Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (34) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek van kedve videót készíteni, itt a Póker Akadémián lehetőséget biztosítunk a megjelenésre, és közösen elemezhetjük a látottakat.
    Élnék az alkalommal

    http://web.nordtelekom.hu/spirited/p..._media/hhh.avi

    Kiváncsi vagyok mit láttok a játékom gyengepontjának, melyik partikat rontottam el. Szóval ne kíméljetek. Egyébként ez pont egy bukó session lett.

    A video 70 Mb, 21 perc

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hát letöltöttem a videódat, én nem tudtam követniDurva azért a 13 asztal egyszerre.

  3. #3
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    En is letoltotem, es nagyon durva a 15 asztal, ha benne vagy, biztos egyszerubb, de kivulallokent kovetni... Milyen hosszu sessionoket tudsz igy csinalni? Jjjja, es mire gyujtod a VIP pontokat?

    En is tolnam igy Paraminon, de sajna nem lehet, mert csak 8 masodperc a gondolkodasi ido...

    En azt javasolnam, ha barki ilyen videokat akar csinalni, akkor azt max 4 asztalon jatsza, DE kommentezze is a handeket jatek kozben, ugy a megfigyeloknek is konnyebb a dolga. Koszi...

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Hááááááááát Spirited, ez kemény... Szerintem nézni keményebb, mint játszani, bár azt sem lehet egyszerű...Én 8 max asztalon játszottam 10-12 asztalon, de 6 maxon nem, és nem is hiszem, hogy menne...
    Mindenesetre gratula, hogy ezt így tudod kezelni. Letöltöttem a videódat, de megmondom őszintén, nem tudom követni a dolgokat, túl sok infó egyszerre.
    Ja, és ráadásul még van olyan asztal, ahol heads-upot nyomsz
    Csatlakoznék én is Godmodhoz, 4 asztal egyszerre még követhető.

    Ja, én is felbátorodtam, lehet csinálok egyet, hátha írtok vmi okosságot, hogy mit kéne máshogy csinálni! Camtasia-val csináltad?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En is tolnam igy Paraminon, de sajna nem lehet, mert csak 8 masodperc a gondolkodasi ido...

    A paraminon én se tudtam 7-8 asztalnál többel játszani, mert ott gyorsabban pörögnek a partik és kevesebb a gondolkodási idő is. Az ipoker hálózat kifejezetten alkalmas erre, mert egyrészt lassabb a játék és látni, hogy még mennyi idő áll még rendelkezésre.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen hosszu sessionoket tudsz igy csinalni? Jjjja, es mire gyujtod a VIP pontokat?
    Általában 4-6 órás sessionoket nyomok, attól függően, hogy hajnalban meddig bírom a rádióból szóló örökzöld magyar slágereket

    Általában azért beiktatok egy 10-15 perces pihi szünetet.

    A VIP pontok csak az rb miatt érdemes, pár havonta lenullázzák. Elvileg vipshopolhatnék is, de ott nem sok minden van.
    Utoljára módosítva: spirited által: 2007. 10. 03. 14:22

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Nagyon durva ez a videó spirited!!! Csak ámultam, és bámultam, h h a csudába tudsz ennyi asztalon játszani. És ráadásul még nyerni is! Elhatároztam, h megnézem, ugyhogy egyszerre csak 4asztalt követek

    Tőlem ugyan sok tanácsot nem fogsz kapni, engem inkább a kíváncsiság vezérel, hogyan kell 12 asztalon nyerni NL200-on

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Én is letöltöttem, el is kezdtem nézni egyelőre inkább csak kérdéseim lennének

    a zene állat de kíváncsi lettem volna esetleges kommentjeidre is

    S Te nem használsz pahudot? (bár ennyi asztal mellett még azt is figyelni )

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ráadásul még nyerni is! Elhatároztam, h megnézem, ugyhogy egyszerre csak 4asztalt követek
    Ezen a videon pont vesztek, de azért optimális esetben nem ez a tendencia

    Ha 4 asztalt nézel és kis monitoron, akkor a http://web.nordtelekom.hu/spirited/poker/hhh.html oldalon a video kicsit nagyobb, jobban látni a lapokat.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    a zene állat
    Azért tettem alá

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de kíváncsi lettem volna esetleges kommentjeidre is
    Nos, ezt játék közben nem lett volna olyan egyszerű. Utólag pedig van pár parti, amit most már másképp játszanék. De ha van(nak) kérdéses parti(k), akkor írd be, hogy melyik az (azonostásképp: idő, asztal neve) és megpróbálhatom kommentálni, hogy mit miért úgy csináltam.

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    S Te nem használsz pahudot? (bár ennyi asztal mellett még azt is figyelni )
    Nem. Nem tartom szükségesnek. A regular játékosokat körülbelül ismerem, az új játékosokról pedig szerintem amúgy sem lenne akkora adatbázis, hogy a pahud segítsen.

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Minden elismerésem spirited! Nagyon kemény lehet 14-15 asztalon (6 maxon játszani) 1 monitoron játszol minitable-eken? Nekem 10 perc után kifolyna a szemem...ja meg nem is látnám át.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •