Oldal: 229 / 246 ElsőElső ... 129179219227228229230231239 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.281 - 2.290 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #2281
    Tag pobyka avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 16.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Udv!

    Keresek valakit aki tudna nekem segiteni beallitani HM2-ot rendesen, mert valami oknal fogva nem importolja be a handeket.

    Manualisan beimportolom pl bet365 -rol a handeket es annyit ir , hogy files import complete , de 0 hands van alatta, es semmi adatot nem kapok ezekbol a fileokbol.

    888 -en HUD nem jelenik meg, lehetseges azert mert .ES piacon vagyok, es nem kompatibilis? Bar ezt ketlem.

    Help please

    Koszonom

  2. #2282
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 10. 03.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás hm 2

    Sziasztok!
    Telepítettem a hm manager-t, beállítottam mindent, amit be kellett, még videót is találtam és azalapján végig mentem a beállításokon de csak nem jelenik meg a pokerstarson mikor beülök egy asztalhoz. Megjelenik a bal felső sarokban a HUD alatta pedig hogy waiting for hands... A hm programban a "hero"-nál pedig kiírja: no current player. Tűzfal sem blokkolja. Mindent próbáltam már.
    Tudna valaki segíteni?
    Köszi
    update: a hm ben a site setupban a pokerstarsnál ezt írja ki: The following folders have not been tagged to a poker site and may contain ADDITIONAL Poker Stars hands. Click EDIT to match unassigned hand history folders to poker site.
    Utoljára módosítva: Andree-L által: 2017. 10. 03. 23:40

  3. #2283
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Andree-L eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Telepítettem a hm manager-t, beállítottam mindent, amit be kellett, még videót is találtam és azalapján végig mentem a beállításokon de csak nem jelenik meg a pokerstarson mikor beülök egy asztalhoz. Megjelenik a bal felső sarokban a HUD alatta pedig hogy waiting for hands... A hm programban a "hero"-nál pedig kiírja: no current player. Tűzfal sem blokkolja. Mindent próbáltam már.
    Tudna valaki segíteni?
    Köszi
    update: a hm ben a site setupban a pokerstarsnál ezt írja ki: The following folders have not been tagged to a poker site and may contain ADDITIONAL Poker Stars hands. Click EDIT to match unassigned hand history folders to poker site.
    Pokerstars angolra van állítva és menti is a hand historykat?

  4. #2284
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 10. 03.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Igen angol azzal kezdtem, kipipáltam a mentést is, de valamiért mégsem mert a program mégsem látja a hand-eket és meg sem jelenik az asztalon, de ugyan ezt csinálja a Poker Tracker 4 programmal is. Szóval a hiba a Pokerstars kliensben van...

  5. #2285
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    nincs joga írni a mappába?

  6. #2286
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 21.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Ujra kell telepitenem a windows. Le kell takaritanom a C meghajtot. A Hem2 vel nem tudom importalni az adatbazist, mert rengeteg ido, a gep meg egyfolytaban ujraindul.
    Kerdes melyik fajlokban tarolja a hem2. a handeket? Megprobalnam azokat atmasolni masik meghajtora aztan a rendszer +Hem2 ujratelepites utan visszapakolni az eredrti helyukre. Szerintetek muxik ez igy?

  7. #2287
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    megtennétek, hogy kikapcsolt virtuális memória mellett indítotok Holdem Manager 2-t, majd böngészőt, valami bonyolultabb weblapot pl. facebook, behal-e tőle? Nálam memória korrupció lesz, összefossa megát minden. Random az ablakozó, a vírusölő, és elsősorban a böngésző. Ha megnyitom a fészbukot és elkezdek benne lelapozni azonnal behal. NEM fogy el a memória, simán összeomlik. Win 7, 4 giga ram van nálam, kábé a felét eszi meg csak.

    Vezérlőpult - rendszer - speciális, az alábbi ablaknál kell kiválasztani hogy ne legyen lapozófájl. (Felgyorsul tőle a gép, de elfogyhat a ram. )
    Csatolás 13857

  8. #2288
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!


    Elég furcsa probléma jelentkezett ma, hátha valaki tapasztalt már hasonlót és tud segíteni;

    Ma játszottam egy sessiont ipokeren(eddig minden gond nélkül ment) és a handeket rendesen importálja, de a winnigs-et valamiért totál offoson kezeli. Gyakorlatban úgy néz ki, hogy 3betelek pre mindenki dob és a hm adott handed -3bb-nek számolja és hasonló gondok olyan kasszákban ahol nincs sd.

    Valakinek esetleg van ötlete, hogy lehetne ezt megoldani vagy hogy mi okozza ezt?

    köszi

  9. #2289
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 08. 13.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Nekem is hasonló problémám van a mai naptól Ipokeren.

    Nekem bejön a HUD csak éppen nem menti a handeket. Néha egyet-egyet lement (kb 10/1-et)
    Frissítettem a HM-et a legújabb verzióra, de a probléma ugyanúgy fennáll.
    Utoljára módosítva: Alaves által: 2017. 11. 08. 20:51

  10. #2290
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Ipoker változtatott valamit a handhistorykon a hm-esek már dolgoznak rajta azt írták hivatalos fórumon.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •