Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás risa - örök gamber és a kezelhetetlen tilt

    Új vagyok itt, szóval egy kis történelmi áttekintő a kezdetektől, hogy izgalmasabb legyen a megismerés

    A szokásos utat jártam be én is, mint azt sokan! Szerettem a sportokat, így mindig képben voltam, ki is próbáltam a fogadásokat...ezt hamar meguntam, mert itt nem rajtam múlott az eredmény és így nem igazán jött be a dolog (magyar sportra sohasem fogadtam, mert a sport iránti elszántság olyan, amilyen...).

    Aztán 16évesen hová járnak a csajok? Bulizni, hát nekem is mennem kellett, főleg, hogy volt egy nagyon aranyos, kedves és nem utolsó sorban csínos csajszí, így péntekenként kijártam arra a helyre, ahová ő is. Pár haveromnak már régebb óta törzshelye volt a bár, így ők vezettek be a dolgokba, és nem utolsó sorban a játékgépek világába is...mert milyen jó volt, hogy bedobtak 500-1000Ft közötti összeges és még pluszban is szálltak ki, így ingyen volt a kóla vagy a cigi arra az estére! Nem is kellett több, először csak felesben játszottunk 200-200fejenként, nyertünk egy ezrest, milyen jó is volt. Na de akkor megy ez egyedül is, hát belevágtam...A jó öreg "kockás gép", ahol ha 3dobókockát forgat ki a gép, akkor elindul egy nagy kocka, ahol megállítod annyi szabad játékod van, amikor garantáltan ad valamilyen kötést...Ez általában a legkisebb volt, vagyis a 3-mas szorzójú cseresznye, de van duplázó is, piros vagy kék...hm...végülis 50-50% az esélye, aztán észrevettem, hogy ha eltalálom a kéket (mindig azzal kezdtem) akkor szabályos időközönként váltok a másikra, így akár 3x is fel tudtam duplázni a nyereményt, ami 10Ft-os alap esetén 30Ft-ból 240-is lehetett, vagy még több...A taktika és a technika adott volt, csak már a 4. duplázás után kizökkent az ember a ritmusból, arról nem beszélve, hogy nyáron az egymás utáni napok miatt előfordult, hogy már fel volt dagadva az ujjam a duplázásoktól. Volt pár necces húzásom, amikor külön angolra mentem és a tanár óradíját bedobtam a gépbe, vagy különböző esetek, amikor az éjszaka kezdete előtt pénz nélkül maradtam. A csaj közben összejött egy csávóval, így alábbhagyott a lelkesedésem is, hogy kijárjak, aztán a hely is bezárt, így egy időre jegelve lett a gépezés még mielőtt magasabb tétekre mentem volna (100-200Ft /pörgetés már magasnak számított).

  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Én ezt értem meg minden, de hogy jön ide a póker?
    Szoktál játszani, mert nem írtál róla semmit.

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Üdv az oldalon.

    de, risa szokott pókerezni is

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Egy elrettentő példa lesz mindenki előtt, hogy mit nem szabad csinálni...Ez volt a bevezetés, majd teljesen eljutok a napjainkig...állítólag mutogatnom kellene magam, mint az ésszerű pókerezés ellenpéldája

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet risa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy elrettentő példa lesz mindenki előtt, hogy mit nem szabad csinálni...Ez volt a bevezetés, majd teljesen eljutok a napjainkig...állítólag mutogatnom kellene magam, mint az ésszerű pókerezés ellenpéldája
    Szia!Kiváncsian várjuk.Amúgy én sosem értettem, hogy mi a jó ezekben a játékgépekben.(üzemeltetni mondjuk biztos jó )Mondjuk én alapból nem szerencsejátékoznék semmit.Legtöbb úgy van kitalálva, hogy mindenképpen veszítesz hosszútávon, és nincsenek meg az oddsok a megadáshoz....(lásd rulett).
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Majd minden kiderül időben...

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Bátyám dolgozott játékgépeseknek "kasszaürítő és szoftverkarbantartóként". Néha mentem vele amikor cserélni kellett a gépet vagy újat berakni. Nem írom le, hogy néhány gép ürítéséből mennyi pénz jött össze. Pokoli nagy biznisz ez a tulajdonosoknak. Csak úgy mint a Szerencsjáték Zrt.-nek az összes játéka. A lottó pl csak annak a pár tucat embernek érte meg eddig a sokmilllió játékosból, akik elvitték a telitalálatot.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 09.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    A lottó nem teljesen igaz, mert az adóhivatal is jól jár

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet risa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A lottó nem teljesen igaz, mert az adóhivatal is jól jár
    Ja, ez a lényege az egésznek, egész egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire lehúzzák az embereket a lottóval és egyéb szerencsejátékos hülyeséggel, gondolok itt pl. a "Kaparós sorsjegyre". Az oddsok olyan rosszak, hogy szerintem ha tudatlanul leülne pókerezni az illető, még akkor is jobban járna.
    És az a gond, hogy az állam ezúton is a legszegényebbekből/legkilátástalanabb helyzetben lévőktől szedi le azt a kis pénzt, ami van....
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Természetes, hogy nem a multimilliomos politikusok és üzletemberek vágynak a milliókra, mivel nekik már meg van.
    Risa: hol a folytatás?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •