Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL100 SH 77 top set sorveszély 150bb deep

    Ellenfél nagy minta alapján: 25/19, WTSD: 29, W$WSF: 47, agr%: 46/29/24, fold to steal from SB: 80, ez utóbbit azért lehet érdekes, mert ez alapján nem callol be SB-ről mind szarral, átlagos jó NL100 regulárnak tűnik, a statok alapján látható apróbb leakjei vannak.

    Elhisszük itt, hogy verve vagyunk, vagy call? Esetleg turn-ön kellett volna-e push-olni?


    $0.50/$1 No Limit Holdem
    6 Players

    Stacks:
    UTG Player9 ($148.89)
    UTG+1 Player10 ($72.81)
    CO Hero ($146.83)
    BTN Player2 ($42)
    SB Player3 ($165.15)
    BB Player8 ($106.07)

    Pre-Flop: ($1.50, 6 players) Hero is CO
    1 fold, Player10 raises to $3, Hero calls $3, 1 fold, Player3 calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($10, 3 players)
    Player3 bets $7.50, Player10 folds, Hero raises to $21, Player3 calls $13.50

    Turn: ($52, 2 players)
    Player3 bets $38.50, Hero calls $38.50

    River: ($129, 2 players)
    Player3 bets $102.65, Hero ??? ($84.33)

  2. #2
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Turn push jobb lett volna.
    Így riveren dobni kell,persze az is igaz h ha blöfföl akkor ez itt jó blöff mivel tudhatja h seted van csak az a kérdés h csinált e már ilyen bonyolult blöfföt ezelőtt.
    Előzmény nélkül én dobnám riveren.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    miert jobb a turn push? picit koltoi a kerdes, de az a 2es semmit sem valtoztatott. pushra nem hinnem, hogy betenne 2parral, de meg bloffolhet vele.

    amugy statoknal erdekes lehetne meg a sqz, ill. 3bet SB-bol. lehet, hogy nem calloz be minden szarral, de most van benn egy fiss is, ill deepen is van Veled.

    78, 88 es 89 ver csak, amivel esetleg igy jatszhat. Viszont ugyanugy benne van a rangeben kisebb set, ill kb az osszes 2par.

    Erdekes lehet meg a donkbet% is. Ongamen nagy divat setttel multiway potba donkolni. persze itt tehette ezt 55, 45, 75 65-el is. en calloznam, mert a rangebe inkabb a seteket es ezeket tennem, mint a 89-et vagy 88-at.
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2011. 07. 17. 15:21
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Én is így játszottam volna és riveren fold. 88 nap néz ki a dolog.

  5. #5
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miert jobb a turn push? picit koltoi a kerdes, de az a 2es semmit sem valtoztatott. pushra nem hinnem, hogy betenne 2parral, de meg bloffolhet vele.

    amugy statoknal erdekes lehetne meg a sqz, ill. 3bet SB-bol. lehet, hogy nem calloz be minden szarral, de most van benn egy fiss is, ill deepen is van Veled.

    78, 88 es 89 ver csak, amivel esetleg igy jatszhat. Viszont ugyanugy benne van a rangeben kisebb set, ill kb az osszes 2par.

    Erdekes lehet meg a donkbet% is. Ongamen nagy divat setttel multiway potba donkolni. persze itt tehette ezt 55, 45, 75 65-el is. en calloznam, mert a rangebe inkabb a seteket es ezeket tennem, mint a 89-et vagy 88-at.
    Sqz: 6, 3bet from SB: 7

    Most néztem, hogy ez a hand ugyanez az ellenfél ellen volt

    Ez a belinkelt hand volt először, amit pedig ebbe a topicba beraktam ez volt kb. másfél órával később. Szóval itt kicsit tilten lehetett, hogy flopolt settel a másikban úgy megszívattam.

  6. #6
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Én is szinte biztos, hogy megadnám.
    “I'd rather be lucky than good.”

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Uhh, hat emiatt talan meginkabb a call. ezek szerint pf azert nem agrozza tul a dolgokat.

    De a flop csak call zavar... settel egy atlag 100-as reg itt sokszor donk/3betel. egy kicsit jobb, talan elgondolkozik, hogy mi adja ezt még meg. vagy pedig milyen lap olheti meg az akciot. en egyelore a callra tennem a voksomat, foleg ha eleg kicsi a donkbetje.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  8. #8
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    dokbet% mennyi?
    utg mennyire volt nit? arra gondolok, hogy ha nagyon feszes utg, akkor itt lehet player3-nál valami magas pp amivel inkább nem sqeezelt.
    Flop call mennyire lenne opció? Mert draw, 2pár(amik ellen jó a flop raise szvsz) csak valami 5x-el lehet nála, azzal meg csak akkor callozhat oop, ha utg valami nagy fish. Legtöbbször set lesz nála(ami ellen legtöbbször bekerül), és közepes-magas pp(ez függ attól is mennyit donkbetel), amiket el fog dobni legkésőbb turnön.
    Így játszva csak calloznék turnön, mert a ritka blöffjeit végig viheti, set-et eldobhat esetleg egy pushra.

    szerk: most nézem, hogy utg 70bb-s, így, és a 150bb deep miatt én is flop raiselnék. A turn call viszont ok szerintem, river meg Littlemage+1, de elég határeset szvsz
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2011. 07. 17. 19:21
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #9
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Ezzel a line-al nem nagyon lehet blöff.
    Ha blöffölni akarna akkor nem ch/r-elne inkább?
    És ha szinte kizárjuk a blöfföket akkor viszont csak sorral fog ott donkolni, mert nem akarja h settel checkbackelj.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Nem hinném hogy a turn callod után, itt egy reg blöffölne a riveren
    rosszabbat ugye nemnagyon valuebetel és turn, river donk line-al még sosem láttam blöffbefordított lapot szinte mindig value
    szóval csak a random wp-t vered és ennyiért nem éri meg kideríteni

    utólag belegondolva valuebetelhet gyengébb setet mert a te range-edben sincs sok 8as vagy 3as a flop raise miatt(nagyjából csak az 85, 53 de ezekkel ritkán callolsz pre az összes többi 87, 89, 86, 88 lapokkal csak callolsz flopon általában szerintem)

    én mindenesetre dobnám mert túl sokszor 8x ez és az előzmény óta eltelt 1,5 óra (ha 5-15 perce lett volna inkább callolnék )
    Utoljára módosítva: gorcsy által: 2011. 07. 17. 22:04
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •