyünk azt meg semmilyen lap nem fizetné már.
    Ha nincs előzmény akkor itt nem fog félblöffölni sem szal biztosan hátul vagyunk.

    Én is 100on játszok és sokszor beleképzelem a gondolkodást a regek játékába de sokszor rá kell jönnöm h csak a lapjukat játsszák ,nem érdemes ellenük ilyen határeset partiba keveredni.
    Utoljára módosítva: krgabez által: 2011. 06. 22. 17:45

  9. #9
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    sokminden lehet nála, de amivel talán így játszhat persze a blöffön kívül, az 89, illetve semiblöffnek még talán a 67, 78.

    nehéz egyébként belelátni a fejébe, én inkább a feszesebb kategória vagyok, és ellenem nem nagyon szoktak így moveolgatni, de szerintem nem adja fel riveren sem, és drága lenne kideríteni mivel játszik így, úgyhogy el tudnám engedni.

    egyébként lehet hogy turnon inkább mögécheckelnék, és callolnám a river donkját.

  10. #10
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Alapból fold.

    Őrült éned ellen játszva call itt is, meg riveren is, ha ellen erre rámehet.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •