Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Elkészült a videóm :)

    Sziasztok!

    Csináltam egy videót, kommentárral. még picit finomítgatom a kódolást, s a hétvégén felteszem valahova. Spirited ha tudsz, mondhatnál pár mondatban erről a rapidshareről néhány szót, mert még csak max. töltöttem le róla. Vagy valaki más. De majd még utánanézek.

    Az elején bemutattam pár, szerintem hasznos dolgot is. Itt ezekről még annyira nem esett szó, biztos lesz akinek újdonság.

    S ez az első közszereplésem, utoljára sztem a suliban feleléskor éreztem így magam szóval picit izgulok is , azt nézzétek el .

    Póker Akadémia Admin utólagos kommentje:

    Littlemage a videóban érinti a videókészítés rejtelmeit, valamint kitér a Poker Tracker használatára is.

    A videó letölthető a Videók aloldalról is.

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Köszi, megpróbálom.

    még a tömörítéssel vagyok megakadva, mert én torrentről letöltött dvix-el próbálkoztam, de azzal egyszerűen nem akar tömöríteni. Xvid-el se. Most letöltöm a 15 napos trial verziot, s megpróbálom azzal. Előtte meg azzal szívtam, hogy az egyik feliratba flasht raktam véletlenül, s állandóan azt írta ki, hogy ezt csak swf flash tudja kezelni...... húúúú... órákat szórakoztam vele. ha nem lesz más, akkor marad a windowsos mpeg4 tömörítő.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Ha nincs jobb műsor a TV-ben....

    ..... akkor nézd meg ezt

    http://rapidshare.com/files/63878763...mpeg4.avi.html

    Elkészült

    Kíváncsian várom a véleményeket )
    Ez épp egy jól sikerült session lett, szerencsére. 70 mega, kb. egy óra, 4 asztal, 2db NL10, 2 db NL20, kis "technikai bemutatóval" körítve

    Jó nézegelődést

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    alig várom, hogy végig nézzem.
    Lehet hétvégén én is csinálok egyet
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Nnnna, akkor elso komment a videora...
    Jol sikerult, a programokat en is ki fogom probalni, mert jol hangzanak...
    A jatek resz egesz jo volt, bar en ugy ereztem, hogy neha eleg meredek flopokat is c-betelsz...
    Ami a problemam volt, hogy a hang jol ertheto volt, de folyamatosan csuszott, Gametime+ meg nem latszott...
    Johet a kovetkezo...

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Köszi

    Nem tudom, hogy a GT+ miért nem vette fel, lehet kell valami beállítás. A hang néha csúszkált, volt hogy azért is írtam kommentet. bár nekem ennél már jó volt, de ezt biztos ilyen kodec dolog is okozhatja.

    hát igen... sztem közelít a cbetem a 100 %hoz a videon
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2007. 10. 20. 20:25

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Littlemage: első betekintésre nagyon tanulságos a videód, úgy tűnt sokat segíthet a kezdő játékosoknak, pl. a különféle szoftverek megismerésében.

    Sajnos még nem volt időm alaposabban "áttanulmányozni", de amit láttam belőle, nagyon tetszett, úgyhogy hamarosan biztos végignézem majd.

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    köszi . Hát még én is kezdő vagyok nagyon . Én is remélem, hogy azért hasznos lesz.

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Elkezdtem én is nézni a videót, és nekem tetszik, főleg, hogy az elején bemutatsz egy-két dolgot. Ez az autohotkey ez hasznosnak tűnik, eddig én még nem használtam!
    Ahogy említed a videóban, egy rövid cikket is írhatnál erről, az oldal szerkesztői biztosan örülnének neki!

    Még nem néztem meg mindent, csak a legelejét, mert el kell most mennem reggelizni...
    -Nehezen látom át ezt a betdirect pokert, de ez biztosan csak megszokás kérdése
    -A KK-s játék tetszett, ugyanezt csináltam volna (első tíz percben bal felső ablak)
    -Nagyon adta a lapokat, két gyönyörű sort floppolni királyság. Egyébként az jutott még eszembe, hogy egy az AJ lapnál, amikor QKT a flop szépen kivetted a teljes beülőt az ellenfeled kezéből, ez fentebbi szinteken sajnos már -eltekintve néhány fish-től - teljesen elképzelhetetlen

    Majd még megnézem tovább!
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Sikerült végre megnéznem a videót. Elsőre feltűnt a profi kivitelezés, jó képminőség, érthető hang (nekem nem csúszott), minden látszott amit meg akartál mutatni (kivéve a GT+ feliratok). Tetszettek az utólagos magyarázó feliratok is.

    Hasznosak az AutoHotkey és a PT tanácsok. Nagyon jó lenne, ha megírnád az említett cikket az AutoHotkey-ről. Közzétennénk itt az oldalon, biztos sokan szívesen olvasnák.

    A játékról:

    Főleg az elején nagyon jöttek a lapok, és néhányat ki is fizettek. Nem rossz kezdet az első pokeres videódhoz.
    Tetszett az agresszív játék, a sok cont. bet-el. Nekem az tűnt fel, hogy elég könnyen dobtak a cont. bet-re. Ezt érdemes kihasználni, amit meg is tettél.
    Volt néhány kérdéses preflop megadás pozíción kívül. Például az vagy a . Igaz, hogy az -nél 4 ellenfél volt, és itt már érvényesül a draw jellege a lapnak. Az flop után tiszta fold pozíción kívül, de ezt Te is érezted.
    A vs. partiban, a river emelésre semmi szükség. Rengeteg draw lehetőség van a flopon, amire várhatott az ellen. Ezek közül nem jött be semmi, így ezek ellen várhatóan elég a négyes pár. Ha meg K vagy Q párja van, úgyis megadja az emelést, főleg a csak fél potot amit emeltél.

    A végén bemutatott PT statisztika nagyon jól fest. 23% VPIP és 15% PFR ideális, az AF számok is jók. Nem is beszélve a 8 BB/100 eredményről 35k leosztás alatt.

    Csak így tovább, grat a videóhoz, összességében nagyon jó lett.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •