Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
  1. #1
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás NLH 6max 100/200 liveCG 300BBdeep

    Tegnap volt szerencsém? élőzni,volt pár érdekes partim. Különösen érdekes, hogy mind2 pariban 7es settet flopoltam.

    1. 3way action, jobbomon preflop überaggro, postflop egész jó playa. Readjeim, nem dob lapott pf, vpip 80%, pfr 50%, agresszió faktor übermagas. Mivel az asztal über weak volt, mindenkit lefloatolt, és vagy megraiselt, kicsavargatott mindent az emberek kezéből, ebből kifolyólag nagy nyomást gyakorol szinte minden partiban az ellenfelekre.(3 barrel blöffök, raisek, overbetek stb..) multiway potban tud dobni is. Engem nem tarthat foglamatlannak, lecalloltam riveren 3rd párral 200BB kasszában a riverblöffjét, ettől függetlenül simán próbálkozik, és nem kivételezik velem. Ja, mellesleg brutál szerencsés. 3betelni 2szer próbáltam eddig, mögöttem lévő szupernitek egyike mindig rámtolta, szóval lényegi info nincs róla hogyan viselkedik 3bet potban. Rólam, feszesen játszottam, nem mutattam blöfföt, az előző blöffcatchet kivéve nem voltam showdownban
    villian 2, weaktight fish, lapértékelési gondokkal.

    weaktight bet 1000, Mr lag call 1000, én BU(77-el) call 1000.
    Flop 7s,9c,Jc,

    weaktight bet, 2500, Mr lag call, én rr 7000ig, weaktight all in 20000 ig, Mr lag rr allin 90000ig. Nálam még 50000.
    ??


    2. parti.
    Mr lag post livestraddle 500, én raise 77-el 1500 ig, mindenki fold, ő call.
    flop Ac, 7s, 5h,
    én bet 2500, ő call.
    turn 9s
    én bet 6000, ő call.
    riv 8s
    ő betout 15000
    én.. ?

    bónuszparti.
    körlimp, én nagyvakban J3s. Überaggro épp piát tölt, nem látott lapott, meg nincs is asztalnál!!!
    Flop A,3,3, weaktight fish bet 1000, lag aggro távolból -add meg neki Pete felkiáltással,(dealer neve Pete.) ugye semmi info boardról, ill. lapjáról. call.
    én call.
    Turn 6
    weaktight bet 2000 ő változatlanul- add meg neki Pete!, én raise 6500 ig. weaktight fold, Mr Lag, na most már megnézem a lapom kijelentés után leül, majd raise 14000 ig. :O, én hosszas gondolkodás ill. "istenkáromlás" után call.
    River 9
    ő bet 30000 (ami nekem all in)
    én ??
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2011. 07. 17. 12:43
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    464

    Alapbeállítás

    Nem értem a kérdést, ha csak nem az akar lenni, hogy melyik allinjét ad meg gyorsabban...

  3. #3
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Idézet jatekos22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értem a kérdést, ha csak nem az akar lenni, hogy melyik allinjét ad meg gyorsabban...
    Ja zugatnám én is mindkettőt.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    A harmadik parti meg egy elég kreatív blöff, +rosszabb 3ast is vraiselhet ha nem túl okos.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Nekem az lenne a kérdésem azokhoz akik jártasak az élő CG világában, hogy 100/200on kb. milyen órabér hozható, egy sima ABC pókerel a sok CS ellen?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem az lenne a kérdésem azokhoz akik jártasak az élő CG világában, hogy 100/200on kb. milyen órabér hozható, egy sima ABC pókerel a sok CS ellen?

    lol. mekkora téten, hol stb

  7. #7
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol. mekkora téten, hol stb
    "Nekem az lenne a kérdésem azokhoz akik jártasak az élő CG világában, hogy 100/200on kb. milyen órabér hozható, egy sima ABC pókerel a sok CS ellen?"

  8. #8
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Én is megadnám az összeset.
    “I'd rather be lucky than good.”

  9. #9
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    1. snapcall, 2. call, 3. snap - de nem tudom miért raiseled a turnt, ha nem akarsz 3betet kapni és nem tudod mit csinálsz utána.
    Utoljára módosítva: crazy3317 által: 2011. 07. 17. 22:33
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    2-at lehet foldolni a többit nem
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •