Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás Staking érdeklődés, mtt sit

    Szevasztok, egyelőre csak azért írok, hogy felmérjem a lehetőségeim, idáig is stekelve voltam, egy másik oldalon ismertebb játékos által, rush sit&go-kat toltam egész jó eredménnyel (3 hónapig), csatolva láthatjátok az ftp és a starsos pályafutásom is, másik oldalon naplóval is rendelkezem.

    Ha FTP-n nem rendeződnek a dolgok, valószínűleg steker után kell néznem starsra, ott idáig 45fősoket játszottam (20-30% roi kb) igencsak mikro limiten de a naplómban erről is írtam sokat ha érdekel valakit, igaz ott don-oztam is valamennyit, de a naplómban ezt is vissza tudja nézni akit érdekel.

    FTP-n 26$-os limitig jutottam de ott nem túl nagy mintán mínuszos vagyok főleg ez húzta le a grafomat egy downal egybekötve.

    Tehát egyelőre annyi lenne a kérdés van-e valaki, aki stekelne starson, ideális az lenne ha coachot is vállalna az illető. Kérdés, naplólink, screennevek, stb privátban, asszem itt nem is szabad linkelnem.

    Előre is köszi.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: knockout által: 2011. 08. 07. 15:03

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    huu a 2. graf komoly:P

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet KillBill100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    huu a 2. graf komoly:P
    hat igen gondolom latszik hol kezdtem a rendes tanulást és gridet

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    nekem abbol az jön le,hogy sokáig BE körül van majd egy hatalmas swing felfele ami mindenképpen irigylésre méltó.
    egy ilyen nekem is beüthetne már.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    Ungvar
    Hozzászólások
    282

    Alapbeállítás

    Idézet KillBill100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem abbol az jön le,hogy sokáig BE körül van majd egy hatalmas swing felfele ami mindenképpen irigylésre méltó.
    egy ilyen nekem is beüthetne már.
    Csaloka kicsit a dolog, mert ez sit&go, mtt meg minden, amikor elkezdtek stekelni akkor kezdtem 4$-on játszani, majd felette. Előtte nagyrészt alatta játszottam mikor mit. A rushos rész meg db számra nem olyan sok az előzőhöz képest ezért ilyen meredek, ha csak azt nézem külön inkább 45 fokos mint egyenesen fel, aztán meg down le

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •