Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás tens1on és a poker

    Üdvözlet akadémiások!

    Több mint másfél éve követem az oldalt, olvasom a fórumot, olvasom a cikkeket, nézem az ide feltöltött videókat. Most érkeztem el arra a pontra, hogy kilépjek a háttérből és létrehozzak egy topicot, amiben megosszam a pókerrel kapcsolatos gondjaimat, kérdéseimet.

    21 éves vagyok, Kecskeméten élek, valamint ott is vagyok főiskolai hallgató.
    A pókerrel kb 3 éve ismerkedtem meg, még a kocsmában. Elég sokat játszottunk a haverokkal, bár mára ez már megszűnt. Interneten volt pár próbálkozásom, de sosem tudtam megmaradni..SNG-ztem,CG-ztem egy darabig elég jól, aztán persze a Bankroll Management teljes hiánya miatt bukó lett a vége..Nem is egyszer...

    Inkább tanulgattam és most érzem késznek magam a megpróbáltatásra.
    PS-re töltöttem fel egy kis aprót, belőttem a PTR-t, persze csak trial verzió, és neki álltam játszani NL2-n.

    Lejátszottam ~1100 handet ~12$ profittal egyszerre több asztalon(4).
    Nemigazán éreztem kihívásnak, csupán pár handnél kellett gondolkodnom, hogy na most hogyan is tovább. Így hát léptem NL5-re.
    A mai délután során játszottam ~900 handet amely alatt ~13$ profitra tettem szert.Azért ezen a limiten már volt egy-kettő gondolkodtató hand, sőt belenéztem pár olyan partyba, ahol ha másképpen döntök jobban járok.Szóval most úgy érzem, hogy ez a limit elég lesz egy darabig.
    De benne van a pakliban, hogy ez a menetelésem csak egy hotrun, bár én nem érzem annak mert elég sok partyban lejavul az ellen, szóval nem az van, hogy mindennel nyerek.Valamint tisztában vagyok vele, hogy ez a 2000 hand az elég kevés mintának.

    Rövid távú céljaim: HM beszerzése, NL5 bevétele(sztem nem gond)
    Hosszabb távon(őszre) pedig szeretnék fellépni NL10re

    Megjegyzem, hogy egyáltalán nem hanyagolom el a tanulást sem, sőt közben követem a Ti fórumaitokat is, és elég sok hasznos dolgot látok.Köszönöm nektek

    És ha már létrehoztam a topicot, akkor szeretnék feltenni pár kérdést is hozzátok:
    -A hudon milyen statokat jelenítsek meg, melyek a legfontosabbak?(vpip/pfr/afq kivűl)
    -Valamint akik megjárták ezt a limitet a PS-en azoknak mennyi hand volt mire túlnőtték?

    Akik olvassák ezt azoknak köszönöm, akik pedig hozzászólnak azoknak pedig nagyon köszönöm
    Remélem lesz pár rendszeres olvasom.
    További mindent jót nektek az asztaloknál!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: tens1on által: 2011. 07. 21. 21:36

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    reális célok, sok sikert!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Tyllus avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 30.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    683

    Alapbeállítás

    Idézet tens1on eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -A hudon milyen statokat jelenítsek meg, melyek a legfontosabbak?(vpip/pfr/afq kivűl)
    - steal/fold to steal és a cbet/fold to cbet jó ha kinn van, majd meg a többiek még mondanak okosakat

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet Tyllus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    - steal/fold to steal és a cbet/fold to cbet jó ha kinn van, majd meg a többiek még mondanak okosakat
    3bet és fold to 3bet stat is elég fontos így elő körben

    GL!
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  5. #5
    Fanatikus tag Iniesta avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 02.
    Hely
    Kenézlő
    Hozzászólások
    298

    Alapbeállítás

    Üdv,
    Sok sikert kivánok a céljaid eléréséhez egyrészt teljesithető másrészt biztos vagyok benne hogy, minden segitséget megkapsz majd a fórumtársaktól a fejlődéshez.
    Hogy mennyi idő az NL5 csak rajtad áll meghát ugye a BR.
    Ide csatolom kicsinyitésbe az én HUD om mit tartalmaz, Csak olyan statokat tegyél ki amiket tudsz is használni nem csak mert azt mondták és te kiraktad... majd idővel lehet azt bőviteni...

    GL
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Amint észrevettétek picit eltűntem
    De a nyár utolsó hónapja picit bulisra és nagyon dolgosra sikerült.Kifogtam egy elég jól fizető munkát és úgy gondoltam, hogy egy darabig még jobban kifizetődő a számomra mint a póker,szóval azt a kis apróm kiutaltam psről ami bent volt.
    Valamint időközben valóra váltottam egy régi álmomat, azaz beszereztem egy kis amstaffot, ami elég sokat elvesz az időmből a munka, és a főiskola mellett.
    Bár mostanra mindent sikerült jól beosztani, sőt annyira jól hogy már bújom a pokis videókat,cikkeket, és rendületlenül követem az akadémiás fórumot.
    Mivel mostmár az időm engedi, meg amúgy is itt a tél, korán sötét stb jön a poker reloaded!

    November elejére tervezek befizetni 30bi-t NL10re, bár egyenlőre még nem tudom, hogy hova, de az ongame felé kacsintgatok.

    Kérlek titeket pár hasznos cikket, videót linkeljetek már be ide nekem, hátha átsuhantam felettük.Az október hátralévő részét teljesen a tanulásnak szentelem, aztán novembertől jöhet mellé a póker is.Célokról nem beszélek, azokat majd jövőre

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •