Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás NL10 FR, KK vs. aggro fish flop kérdés

    Ongame, NL 10 FR CG

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG DoubleDeep ($10.72)
    UTG+1 Secuela_x ($10.16)
    MP1 MadScandi ($9.75)
    MP2 landwell ($10)
    MP3 dejjann ($3)
    CO Strasidlo_x ($12.64)
    BTN GalambosTarzan ($9.95)
    SB memphisroCC ($9.90)
    BB beatleq ($14.77)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) GalambosTarzan is BTN
    6 folds, GalambosTarzan raises to $0.30, 1 fold, beatleq calls $0.20

    Flop: ($0.65, 2 players)
    beatleq checks, GalambosTarzan bets $0.50, beatleq raises to $1.50, $1 to GalambosTarzan ($9.15)?

    Ellenfél aggro fish, 50 hand alapján is jól látszik: szolid 60/42 -es preflop statokkal bír, AF: 4.3, Flop ch/raise 40%

    Hogyan tovább?
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Sírva, de elengedném. Nagyon necces a flop, Ax mellett már a Jx-ek is vernek, amikkel simán adhatta. Lesz még ellene TPGK elégszer, nem szívesen tolnám át neki a pénzem ilyen helyzetben.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ellene lehet nem cbetelnék, hanem inkább blöffcathelnék turnt rivert, ha tényleg ennyire agró. Bár kevés hand van róla, viszont abból ki lehet indulni h rengeteg lapot játszik, ergó itt a range tele van Axekkel meg Jxekkel is. Néha lehet raisel draw-wal de akár A2vel is, s azt se verjük meg. Szal én ebbe biztos nem mennék bele.

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Köszi srácok! Utólag talán jobb lett volna a dobás, de mivel eléggé maniac képet mutatott, így megadtam a visszaemelését. Kevés hand, de 40% -ban ch/raiselt eddig, amiből gondolom, hogy a legnagyobb része az blöff ch/raise. Megcsinálhatja Ax -el, de J -vel talán már inkább lassítana. Plusz nagyvak is volt, így sokmindennel gondolhatta azt, hogy ő megad 2BB -t, aztán majd jól elkapja a lopási kísérletet.

    Turnon egy teljesen blank 8-as jött, itt ch/ch volt, nem aggrozott tovább. Én sem akartam nyitni, mert ha tényleg verve vagyok, akkor nem növelem tovább a kasszát, és így, hogy mögé tudok checkelni, remény van egy "olcsó" showdownra is.

    Riverre egy K jött, szerencsémre, amivel fullom lett. Itt belenyitott $2.50 -ig, előttem még $8 volt, amit természetesen bepakoltam, erre sajnos dobott.

    Nyilván air lehetett nála, vagy max valami kissebb pocket.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 08. 05. 10:50
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •