Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás NL50 QQ 3bet pot

    A hand után szét lettem fishezve, bár sztem a leosztás teljesen standard, slowolt AA-n kívül nemigen tudok value handet a kezébe rakni amit így játszik(AK-t játszhat így egyébként?), az ő range-e itt flop rr esetén sokkal inkább blöff/FD.
    ellen átlagos 24/19 reg magas steal, FtoCbet 3bet pot: 42%, raise cbet 11%
    Az én resteal-em bbről 7-8 körül van.
    Jó ez így?
    mi lenne a jó játék ha a turn nem Joker, hanem A , vagy ha 9 ? Minddkettőnél c/f?

    BTN: $117.64
    SB: $58.54
    Hero (BB): $51.50
    UTG: $25.00
    CO: $54.27

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
    2 folds, BTN raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $5, BTN calls $3.50

    Flop: ($10.25) K 2 7 (2 players)
    Hero bets $5.25, BTN raises to $14, Hero calls $8.75

    Turn: ($38.25) Q (2 players)
    Hero checks, BTN bets $98.64, Hero calls $32.50 all in

    River: ($103.25) 3 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $103.25
    BTN shows A A
    Hero shows Q Q
    (Rake: $3.00)


    persze az is egy opció hogy tényleg fish vagyok
    Utoljára módosítva: yodalino által: 2011. 07. 02. 00:07

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Sztem jo az elgondolasod. AK-al nem hinnem, hogy amugy visszemelne. persze az mar egy masik dolog, ha Te ezt tudod, s az ellen ezt hasznalja ki, s tenyleg AK-al emel, vagy epp AQ-al Q magas flopon. De ez dinamika, levelling picit mar. En van, hogy az ilyenre majdhogynem airrel is visszatolom. S mutat egy setet
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    köszi a hsz-t, nekem is eszembe jutott ez a dinamika dolog, de a helyszín bwin NL50, itt ez annyira nem divat még Egyébként annyira durva history-nk nincs sztem hogy ez játszon

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a legfontosabb stat a foldto3bet % lenne, míg a raise cbet-nek nem sok jelentősége van. (3bet potban) szóval lehet nála K. AK-t millióan nem 4betelnek ezen a limiten, KQ-t, KJ-t pedig vagy dob vagy nem.

    a flop cbet véleményes. second párunk van, jobbat nem dob, rosszabb aligha fizet. viszont ha nem akarunk 3bet potban 2-3 utcát callozgatni blöff elkapóval, akkor nem hiba.

    miután ráemelt a flop cbetre, sima fold. nem hiszem hogy olyan levelling harc folyna köztetek, hogy: "K magas dry flopon elég értelmetlennek tűnik a 3bettor szemében a raise Cbetem, ezért blöffre fog tenni, és bevágja gyengébbel..."

    szerintem tízből kilencszer value raisel a flopon, a maga egyszerű és keresetlen módján.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 24.
    Hozzászólások
    253

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a flop cbet véleményes. second párunk van, jobbat nem dob, rosszabb aligha fizet. viszont ha nem akarunk 3bet potban 2-3 utcát callozgatni blöff elkapóval, akkor nem hiba.
    egyrészt ezért cbeteltem, másrészt pedig azért mert az ellenfél szeret floatolni, így úgy gondoltam callolhat roszabb.

    Amit utána írsz az nagyon elgondolkodtató, hiszen ha le akarna játszani sokkal inkább floatolna, ezen is agyaltam kicsit. Így már tényleg a fold tűnik jobbnak.

    A fold to 3bet 55%, feltételezem ezt az adott szituban (btn v bb) azért vehetem alacsonyabbnak

    köszönöm a hsz-eket, nagyon tanúlságosak!

  6. #6
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    a legtöbb regnél ez szvsz draw lesz, K-al ritka a raise, settel is inkább calloznak, overrel sokszor látom ezt, de itt csak az AA van. Annyiból trükkösebb, hogy ezen a floppon FD--vel is simán floatolhatna, nagyobb +EV lenne a szemszögéből a legtöbb reg ellen. A másik probléma, hogy mit teszünk turnön, vajon meghívja e FD-vel a blankeket, jobb e a lead stb.
    A flop callt én mindenképp jó játéknak tartom, de sokat számít a fold to 3bet-e, meg az afq.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Szvsz ezeket a handeket olyan szinten túl tudjátok elemezni, hogy konkrétan kacaghatnékom támad.

    Nagyjából megismételhetném Zoli hsz-t, flop R--->ízi fold.

    Ha FD, akkor mégis micsoda egy jó regtől?
    AhJh max, minden mástól kikapsz.
    Utoljára módosítva: BMWE46 által: 2011. 07. 03. 01:56

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet BMWE46 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szvsz ezeket a handeket olyan szinten túl tudjátok elemezni, hogy konkrétan kacaghatnékom támad.

    Nagyjából megismételhetném Zoli hsz-t, flop R--->ízi fold.

    Ha FD, akkor mégis micsoda egy jó regtől?
    AhJh max, minden mástól kikapsz.
    nekem ettől a gondolkodásmódtól támad kacaghatnékom
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem ettől a gondolkodásmódtól támad kacaghatnékom
    Mutass grafikont a Te gondolkodásmódodról... ezután eldöntöm melyik a helyes.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Ez lenne az?
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •