Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (80) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl50 QQ cold 4bet utan AAx vs donk

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás nl50 QQ cold 4bet utan AAx vs donk

    hali!

    ellen:


    érdekesebb note lehet ide: "JJ ip cc 3bet 548 call turn bl call ai"
    pre time miatt ment a clk 4bet.

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($46.45)
    UTG+1 ($52.57)
    CO ($40.21)
    BTN ($49.28)
    SB ($58.62)
    JociBalboaa (BB) ($50)

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) JociBalboaa is BB
    1 fold, UTG+1 raises to $1.75, 1 fold, BTN calls $1.75, SB raises to $7.50, JociBalboaa raises to $13.25, UTG+1 folds, BTN folds, SB calls $5.75

    Flop: ($30, 2 players)
    SB bets $15,
    JociBalboaa ???

    thx

  2. #2
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Itt mi a kérdés? Ásszal szerinted beledonkolna? Soha! Simán elöl vagy úgyhogy tő!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet MindenkiTancol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt mi a kérdés? Ásszal szerinted beledonkolna? Soha! Simán elöl vagy úgyhogy tő!
    tő? az mit jelent?

    a handhez: call, turn call/ai

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    az az 5% tele van zsebpárokkal, amiket versz. 80% donk arról árulkodik, ha van vmilye akkor donkol, plusz blöffből is megteheti. tehát mégegyszer flop call, turn call/ai.

  5. #5
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tő? az mit jelent?

    a handhez: call, turn call/ai
    Ezt minden valamirevaló póekrjátékos tudja. Tő egyenlő all in.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet MindenkiTancol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt minden valamirevaló póekrjátékos tudja. Tő egyenlő all in.
    ezek szerint én nem vagyok valamire való pókerjátékos. elárulod h minek mész itt allin? a szarabbakat dobatod, csak jobb lappal fog fizetni.

  7. #7
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezek szerint én nem vagyok valamire való pókerjátékos. elárulod h minek mész itt allin? a szarabbakat dobatod, csak jobb lappal fog fizetni.
    Egyrészt nem akarom hogy lemákoljon a luxorával vagy a zsebpárjával de főképp azért mert ha már félpotot beledonkolt az inas soha nem fogja dobni. Ha meg ásza van akkor ígyis úgyis bekerül és bízzunk a csodában egy mágikus dáma formájában. Szóval tő a helyes megfejtés.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Az ellenfél tipikusan olyan, aki flopon sokszor megpróbálja elvinni a kasszát, de ha nem jön össze, akkor leáll.

    Emiatt egy turn allint soha az életben nem adnék meg neki. OOP játszik 4bet kasszában, és nem fish. Ezek után én nem sok kézbepárt tudok elképzelni nála, sokkal inkább AK-t vagy AQs-t. Rendben hogy 80% donkbet, de az egy emelt kaszában kedvelt move a részéről, ebből nem következik, hogy 4bet potban is hasonló wp-ket produkálna.

    A flop call talán még kíváncsiságból belefér, pont azért, mert ha rosszabb van nála, akkor nem kell további emelésektől tartanod. De ha flopon dobsz, az még jobb szerintem. Turn pedig sima fold, azért azt ő is vágja, hogy sok FE nincs abban, ha 60-as potba emel 30-at, szóval nem egy TT lesz nála mutatásnál.

    Középszerű regulárok ellen guessing game-et játszani minden, csak nem +EV, márpedig itt túl erős redjeid nincsenek. Viszont QQ-t eldobni ász magas flopon NL50-en nem lesz kihasználható leak, úgyhogy nem kell annyira tartani attól, hogy ilyen blöffökkel fog lehúzni valaki téged hosszú távon.

  9. #9
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 07. 04.
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az ellenfél tipikusan olyan, aki flopon sokszor megpróbálja elvinni a kasszát, de ha nem jön össze, akkor leáll.

    Emiatt egy turn allint soha az életben nem adnék meg neki. OOP játszik 4bet kasszában, és nem fish. Ezek után én nem sok kézbepárt tudok elképzelni nála, sokkal inkább AK-t vagy AQs-t. Rendben hogy 80% donkbet, de az egy emelt kaszában kedvelt move a részéről, ebből nem következik, hogy 4bet potban is hasonló wp-ket produkálna.

    A flop call talán még kíváncsiságból belefér, pont azért, mert ha rosszabb van nála, akkor nem kell további emelésektől tartanod. De ha flopon dobsz, az még jobb szerintem. Turn pedig sima fold, azért azt ő is vágja, hogy sok FE nincs abban, ha 60-as potba emel 30-at, szóval nem egy TT lesz nála mutatásnál.

    Középszerű regulárok ellen guessing game-et játszani minden, csak nem +EV, márpedig itt túl erős redjeid nincsenek. Viszont QQ-t eldobni ász magas flopon NL50-en nem lesz kihasználható leak, úgyhogy nem kell annyira tartani attól, hogy ilyen blöffökkel fog lehúzni valaki téged hosszú távon.
    Nem fish? Mi az hogy nem fish??? Ha nem az lenne akkor nem donkolna it bele ásszal! Erről ennyit.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    QQ-val akarnak itt emberek 2 utcákat megadni. Akkor most tényleg olyan rossz a donk ásszal?

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •