Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen

Téma: Tiltao poker

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás Tiltao poker

    Nem találtam erről a teremről topikot, pedig az akademián kiemelt helyen van.
    Első körben az érdekelne, hogy mennyire gyorsak a kifizetések, és minden rendben volt e velük?

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    ha rám hallgatsz messziről kerülöd az olasz szarokat. Befizetsz 2-3 napig nyersz aztán csontra visszaszedi az egészet. Egy megacsalás ami itt megy póker címén.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet Realmargit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha rám hallgatsz messziről kerülöd az olasz szarokat. Befizetsz 2-3 napig nyersz aztán csontra visszaszedi az egészet. Egy megacsalás ami itt megy póker címén.
    +1

    "AZ EGÉSZET" !!!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Ez a terem több hálózattal is kapcsolatban van, köztük az entractionnel, ahol nem hiszem, hogy csalnának. Bizonyíték nélkül pedig kicsit durva dobálózni ilyen szavakkal. Valakinek van valamilyen tapasztalata a kifizetésekkel kapcsolatban?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    Csak bátran ..hajrá ... főleg az E-net-re értettem a többit nem ismerem. Próbáld ki a kifizetéssel nincs gond ( már ha lesz mit kifizetni ). 1 éve vagyok itt a görbém nl10en 1000 eurol indult /hó és minden hónapban kevesebb és kevesebb Uccsó 6 hónap összesen 600 ..de az legutolsó 2 0.0 vagyis ez a hónap még minuszban van Szerintem valószínű,hogy az "olasz kacsák " már sokkal jobbak nálam ( ennyi talán elég bizonyítéknak )...Úgyhogy itt " minden a legnagyobb rendben lehet ami mellékelt ábrából is látszik. Gondolom Tibibácsi is azért nem nyomja itt mert az "olasz kacsák" simán lejátszák Pedig még anno vele volt reklámozva az egész.Ha ennyire minden rendben lenne és nagy zséket lehetne kaszálni akkor nem lenne itt több magyar?

  6. #6
    Fanatikus tag cnut01 avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    223

    Alapbeállítás

    Kifizetésnél levonnak 2%-ot, összeghatártól függetlenül! Első kifizetésnél kérik a papírokat, utána megvan 1 nap alatt. Én most költözök ki a teremből, de másnak attól még bejöhet.

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Idézet NeoTotus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a terem több hálózattal is kapcsolatban van, köztük az entractionnel, ahol nem hiszem, hogy csalnának. Bizonyíték nélkül pedig kicsit durva dobálózni ilyen szavakkal. Valakinek van valamilyen tapasztalata a kifizetésekkel kapcsolatban?
    Én nem mondom, hogy csalnak, de hogy visszavették a kacsák az egészet, az biztos. Másfél-két hónap alatt nagyon megerősödött a szerencsefaktoruk...

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    En is jatszom az E-neten, es ami igaz, az igaz, az elso 3 napban szarra nyertem magam, utana jott a fekete leves. De sztem lehet nyerni, meg ha eros idegrendszer is kell az RNG-hez. Megvannak a sajatossagai! Ha azt mondom, hogy legalabb 10 poker lattam 2 het alatt, akkor nem hazudok! Es nem tolom napi 5 oraban!
    Mas!
    Ha olasz terem es az RNG a tema. Nezz be a dollaropokerre! Nem fogod elhinni, hogy mire kepes az RNG, azt garantalom! Az Enet jatekosallomanya ezekhez kepest zsenik tarsasaga! 8 beulovel ulo agyhalottakat minden nap latni, akiket ugy jutalmaz az RNG, mint Santa Claus a gyerekeket!

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet norb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem mondom, hogy csalnak, de hogy visszavették a kacsák az egészet, az biztos. Másfél-két hónap alatt nagyon megerősödött a szerencsefaktoruk...
    Én nem cg-zek, de kipróbálom ezt a termet. Elsősorban sng-k lesznek terítéken, meg néhány low buy-in tour, aztán meglátjuk. Majd írok véleményt. Ha jól értelmezem, itt nincs semmiféle rb, csak a rakerace?

  10. #10
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet NeoTotus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem cg-zek, de kipróbálom ezt a termet. Elsősorban sng-k lesznek terítéken, meg néhány low buy-in tour, aztán meglátjuk. Majd írok véleményt. Ha jól értelmezem, itt nincs semmiféle rb, csak a rakerace?
    SnG-re ne nagyon számíts, szökőévenként indul egy.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •