A blog után megpróbálom egy új fórumtopicban is... Pofátlanul... De a szükség nagy úr...


Igen támadt egy frenetikus ötletem... Azt gyanítom nincsenek túl jó esélyeim, hogy megtaláljam akit keresek, de úgy éreztem egy próbát mindenképp megér.
Nos a helyzet az, hogy egy ideje egész jól elvagyok a pókerrel. Már sikerült odáig eljutnom, hogy közel egy éve ebből élek. Na de azért nem úgy, hogy épp a WSOP-ról írjam a blogot... Annyit azért sikerült hozni az utóbbi időben, hogy jobban megérte játszani mint valami hétköznapi melót keresni. Nagyrészt cg ment, volt közben némi MTT is. Éltem mint hal a vízben és egy-két húzósabb periódust leszámítva tényleg nem volt okom panaszra. Hogy miért a múlt idő?

Nagyon egyszerű. Szűk 1 hónapja nagyon rossz hírt kaptam. Tudni kell, hogy alapvetően a family nem a felső tízezer tagja. Dolgos szorgalmas hangyaként güriznek és próbálnak fennmaradni. Büszke is vagyok rájuk és kicsit bűntudatom van, hogy én nem vagyok képes erre. Bár a poker mint hivatás szintén nem egy fáklyásmenet... Túl azon, hogy nagy szerelmem a játék és kb az egyetlen olyan dolog ami tartósan le tud kötni és elég jónak érzem magam benne és a magam ura lehetek fő motiváció az is, hogy a családot segítsem. Mondjuk egy szép kövér MTT score... Ez eddig nem jött össze, de abból amit összekapartam cg-en tudtam segíteni itthon. Mint most is mikor jött egy váratlan és halaszthatatlan kiadás, ami olyannyira nem volt kis összeg, hogy a bankrollom kb 95%-át felemésztette és még így sem tudtam adni eleget. Valahogy közösen azért megoldottuk. Talán kicsit önző módon azt az 5%-ot nem dobtam be a közösbe, de úgy éreztem valami esélyt hagyni kell magamnak, hogy újra talpra álljak.

Ennek a nem várt eseménynek köszönhető tehát, hogy az eddigi nyugis életem hirtelen olyan, mintha hajótörést szenvedtem volna a viharos tengeren és még úszni sem tudok.... Próbáltam összeügyeskedni valamit a maradékból, de ez sikertelennek bizonyult. Agyalok egy ideje azon mi lehetne a megoldás, hogy talpra álljak. Ekkor jutott eszembe más "fantasztikus" tervek mellett, hogy megpróbálok keresni egy szponzort. Fogalmam sincs hol s mint kellene ezt megtennem, hogy jó eséllyel számíthassak sikerre. Elég bátor kijelentés lenne tőlem, ha azt mondanám aktiv tagja vagyok az Akademia közösségének, de azért rendszeresen követem a híreket és látom, hogy még most is ez az oldal kicsiny hazánk legnívósabb online pókerközössége. Így jött az ötlet, hogy próbálkozom nálatok. Ha kétségbe van esve az ember mindent megpróbál.

Amire gondoltam, mint backelés... 5-20$ közötti MTT-k a PokerStarson. Ez csak egy előzetes elgondolás. Függően attól milyen esetleges ajánlatokat kapok nyitott vagyok egyéb megegyezésekre is. Természetesen a profit százalékos elosztása is megbeszélés kérdése. Ami az eredményeimet illeti az MTT-k világában... Nem állítom, hogy sok ezernyi torna van a hátam mögött, de már van egy értékelhető minta. Az érdeklődők OPR-en megtalálnak Bistei néven.

Ennyi lenne elsőre körvonalakban a történet. Bízom benne, hogy lesz olyan, aki lát bennem fantáziát. Bármilyen kérdés jöhet ha részletekre lennétek kíváncsiak. Itt a blogban vagy PM-ben.