Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás NL20 KK 3bet pot 3way kellemetlen board 150bb deepen

    €0.10/€0.20 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG (€25.61)
    UTG+1 (€38.49)
    CO (€54.29)
    gyrv84 (BTN) (€32.32)
    SB (€20)
    BB (€50.40)

    Pre-Flop: (€0.30, 6 players) gyrv84 is BTN
    1 fold, UTG+1 raises to €0.80, CO calls €0.80, gyrv84 raises to €3.30, 2 folds, UTG+1 calls €2.50, CO calls €2.50

    Flop: (€10.20, 3 players)
    UTG+1 checks, CO checks, gyrv84 ??


    UTG+1:10/6 fold to 3bet:75 agg%:53/31/40 386 hand
    Co: 80/12 hatalmas nagy fish 75 hand

    A kérdés adott, hogyan tovább?

  2. #2
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Egy erős húzó itt talán hívna. Nem hívtak, tehát vagy kész flushük van, vagy gyenge húzó, vagy gyenge lap.

    Ami nem flush és verhet:
    AA: ha az egyik A kőr lenne, hívna. Nem hívott, tehát nincs húzója. Egyéb AA-val szerintem örülni fog, ha végigcheckelhet mutatásig.

    KK: az egyik K biztos kőr, emiatt hívna, ezt a lapot kizárhatjuk.

    két pár, szet: szerintem hívott volna, mert fullhúzón van

    sorhúzó: várni fog

    combo draw: hívott volna

    Kész flush és AA ellen hátul vagyunk, a többi kéz javulásra vár. Én most checkelnék, ha lehet turnon és riveren is. Ha nem pározódik a board ÉS nem jön le még egy kőr ÉS nem jön le egy A, akkor egy turn vagy river hívást talán megadnék, de mindkettőt nem.

    Hívni biztos nem hívnék, nincs olyan erős kezem, hogy érdemes legyen sok pénzt áldozni a védelmére.

    Biztos lesz valaki, aki ennél aggrób vonalat fog képviselni, de a legtöbb esetben ezt szerintem valamelyik utcán kénytelen leszek dobni.
    Utoljára módosítva: Coix által: 2011. 07. 06. 00:58
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    3bet potban NL20-on kb senki nem fog donkolgatni ilyen boardon, de egyébként sem ennyire egyszerű az ellenfelek gondolkodásmódja mint ahogy Coix írja.

    Viszont én is a checkbacket választanám. Ha csak egyvalaki adta volna meg az emelésed, akkor bet/fold lenne a játékom flopon és turnön is a pozíció miatt, kinézem a fishből hogy egy 55-tel is adja mindkét hívást, a regnél meg szintén kevés lap van, ami ver.

    Így viszont bazinagy a kassza, emiatt csak 1 utca value van a gyengébbek ellen, azt az egy utcát meg inkább a turnön akarnám megfizettetni. Blank turnön ha megint hozzádcsekkelnek, akkor szerintem kötelező a bet. A fish úgyis megad minden szívecskével, viszont egy flop call turn check/check után félő lenne, hogy riveren megőrül, és nem akarnék egy 22 dolláros pot miatt 50bb+-szal blöffcatchelni.

    Ha meg turnön lejön a szín, így jártál, sok FE-t nem érzek itt a fish miatt, úgyhogy védeni amúgy sem nagyon tudod a lapod.

  4. #4
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    bet/fold
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    3bet potban NL20-on kb senki nem fog donkolgatni ilyen boardon, de egyébként sem ennyire egyszerű az ellenfelek gondolkodásmódja mint ahogy Coix írja.

    Viszont én is a checkbacket választanám. Ha csak egyvalaki adta volna meg az emelésed, akkor bet/fold lenne a játékom flopon és turnön is a pozíció miatt, kinézem a fishből hogy egy 55-tel is adja mindkét hívást, a regnél meg szintén kevés lap van, ami ver.

    Így viszont bazinagy a kassza, emiatt csak 1 utca value van a gyengébbek ellen, azt az egy utcát meg inkább a turnön akarnám megfizettetni. Blank turnön ha megint hozzádcsekkelnek, akkor szerintem kötelező a bet. A fish úgyis megad minden szívecskével, viszont egy flop call turn check/check után félő lenne, hogy riveren megőrül, és nem akarnék egy 22 dolláros pot miatt 50bb+-szal blöffcatchelni.

    Ha meg turnön lejön a szín, így jártál, sok FE-t nem érzek itt a fish miatt, úgyhogy védeni amúgy sem nagyon tudod a lapod.
    alapból én is bet/foldot mondtam volna, de meggyőzött az érvelésed, jobb lesz 4 lap után dönteni, xback+1
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    mikki86 +1

    viszont Coix levezetését én egyáltalán nem értem!
    szerintem AA, KK egyből kizárható. sorhúzó az hogy lehetne?? flösshúzó miért donkolna? settel meg itt egyértelműen ch/r-t játszanak, és nem donkolnak, úgyhogy akár van valamilyük akár nincs checkelni fognak, mint ahogy tették is.

    3way szerintem checkback, és lássuk turnon mi történik.

  7. #7
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    viszont Coix levezetését én egyáltalán nem értem!
    Nem baj. De nyugodtan szedd darabokra, abból tudok tanulni!

    sorhúzó az hogy lehetne??
    T9 lehet, bár 3btelt potban ténleg nem valószínű.

    gyrv84, a hozzászólásaimat nem annak szánom, mintha én NL10-esként akarnék tanácsot adni, pont arra számítok én is, hogy majd jól megmondják nekem, mit és miért gondolok rosszul.
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    a bet/foldnak mi értelme?

    bevágja -vel és eldobunk egy flippet, úgy hogy már beraktunk egy fél stacket...

  9. #9
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Coix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem baj. De nyugodtan szedd darabokra, abból tudok tanulni!
    nem akarom darabokra szedni, ne félj, én is amatőr vagyok

    Idézet Coix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    T9 lehet, bár 3btelt potban ténleg nem valószínű.

    gyrv84, a hozzászólásaimat nem annak szánom, mintha én NL10-esként akarnék tanácsot adni, pont arra számítok én is, hogy majd jól megmondják nekem, mit és miért gondolok rosszul.
    T9 azért elég valószínűtlen, de ha meg mégis az lenne nála, 1 ingyen lapot még kaphat

    az meg, hogy milyen limiten játszol nagyjából mind1, nem az határozza meg mennyire látod át a szituációkat

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Beszélő

    Idézet rusherninja eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bet/fold
    észben tartom

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •