Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás nl50 JJ 4bet partiban BvB 150bb deepen

    ellenfél: 27/21/7, SB steal 29%, fold to 3bet 59%, 4bet: 10%, 27k hand, nincs note róla

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1372258
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Jhonnyspliff (CO): $11.75
    hasafly (BTN): $23.35
    kemboi23 (SB): $75.79
    Hero (BB): $82.85
    elrubio x (UTG): $59.24
    DoiCromo (MP): $57.63

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with J J
    4 folds, kemboi23 raises to $1.25, Hero raises to $4.50, kemboi23 raises to $11, Hero calls $6.50

    Flop: ($22.00) 9 6 5 (2 players)
    kemboi23 bets $13.00, Hero calls $13

    Turn: ($48.00) 4 (2 players)
    kemboi23 checks, Hero checks

    River: ($48.00) K (2 players)
    kemboi23 bets $21.00, Hero folds

    Final Pot: $48.00
    kemboi23 shows T A
    kemboi23 wins $21.00
    (Rake: $2.40)

    jó volt így? vagy hogy kellett volna máshogy? 4betre fold pre? vagy bet turn? vagy call river?

    turnon az volt a tervem, hogy a ch-je után bármilyen nem A v K riveren callolok ha hív, ez nem jött össze
    Utoljára módosítva: mese által: 2011. 07. 15. 23:18

  2. #2
    Tag batkamano avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 01.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    en pre beraktam volna

    *helyesbítek, lehet nem, ha nincs egyéb extra infom, 150bbt utolag lattam

  3. #3
    Fanatikus tag VWRoli avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    4betet callolni szerintem még 150BB deepen sem jó. Pre bepakolni 150BB-t ellene sem tartom jó ötletnek. Tehát nálam a dobás a legjobb opció. Ha már így alakult akkor szerintem a turn checkel gyakorlatilag feladta a partit tehát én egy 1/2 PSB-el elvinném a kasszát.
    "A férfiak szembesülnek a valósággal, a nők nem, ezért kell a férfiaknak inni."

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet VWRoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4betet callolni szerintem még 150BB deepen sem jó. Pre bepakolni 150BB-t ellene sem tartom jó ötletnek. Tehát nálam a dobás a legjobb opció. Ha már így alakult akkor szerintem a turn checkel gyakorlatilag feladta a partit tehát én egy 1/2 PSB-el elvinném a kasszát.
    +1 én is így látom, vagy pre fold vagy: turnon nem checkelt volna szerintem, ha J -nél erősebb overpárja van, akkor az előző moveokra alapozva simán végighívja a partit, szettel ugyanezt tenné (mondjuk 99). Gondolom itt a checkkel fel akarta adni a harcot, ha belehívsz, fél pot - háromnegyed pot között, szerintem dob. De riverre leesett neki a blöffkártya, ki is tudta használni.

    150BB -t én sem pakoltam volna be pre.

    A végén bemutatta a blöfföt? Az ügyes.. akkor most már lesz noteod róla
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 07. 16. 11:11
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A végén bemutatta a blöfföt? Az ügyes.. akkor most már lesz noteod róla
    be, de nem volt nehéz dolga, egyértelmű, hogy rajtam nem segíthet a K, de rajta igen, akkora CS meg nem vagyok, hogy itt megadjak JJ,QQ-val.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Okés a fold, bár sztem a call-al se lenne gond, elég agró playa, ilyen deep-en sok 4betre számíthatunk tőle, sok Ax, kisebb sd képes pár vagy gyenge húzó lehet, amit checkel már turnon, viszont megblöfföli vele a river K-t. Sokszor betelném itt a turn-t, ha meg már kihagytuk, akkor megadnám a rivert, bár lehet rosszul, fene tudja. A fold s tuti jó és nyugisabb.

    Viszont felmerül bennem pre, hogy lehet nem lenne muszáj 3betelni. Tény, hogy sokat lop meg viszonylag ritkán dob 3betre,(emiatt nagyon jó lenne 3bet) viszont sb vs bb szituban elég sokszor fog 4betelni s ha nem akarjuk berakni, akkor asszem inkább dobnunk kéne, mivel a call-al eléggé leszűkítjük a rangeünket közepes pp-kre s nem is vagyunk elég deep-ek sem hozzá szerintem. (200bb ok, 150 talán nem kéne) elég kiblöffölhetők leszünk. Szóval annyira nem tetszik ez így, lehet tévedek de ha már 3betelünk, szerintem nem lenne ellene itt berakni sem hiba persze dobni sem. Szal lehet jobb lenne csak megadni, de fene tudja, nagyon érdekelne erről a véleményetek.

  7. #7
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    nekem azért nincs olyan durva image-em, ha én itt 5bet pusholok, akkor nem fogja megadni csak nálam jobb lappal. a pre callhoz pedig túl erős a lapom, és ellene építeni akarom a kasszát. sőt ellene még a 4b/c is +EV-nek gondolom, persze nem ilyen rivert vártam

    a turn beten akkor is és most is sokat gondolkodom, valszeg jobb lett volna, de én az ő helyében ezt játszanám mondjuk egy AA-val is a blöffök mellett(tehát bet flop, és ch turn)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •