Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás Spirited NL200 cash game video (4 asztal)

    Megcsináltam a 2. videom (41:11):
    http://rapidshare.com/files/82879928...l200.divx.html

    Komment végülis nem lett a gyenge hangminőség miatt, de jegyzeteket írtam a videoba a problémásabb partikhoz. A zene néha ellhalgat bufferolás miatt (online rádió), akit idegesít az vegye le a hangot

    Aki nem akarja végignézni az egész videot, annak itt egy kis kivonat a nagyobb partikról :

    - 8:55
    - 10:35
    - 19:10
    - 27:40
    - 35:45
    - 38:35

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Hasonló stílusban játszom csak kisebb tétű asztalokon. Amit máshogy játszanék az a 10. percben az AK-val flopolt TPTK OOP a preflop 3betelő ellen, szerintem a riveren sok a 90-es potba a 60, 20-30 körül talán megad.

    A 11. percben az AK preflop all-in az SB-ről 3betelőre nekem egy kicsit meredek.

    A 37. perceben a KK-val a flop check, turn check/call, river bet tetszett. Én biztos belehívok a flopon ami nagy hülyeség lenne, mert ászt úgyse dob el, rosszabbal meg csak így tudok tőle nyerni.

    Jó kis videó, grat.

  3. #3
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    En is megneztem, de nem csak a kerdeses handeket...
    Amit szeretnek leszogezni elore, hogy te ugye regebben, tobbet jatszol es magasabb szinteket (es persze en sem jatszom tokeletesen), de osszeirtam egy-ket dolgot ugyanugy, mint a tobbieknel... Ezzel nem bantani akarok (csak kicsit szorszalat hasogatni ), lehet, hogy ezekhez a limitekhez mashogy kell hozzaallni, mindenesetre azt szeretnem kerni, hogy az eszreveteleimet inkabb mint kerdeseket tekintsd...
    Nem szoktal egyebkent 4 szinu kartyat hasznalni akkor sem, ha sok asztalon jatszol?

    12:00 2 asztal 79o SB-rol csak limpelsz, majd a flop mellemegy, te minbetelsz, kapsz egy minraiset, es dobod. Eseztigyhogyesmiert??
    16:00 1 asztal J8o riveren miert kockaztatsz a kis potert annyit? Azt latom, hogy jo pot oddsot adsz sajat magadnak, de nem ertem..
    17:00 1 asztal 9To HU hogy-hogy nem emelsz egy ilyen jo lappal poziciobol? Turnon lejott a flush azt lattam, de eleg konnyen feladtad az OESD-dat a minbetre...
    17:30 2 asztal TJo szerintem jo alkalom a lopasra...
    31:30 1 asztal A9o CO lopas?
    34:00 2 asztal JQo hogy-hogy 2* checkeled a 2nd nutflush drawdat?
    35:45 1 asztal KK azt nem ertem, hogy miert adsz ingyen (flop), illetve olcso lapot (turn) egy esetleges flushdrawra?
    38:35 2 asztal KQs miert ijesztett meg a nagystack megadasa, illetve turnon hogy-hogy nem probaltad ot kizarni egy minraise-zel?

    Amit meg furanak talaltam, azt irtad az egyik kommentbe, hogy szeretsz emelni akkor, ha a SB csak limpel es mar csak kettecsken vagytok a potban. Miert teszed te is ugyanezt?
    Hogy-hogy nem toltottel ujra a 2-es asztalon? Nem szoktal?

    Osszessegeben tetszett a video, van jonehany tokos megjatszas benne , jo volt a minosege, de a kommentezes hianyzik... Az adja meg az izet...
    Legkozelebbinel en szivesen vennek egy gyengebb audioju videot is (vagy mit...

    Azt akartam meg irni, hogy nyugodtan daraboljatok fel az en videomat is ilyen szempontok alapjan, ne kimeljetek, abbol fogok tudni tanulni...
    Utoljára módosítva: Godmode által: 2008. 01. 12. 14:19

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Köszönöm az észrevételeket, megpróbálok reagálni rájuk.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem szoktal egyebkent 4 szinu kartyat hasznalni akkor sem, ha sok asztalon jatszol?
    Próbáltam már, expekten, ahol nagyon kicsik a lapok, kifejezetten előny volt, de itt még látom a színeket. Szeretem, ha a treff fekete és nem kék Múltkor néztem egy fultiltes videot, az vicc, hogy ott hogy néznek ki a lapok, az egész kártya színes, benne a számmal...

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    12:00 2 asztal 79o SB-rol csak limpelsz, majd a flop mellemegy, te minbetelsz, kapsz egy minraiset, es dobod. Eseztigyhogyesmiert??
    Nem emeltem, mert talán 79-cel mégse. Lehet, hogy jobb lett volna rögtön dobni. Viszont ó se emelt, tehát arra gondoltam, hogy nincs A, Q a kezében, mert emelt volna preflop. Ennek szólt az emelés, visszahívásnál pedig nem volt választásom. Ezt a handet rosszul játszottam meg. Így utólag fölöslegesnek látom a flop emelést.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    16:00 1 asztal J8o riveren miert kockaztatsz a kis potert annyit? Azt latom, hogy jo pot oddsot adsz sajat magadnak, de nem ertem..
    Jogos felvetés. A river emelést lehetett volna hanyagolni.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    17:00 1 asztal 9To HU hogy-hogy nem emelsz egy ilyen jo lappal poziciobol? Turnon lejott a flush azt lattam, de eleg konnyen feladtad az OESD-dat a minbetre...
    A 910o-t nem tartom olyan jónak, az egyszínűvel inkább emelek. A sorhúzott pedig azért adtam fel, mert ha van treffje, akkor 6 outom van és HU-ban nem nagyon érdemes húzóra várni.


    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    17:30 2 asztal TJo szerintem jo alkalom a lopasra...
    31:30 1 asztal A9o CO lopas?
    Több helyen nem voltam elég agresszív, mivel ipokeren nl200-on nagyon sok a láma (és még finoman fejeztem ki magam), preflop szeretnek mindenféle 2 lappal emelést megadni, flopon c-betre tartani, ezért úgy vettem észre, kifizetődőbb a passzívabb játék. A lopásokat ezért nem erőltettem annyira.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    34:00 2 asztal JQo hogy-hogy 2* checkeled a 2nd nutflush drawdat?
    Igaz, lehetett volna agresszívabban megjátszani.


    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    35:45 1 asztal KK azt nem ertem, hogy miert adsz ingyen (flop), illetve olcso lapot (turn) egy esetleges flushdrawra?
    Szerintem ezt jól játszottam meg. Egy slowplayelt Ax lehetett az ellennél. Flopnál nem érdemes belehívni eg Axx-es flopba pozícióból, inkább elcheckelem és check/callolok turnön, ha nagyon erősködik, riveren dobok. Turnön még ha tényleg színre vár és le is esik neki, nem hiszem, hogy riveren nagyot belehív, a turn megadásom után, hiszen ha nálam A van, akkor fullom van.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    38:35 2 asztal KQs miert ijesztett meg a nagystack megadasa, illetve turnon hogy-hogy nem probaltad ot kizarni egy minraise-zel?
    A flop egyáltalán nem draw-heavy, tehát nem húzója, hanem kész lapja van. Egy set vagy AQ simán lehet nála, ráadásul a fickó elég passzívan játszott végig, igazából nem tudtam mire vélni a flop megadását, minthogy erős lapja van.


    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit meg furanak talaltam, azt irtad az egyik kommentbe, hogy szeretsz emelni akkor, ha a SB csak limpel es mar csak kettecsken vagytok a potban. Miert teszed te is ugyanezt?
    Hogy-hogy nem toltottel ujra a 2-es asztalon? Nem szoktal?
    Nagyvakból nem mindenki olyan agresszív, mint én, sokan egy Akicsit elcheckelnek. Szeretek ss-ként játszani, 2/3, 1/2 stackkel, az ellenfelek is sokkal inkább megadják az emeléseimet, mint nagy stackként.

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de a kommentezes hianyzik... Az adja meg az izet...
    Legkozelebbinel en szivesen vennek egy gyengebb audioju videot is (vagy mit...
    Majd ha eljutok nl1000-ig valaha, akkor majd csinálok egy rendes kommentes videot

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet spirited eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Majd ha eljutok nl1000-ig valaha, akkor majd csinálok egy rendes kommentes videot
    Akkor szedd össze magad, s hamar csinálj egy kommentes videót

    Végülis NL400-ról NL1000-re menni közel olyan mint NL10ről NL25-re

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Mivel lehet lejátszni? A Windows Media Player nem ismeri fel.

  7. #7
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Jó, megoldottam. (MPDF)

    Egyébként állati jó ötletnek tartom ezt. Remélem lesz több is!

  8. #8
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Dehat ott van meg kozben a 400NL utan a 600NL, majd a 800NL is, ugyhogy ez a folyamat nem tunik nekem villamgyorsnak...
    Mi a baj az elo kommentezesnek? Ezek szerint nem csak a gyengebb minosegu audio problemaja, nem?

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dehat ott van meg kozben a 400NL utan a 600NL, majd a 800NL is, ugyhogy ez a folyamat nem tunik nekem villamgyorsnak...
    NL800 csak egyes termekben van, aki már nl800-on tolja, az nl1000-hez is jó.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 14.
    Hely
    Nagyrábé
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Lenne pár kérdésem. Nekem ez igazán gyors volt. 17-es monitoromon nem tudtam követni az egeret így rengeteg dologról lemaradtam. Kérdéseim: MIért pont azon a poker siton játszol? Mekkora a monitorod? És mekkorára álitottad be egy egy ablak méretét mert én régen 17 asztalon játszottam de nem lehett állitani a méretüket ezért rendesen átfedték egymást a moncsin és néha néha aa dobtam sit out miatt.:'(

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •