Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen

Téma: Nl30 KK

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás Nl30 KK

    Hali!

    Az ellenfél teljesen ismeretlen, az előző handben ült be. Mivel bu openlimpelt, ezért feltételeztem, h fish.

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN ($28.86)
    SB ($74.83)
    hero (BB) ($46.96)

    Pre-Flop: ($0.45, 3 players) hero is BB
    BTN calls $0.30, SB folds, hero raises to $1.20, BTN calls $0.90

    Flop: ($2.55, 2 players)
    hero bets $2, BTN raises to $5.55, hero?

    Sima emelt potban azért nem feltétlenül szeretek tönkremenni top párral. Ezzel a raise-zel 77-et reprezentál, más értelmes value handet nem nagyon tudtam nála elképzelni. Szóval hogyan tovább?

    - a 3bet/broke nem tetszett, mivel a blöffjeit dobatom, a jobb lapok ellen meg valuetownolom magam
    - a dobást weaknek éreztem, mer tényleg csak a 77 ver, esetleg lehet nála vmi top pár is
    - a call sem igazán tetszik oop, a pot is elég nagy, és mellesleg fogalmam sincs, hogy hol is állok. Meg ha itt callozok, akkor mi a terv turnön. C/f? C/shove? C/c? Vagy lead?

    Hogy kéne ezt megjátszani?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    Nálam ez call, sokszor blöffből is ráemelnek a cbetre airrel, vagy gyenge sd képes lappal. Turnon c/f, nem fog két utcát blöffből, vagy gyenge J-val, Q-val hívni. Turn chbk-re river bet/fold.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ahogy a turn raised esetén szinte sose, a flop raisek ellen nagyon sokszor elég még az overpár. Az a baj, hogy ismeretlen, bár ahogy írtad, a button limpje után nem sok jót nézhetünk ki belőle , nem hiszem, h 77el itt raiselne, több mint valószínű, hogy a slowplayt választaná. Sajnos az a baj, hogy nem tudhatjuk, hogy pl. top párt hogy játszik meg, ezért a turn döntés nehéz lehet. Azt hiszem én is Boletus tanácsát fogadnám meg.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez call, sokszor blöffből is ráemelnek a cbetre airrel, vagy gyenge sd képes lappal. Turnon c/f, nem fog két utcát blöffből, vagy gyenge J-val, Q-val hívni. Turn chbk-re river bet/fold.
    ez nagyon tetszik

    amúgy simán lehet nála JQ is, nemcsak 77
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  5. #5
    Fanatikus tag rusherninja avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 13.
    Hely
    Hueco Mundo
    Hozzászólások
    498

    Alapbeállítás

    hát alapbol nem full bi-vel ul btn openlimp - vszinuleg azt gondolnam h fish
    elég dry a flop egy fish szemével nézve szoval sztem slowozna ha vmi iszonyat nagyot flopolt volna
    plusz a total fishek altalaban min raiselik a monstert
    szoval én vmi parra / drawra tennem / air-re (a lényeg h elöl vagyunk a range ellen )
    flopon csak calloljuk mivel ha visszaemelsz eldobatod a nagyon gyenge és a blöff lapjait plusz elég dry a flop is
    turn cr shove a terv kivéve ha Q / A jön ilyenkor c/c
    Stagnated by the passivity , I'm gonna make you bleed like me.

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Flopon adnám, turnön meg laptól és játéktól függően folytatnám. Flop 3bet/broke nagyon rossz ötlet, az az egy biztos.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha blank kártya érkezik s tovább betel mit lépnél?

  8. #8
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Mennyit betel tovább? Ez amúgy egy elég kellemetlen szitu, mivel lehet AQ-val csinálja. Turn c/r, call vagy fold mind lehet opció ellenféltől, bet size-tól és history-től függően. Nem akarom azt mondani, hogy tudom mi itt a tuti, sajna elég sokváltozós az egyenlet, és komoly szerepe van a megérzésnek az asztalnál. Table feeling!

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Vmi ilyesmi választ vártam, köszi igazából én is ezt írtam vhol előbb, h ismeretlen meg tényleg nem tudhatjuk mi ez, mert top párt (Mondjuk akkor AQ) még turnon is betelhet normálisan. Ettől függetlenül ismeretlen ellen (ahol ugye se image, se statok, se note se table feeling nem segít) én amellett lennék, hogy egy korrekt 2/3pot körüli betre már elengedhető ez.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    532

    Alapbeállítás

    Preflop itt biztos, hogy 5x-el nyitnék KK-val OOP egy limp ellen. Nem nagyon vagyok optimista a hand-et illetően, mivel a cbet-ed elég erős volt és ő azt raise-elte. De mivel ismeretelenről van szó, továbbá lehet azért pár húzója, ezért call-oznék és turn újraértékelés. A 77-en kívül JQ is ver minket.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •