Oldal: 180 / 246 ElsőElső ... 80130170178179180181182190230 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.791 - 1.800 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1791
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Tegnap újraraktam a gépemet, felraktam az avast-ot majd próbáltam letölteni a hm2-t, de akár honnan töltöm azt írja ki h vmi win32malware-gen-t blokkol ezért a letöltés siekrtelen. Ilyenkor mivan?Kérjem meg havert h küldje át az install fájlt?Azt nem fogja blokkolni?
    Egy HM frissítésnél ez nálam is előfordult. Azt csináltam én is amit BT86 javasolt, a frissítés letöltése idejére elküldtem pihenni az Avast-ot.

  2. #1792
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Csak még1 kérdés. Ha vissza nézek egy versenyt hm-ben azt hol találom meg a gépen? Ill a hm-ben van olyan opció h egyből megmutassa hol vannak azok a leosztások? Már egy ideje bénázgatok, de nem találom meg ugyanazokat a leosztásokat... tudnátok segíteni?

  3. #1793
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak még1 kérdés. Ha vissza nézek egy versenyt hm-ben azt hol találom meg a gépen? Ill a hm-ben van olyan opció h egyből megmutassa hol vannak azok a leosztások? Már egy ideje bénázgatok, de nem találom meg ugyanazokat a leosztásokat... tudnátok segíteni?
    Abban a mappában lesz, ahova menti a HH-kat, de a HMArchive mappában is ott lesznek. A HM-ben rákattintasz az adott versenyre, és alatta lesznek a leosztások.

  4. #1794
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Sajna vmi nem stimmel... Ott vannak a handek a gépen a hm mappában, de mikor megnyitom a hm-et(programot) nem találom ugyanazokat a handeket... jó vagyok mi?

  5. #1795
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Oké én néztem el vmit, de nagyon...atya ég... Köszi a segítséget, ott volt minden!csak én a módosítás dátumát néztem nem pedig a verseny kezdetének dátumát

  6. #1796
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    A HM2 frissítés óta megbolondult a HUD a Fult Tilt rush verseny asztalain. Tudja valaki a gyógyírt?

  7. #1797
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A HM2 frissítés óta megbolondult a HUD a Fult Tilt rush verseny asztalain. Tudja valaki a gyógyírt?
    itt olvasgass esetleg: Rush HUD issues since latest Fulll Tilt update
    meg itt esetleg: 2.0.0.8219 Official Release Feedback Thread - HUD update for all fastfold games

    ipoker hálózat frissítése után is szétesett nálam hm2 speed poker asztalokon, alig trackel handet (nagyrészt csak azokat amibe pénzt tettél) és hm is hülyeségeket mutat, pl 99/88/60as statot fals eredményekkel, erre vki esetleg megoldást?

  8. #1798
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Valószínű az lesz a megoldás, ha a régi verziót használom tovább, amíg ezek kiokoskodják mi lehet a baj.

  9. #1799
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 02.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Szerintetek a HM1 még megy a Poker Starson, illetve ha megy, akkor a leosztásokat át lehet rakni HM2-re?
    Az a helyzet, hogy nekem HM1-em van (az sincs fenn a gépen, azért nem próbáltam ), de havernak , akivel elemeznénk, HM2-je van. Ezért a furcsa kérdés.

  10. #1800
    Lelkes újonc bencerhen avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 08.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    másnál sincs HUD PS zoom-on?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •