Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás NL50FR backdoor trips, call v. raise?

    UTG+1, inkább regular mint fish de pedzegeti a határokat a kettő között 20/10-et játszik kifejezetten nagy hülyeséget még nem láttam tőle, de már preflop is vannak nagyon nagy leakjei.
    agr.: 31/40/22, 2.5/2.0/2.0
    cbet: 60,50,100

    Stacks:
    UTG ($61.82)
    UTG+1 ($49.25)
    MP1 ($42.85)
    MP2 ($49.15)
    MP3 ($33.67)
    CO ($145.37)
    Hero (BTN) ($128.75)
    SB ($7.95)
    BB ($50)

    Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is BTN
    1 fold, UTG+1 raises to $1.50, 4 folds, Hero calls $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($5, 3 players)
    SB checks, UTG+1 bets $2, Hero calls $2, SB goes all-in $6.45, UTG+1 calls $4.45, Hero calls $4.45

    Turn: ($24.35, 3 players, 1 all-in)
    UTG+1 bets $7.50, Hero calls $7.50

    River: ($39.35, 3 players, 1 all-in)
    UTG+1 bets $7.50, $7.5 to Hero ($113.3)?

    UTG+1 mögött még maradt 27$.

    Sokat gondolkodtam, hogy rézeljem-e, azt nem tudom, hogy floppon az SS allinjét miért nem 3betelte, mikor az ebola turnt pedig egyből beteli előlröl? Az a lap ami jó 3 utca vbetre az ezen a floppon szerintem 3betel.
    Slowplayel egy QQ/AA/77-et vagy gutshottal adott meg?
    Ha erős top párja van (top2?) akkor pedig blockbetel. Ez a két lehetőséget látom a furcsa betjei mögött, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lesz gyakrabban. Ha blockbetel akkor van(lehet) value a raiseben, de ha blöfföt akar indukálni a kis bettel(szetek,KJ), akkor nekem inkább a call jó.

    Szerintetek?

  2. #2
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Gyengének érzem,ezt a river hivást,sztem AK lesz ez.Látja,hogy nagyon csunya ez a board,és sztem ha rátolod még el is dobja.

  3. #3
    Tag batkamano avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 01.
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyengének érzem,ezt a river hivást,sztem AK lesz ez.Látja,hogy nagyon csunya ez a board,és sztem ha rátolod még el is dobja.

    rátolni???

    call azt cső

  4. #4
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet batkamano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rátolni???

    call azt cső
    Szerinted itt már csak jobbal callol?AK,AQ,AJs simán benne van a rangebe amivel még adhat,mondjuk ahoz kéne a wtsd is,hogy tudjuk mi itt a legjobb lépés.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Wtsd:44%(16)

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    biztos raiselnék vmit.

  7. #7
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    a betméret miatt itt biztosan van value a raise-ben szvsz.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    ekkora wtsd mellet bitzos allin mennék, egy rakás A-al megadhat és a fulljaival sokkal agróbban hívnák legtöbben a turnt a fd miatt+ riveren is nagyobbat betelnének mert megadást akarnak A-októl (ha QQ,77 lenne nála) tehát marad az AA- AT ami reálisan ver de annél sokkal több comboval callolhat le
    ez a betsize kb vmi olcsó showdown-t akar általában gyengye A-al viszont dobni nembiztos hogy tudja mert CS
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 13.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Rátolnám. Block betnek tűnik ez (NL50-en nem nagyon indukál senki, value betel mindenki erős lappal), és könnyen rábeszélehti magát a call-ra bármilyen Ax-el is a busted flush draw miatt. Nem hinném, hogy gut shot-al jönne tovább flopon.

    Amúgy flopon is rátolhatod, nagyon jó az equity-d, és talán egy sima A-t el tud dobni.

  10. #10
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Nagyon furcsák a betméretek, de én azt hiszem itt csak megadnék, mert kíváncsi vagyok, hogy mi lehet nála, és természetesen a mutatás után azonnal noteolnám a játékát. Lehet, hogy ez egy gyenge játék, de nem igazán tudom hová tenni, így viszont "olcsón" kiderülne, hogy szettel lassított -e eddig (full), vagy Ax -el akart-e egy olcsó showdownt, a sort kizárnám (?), besült FD -je párral szerintem lehet, de azzal egy nagyobb emelést valószínűleg úgysem adna meg. (Nyilván mint visszaemelés - opciónak már csak a push maradt, ha 27$ van előtte.)
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 07. 30. 13:32
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •