Oldal: 1 / 16 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (157) összesen
  1. #1
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás Pokoli topik Diabloval :) handek, sztorik

    Sziasztok!

    Nyitottam egy saját topikot. Úgy gondolom a blogolásnak a főbb eseményeket, élményeket kell meghagyni. Mostanában sajnos csak értelmetlen blogok halmaza nyílik, nem szeretnék közéjük tartozni.
    Ide posztolnék majd handeket, amik között lesz SnG, MTT és majd később szerintem CG is.
    Néha fogok posztolni peches handeket is.(szeretem kiírni magamból a tiltet)
    Szeretném néha megosztani a hétköznapi élményeimet is.
    Igyekszek majd úgy címet adni nekik, hogy aki benéz ne kelljen feleslegesen elolvasni azt ami nem érdekli.
    Remélem aki olvassa az írkámat és mosolyog a játékomon az majd mond véleményt is. Pozitívat, negatívat egyaránt.
    Szeretem a kritikát, főleg ha építő jellegű.

    Röviden rólam: 4 éve pókerezek ebből kb 1 éve online. Élő játékkal kezdtem. Kis tornák és 100/200-200/400 cg volt terítéken kb 1,5 évig. Ezen időszak hozott a naptáramban jegyzettek alapján 7400$-t, majd jött több mint fél év pihi.
    Közben ugye megszűnt a legtöbb terem és maradt a net. ~6-7 hónapon át freerollok halmaza és az onnan szerzett kevéske $ elbukásával telt.
    Most lesz 1 éve, hogy befizettem egy terembe (FT) ahol RB nélkül küzdöttem a mezőnnyel. Összesen 75$-t töltöttem fel + egyszer kértem kölcsön 30-at amit másnap vissza is utaltam.
    2010 dec.-ben a fent lévő kemény 25$-ból csináltam áprilisig 1K$-t csak sng-kat tolva.
    Mióta nincs FT Sarson-on vergődök. ~300 sng ment le. Befizettem 2 kisebb terembe tesztelni a mezőnyt és a szoftvert. Party poker és Everset.

    Starson: diablo929
    Everesten: Mortal.C.Bet
    Party Pokeren: JohnnyDiablo
    Full Tilten: Johnny Diablo99 néven játszom.
    Utoljára módosítva: Johnny Diablo által: 2011. 07. 10. 09:40

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    a második mondattal k*rvára egyetértek, legtöbbször csak pár sort olvasok, és már lépek is tovább. kommentre nem is érdemes blogok...
    ezt a topicot érdeklődéssel várom, főleg mert én is FT-s playa "voltam",
    azaz vagyok, de a kényszer nagy úr, most ps-n tolom, bár ott főleg
    HU sng-ket. Everest-en is csináltam $50-t, de ott kevés a működő asztal,
    az jobbára pihenőpálya most. Party már megvolt, sng-re nem igazán
    alkalmas terep, már vagy fél éve léptem, haszonnal, szinte hihetelen utólag...

    GL!
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder wamcsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 14.
    Hely
    Itt-ott-amott
    Hozzászólások
    762

    Alapbeállítás

    hajrá dzsonni, olvasni foglak, bár nem sng-zek
    -Schoenberg nem a David Benyamine-nal járt/volt a felesége?
    -Volt, de már annyira nem az, hogy már Erik Lindgren felesége.

  4. #4
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás pár vélemény a termekről, ahol játszom

    Stars: összesen olyen 800 játékot játszottam itt, ebből a visszatérés óta olyen max 300 ment le 3,50$-en kezdtem 170$ profittal 10% roit jelez a HM. A többi játék korábbról 1-2$ között ment.
    szoftver: nekem bejön, könnyen kezelhető és minden fontos gomb, infó hamar elérhető és testre szabható. Megvagyok elégedve a vak struktúrával is és a játékosmezőny is kellően parádés. RB azért jól jönne

    Everest: nem tudom hány sng ment le itt csak azt, hogy 6max don-ok voltak. hm szerint ~200$ bukóban vagyok ami azért vicces mert soha nem volt ennyi befizetve ide és nem is játszottam azon a limiten mint amivel számol. Cg-et nem sokat erőltettem, csak a mezőny érdekelt.
    98/0 és 70/50-et játszó játékosok tömegét találtam Nl10-ig. gondolom ennyi elég is róluk
    Struktúra azonos starsal és a bónusz rendszer is hasonlóan működik ha jól emlékszem. Nem tetszik, hogy nem méretezhetőek kellően az asztalok és a tétcsúszka is folyton kiborít. Ami a legrosszabb, hogy addig nem indul új sng asztal míg a nyitott teljesen be nem telik. a grafika is egyszerű mint egy vonal de legalább nem üt el a játékosok többségétől.

    PartyPoker: itt ment le talán a legkevesebb játékom eddig. 3$-os speed sng-t játszom. 10 fős asztal 2K kezdő stck és 5 percenként emelkednek a vakok. BORZASZTÓ!! A kedvencem amikor még 8-an ülünk az asztalnál a CL kb 4bb-vel a SS olyan 0,5bb-vel és ugye a top 3 fizet. Ha emelsz a fél asztal megad. Az AI-t minden AX, PP és brodway kombináció adja.
    Valamint minden call amiből még lehet valami. Gondolom ez is elég infó a játékosokról.
    A szoftver nem éri el a 10-es skálán a 0-át.
    Érdekesek a tétgombok. Nálam a x3 az BB szorozva 3-al, náluk nem. A csúszka csak nagy vakonként emeli vagy csökkenti a tétet. Nem cseréli ki a pakli hátoldalát hiába mentem el, csak 1 asztalon változik meg.
    Ha valaki cselekszik a cselekvésének jelzése eltakarja a chipjei összegét. A baj ezzel csupán annyi, hogy majdnem a gondolkodási időnk feléig tart, így nem látom azonnal mennyi maradt még előtte.
    Félig angolul félig magyarul beszél a kliensem és nem találom hol lehet leiratkozni, ha melléregeltem a SnG-knál.(ma fordult elő ilyen először)
    Borzasztóan magas a fee!! 20-25%, ez kész rablás.
    A CG mezőnyt nem volt időm meglesni bár nem is vagyok nagy chases.
    Nem írok részletesebb véleményt mert így is rengeteg lett.

    - submitted 07-07-2011 - 07:12 am - Poker Hand Replays
    és egy leosztás a végére. az arc végig a legfeszesebb volt az asztalnál. gondoltam itt nem fog csak úgy eszetlenül callolgatni.
    tévedtem, snap callt kaptam
    Utoljára módosítva: Johnny Diablo által: 2011. 07. 08. 22:09

  5. #5
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    hajrá!
    Sok sikert! ;-)

  6. #6
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás pontos read és egy borzasztó push

    - submitted 07-09-2011 - 04:13 am - Poker Hand Replays
    alapban magas volt a preflraise. btn-ból meg az eget verte.
    flop után emelte volna az összes Kxet, párt és húzót.
    Ax-et már rámtol pre 7.5bb-vel. snap callt kapott riveren mire közölte, hogy hülye vagyok. de legalább biztos voltam a hülyeségemben

    - submitted 07-09-2011 - 04:22 am - Poker Hand Replays
    ezt miután bepakoltam fogtam a fejem azonnal. ez borzasztó volt.
    kb semmire nem figyeltem ebben az osztásban. nem vettem észre, hogy nincs sb, azt hittem én vagyok a SS és btn a is. WTF?? nem tudom itt mi történt.
    itt ki milyen rangel tolná be?
    susi_1988 18/15
    michdavid 13/7
    nico81777 44/23-at játszik. mindenkiről 100-200 közötti handszám van.
    Azok véleménye is érdekelne akik nem használnak wizardot.

    amit kifelejtettem a handekről: 3$-os speed játékok a patrypokeren. a pushnál a következő körben emelkedett a vak is.
    Utoljára módosítva: Johnny Diablo által: 2011. 07. 09. 11:03

  7. #7
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    ha valaki unatkozna Zalaegerszeg környékén az nézze meg a mai bűvész műsoromat.

    Zalaegerszeg ebergényi út az Olai bisztró mögötti téren.
    kezdés 17:40-kor.

    A Következő pedig 16.-án Gyöngyösfalu sportpálya. 16:30-kor

    gyertek el és nézzétek meg
    Utoljára módosítva: Johnny Diablo által: 2011. 07. 09. 14:23

  8. #8
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Johnny Diablo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha valaki unatkozna Zalaegerszeg környékén az nézze meg a mai műsoromat.

    Zalaegerszeg ebergényi út az Olai bisztró mögötti téren.
    kezdés 17:40-kor.

    A Következő pedig 16.-án Gyöngyösfalu sportpálya. 16:30-kor

    gyertek el és nézzétek meg
    Milyen műsor?

  9. #9
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen műsor?
    bocsánat! megszoktam, h a környezetem tudja ezért lemaradt.
    Bűvészként dolgozom. A mai elsősorban gyerekeket célozza meg de lesz benne idősebb korosztálynak szóló trükk is.
    Utoljára módosítva: Johnny Diablo által: 2011. 07. 09. 14:25

  10. #10
    Őstag Johnny Diablo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Ajka
    Hozzászólások
    1.396

    Alapbeállítás

    A szervezőknek bejött, kaptam még Egerszegre pár felkérést
    Most minden létező bevétel jól jön. Akadt pár kiadásom +munkanélküli lettem 3 hónapja.
    A játéknak sem ezen a limiten kéne már mennie, de sajnos ritka ha koncentráltan tudok játszani és nem akarok kockáztatni.
    A rollom egy részét pedig ki kellett vennem ügyvédre.
    Megtámadott egy elengedett kutya és rárontott a 2kg-os kutyámra meg a barátnőmre.
    Nem tudtam megállítani máshogy, ezért bántottam egy cseppet. Sajnos utána életemben először nem tudtam uralni a dühömet és lefejeltem a gazdáját is miután sértegette anyukámat.
    Most garázdaság, testi sértés és állatkínzásért bíróságra kell mennem.
    Életemben soha nem hülyéztem le senkit nem, hogy ilyet tegyek. Max itt az oldalon pár provokátort.
    Az állatkínzás vádja előtt pedig értetlenül állok és az ügyvédem is. Vajon, hogy kellene megállítani egy 30kg körüli kutyát, hogy ne bántsa a páromat és a kutyám? Eleinte nem bántottam csak elrántottam a kutyámról miközben marcangolta, de ez nem volt elég neki.
    A gazdája persze nem tett semmit. Vicces, hogy védekezel egy ilyen helyzetben és ez törvénybe ütközik. A testi sértést azért nem taglalom mert az azért történő felelősségre vonással teljesen egyetértek és vállalom a következményeit.
    Hát így nem lesz soha szintlépés

Oldal: 1 / 16 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •