Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás NL200 érdekes party

    $1/$2 No Limit Holdem
    6 Players


    Stacks:
    Epiman (UTG) ($248.60)
    UTG+1 ($98.55)
    CO ($191)
    BTN ($115.40)
    SB ($198)
    BB ($239.65)

    Pre-Flop: ($3, 6 players) Epiman is UTG
    Epiman raises to $6, 4 folds, BB calls $4

    Flop: ($13, 2 players)
    BB bets $18,

    Enemy egy elég nagy fish, fél stackkel ült be, rajtam szedte meg magát az előző partykban, A4o-val coldcallolt 4betet, majd callolt be J magas flopon 3. párral. Mi a legjobb flop játék?
    Utoljára módosítva: Epiman által: 2011. 07. 24. 15:18
    You 're an apple

  2. #2
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Nálam ez fold további read nélkül. Valószínűleg nincs túl sok fold equity-d, ha nem tud A4-et sem elengedni és számíthatsz további utcákon barrelekre. Igazából a legtöbb draw ellen sem állsz olyan szuper jól. Inkább várnék egy jobb lapot ellene.

    Az előző parti alapján ez akár vmi 44-szerű lap lehet. Vajon egy ilyen lappal hogyan játszik a turnon?

  3. #3
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Annyira polarizált a range, hogy nutsal is csinálhatja. Ilyen rossz EQvel inkább várnék jobb alkalomra.

    u.i: fogadok, hogy nem bírtad ki wp nélkül

  4. #4
    Fanatikus tag krgabez avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 24.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    296

    Alapbeállítás

    Fold
    Biztosan lesz erősebb lapunk is A magasnál és különben sem szeretnek dobni a nagy halak ilyen szituban semmit,szerintem felesleges wp-zni.

  5. #5
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Ha harmadik párral is ad, akkor szerintem meg is van válaszolva a kérdés, kivéve ha nem javulsz runner runner sorra én nem erőltetném.
    “I'd rather be lucky than good.”

  6. #6
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha harmadik párral is ad, akkor szerintem meg is van válaszolva a kérdés, kivéve ha nem javulsz runner runner sorra én nem erőltetném.
    de akkor itt 3. párral miért donk-overbetelne?

    ha wp-zni akarunk flop call, turn gondolkozunk

  7. #7
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Nem írtam egyértelműen az infót az ellenfélről, A4-el nem ő tette be, hanem megadta, sry, ez megtévesztő volt
    You 're an apple

  8. #8
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    A fold teljesen okés, viszont egy flop r42.5/fold jobban tetszik, egyrészt elég olcsó, a teljes blöffjeit eldobatjuk, a draw-rossz sd értékű lapjaival nem valószínű hogy betolja, és egész jó equitink van ellen( és legtöbbször ingyen kapjuk a rivert), túl erős lapot pedig nem szokott ez a line takarni.

    Flop call ellene nem tetszik, túl sokszor fogja folytatni turnon, drága lesz bármilyen további játék és kb. vakon fogunk játszani.

  9. #9
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fold teljesen okés, viszont egy flop r42.5/fold jobban tetszik, egyrészt elég olcsó, a teljes blöffjeit eldobatjuk, a draw-rossz sd értékű lapjaival nem valószínű hogy betolja, és egész jó equitink van ellen( és legtöbbször ingyen kapjuk a rivert), túl erős lapot pedig nem szokott ez a line takarni.

    Flop call ellene nem tetszik, túl sokszor fogja folytatni turnon, drága lesz bármilyen további játék és kb. vakon fogunk játszani.
    Az a baj ezzel, hogy hasonló helyzetben rengetegszer kapunk flopon callt, majd turn ismét donkol, és akkor megfigyelések nélkül nem tudunk majd mit csinálni. Ha már wp akkor turn raise / river push, de én hagynám a fenébe.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  10. #10
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    első körben kis-közepes pp, 7x range-re raknám, amibel néha van draw is. Én ha wp-zni akarnék, akkor turnön call, vagy raise, amennyiben nem overbetel tovább, és river push lenne a line, ha feljön valamilyen figurás lap, ami nem T, vagy A. Pl turn J, ellen félpotbet(ha nem javult, akkor sokszor marad ugyanakkora betméretnél----ebből kiindulva), én call, river ellen félpotbet(ha jól lőttem be a range-ét, akkor ez már ilyen blockbet szerűség), én push. Ha valamilyen draw esik, és értelmeset hív, akkor dobnám, egyedül akkor calloznék tovább overbetet, ha egy turn kis blank kártyára betelne, mert akkor feltételezném, hogy a kész gyenge lapjait próbálja meg védeni tovább.
    Az egész persze függ attól, hogy mennyire agro drawkkal, meg ha extrém magas a wtsd, akkor is hagynám, meg persze a std játékom is flop fold lenne.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •