Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (58) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Holdenper naPLOja

  1. #1
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás Holdenper naPLOja

    Gondoltam indítok én is egy topicot, ahol az omahás szöszmötöléseimről írhatok

    Majd teszek be graphot, meg statokat is, de az asztali gép, amin eddig toltam benyalt valami finom kis vírust/spywaret, így nem igazán hajlandó együttműködni. Most laptopról tolom, eddig kb 3K PLO2 hand ment le, és olyan 1,5K PLO5, szóval ez még nem számítana mintának

    2 napja léptem fel amúgy 5-re. Korábban már felléptem egyszer, de belefutottam egy rosszabb swingbe, meg szarul is játszottam, buktam 14-16bi-t, szóval vissza kellett lépnem. Remélem most sikerül megragadni Még picit fura, hogy 10$ az nem 500bb, hanem 200, emiatt egyszer-kétszer missplayeltem handet, de majd csak megszokom

    Eddig két session ment le PLO5-ön, elsőben +2bi, másodiknál +4,5bi, szóval eddig egész jól megy

    Na lökök be két érdekesebb handet a mai sessionből
    Észrevételeket, építő jellegű (!) kritikát, meg bármi egyebet szívesen várok természetesen!

    1, hand:
    Az ellenfél egyértelműen gyenge játékos, többnyire passzív, de bukott már le blöffel.
    Pre std, flopon lehet 0,4-et kellett volna inkább betelni, de itt annyi mindennel jöhet, és bármivel megvan az oddsa bármekkorát betelek, szóval gondoltam ha raise-el így olcsóbban megúszom, szóval potcontroll miatt választottam ezt a sizet, mivel nagyon gyakran kell majd c/f-olnom, sok rossz turn/river jöhet, de simán lehetek jobb is még, és azért néha dobhat is, szóval szerintem itt a c/f még nem indokolt

    Turn a lehető legjobb lap, nem egészült ki draw, így itt már nagyobbat betelek, bare FD-ket, vagy OESD-t, esetleg wrapet dobatni tudjak. Itt ofc bet-call a terv.

    Igazából a river miatt postolom ezt a handet, mert érdekes spot szerintem.
    Q9xx kiegészült, 2pár ver, set ver, de szerintem maximum JT+al hívna itt, mivel nem annyira számíthat rosszabbtól callra egy T8xx-el. Itt ha shoveolok rosszabb tuti nem calloz, de lehet nála valami KQxxss, AKxxss, AQxxss szimpla FD, esetleg pár+FD, wrap, OESD+pár. Ezekkel pedig néha rátolhatja hátha dobok valami szimpla overpárt, vagy FD-t, str8draw-t, ami nem esett. Ezen kívül, szerintem valószínűbb, hogy ha flopon made handje volt, akkor azt legkésőbb turnön jelezte volna.

    Ezek miatt check-snapcalloztam. Nem tudom +EV-e, de én annak éreztem ebben a spotban, és ez ellen az ellenfél ellen.

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Michi 1007 ($8.68)
    CO Holdenper ($6.25)
    BTN grizsli ($3.95)
    SB sEnF2k11 ($5)
    BB sterers ($2)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Holdenper is CO
    1 fold, Holdenper raises to $0.17, grizsli calls $0.17, 2 folds

    Flop: ($0.41, 2 players)
    Holdenper bets $0.30, grizsli raises to $0.70, Holdenper calls $0.40

    Turn: ($1.81, 2 players)
    Holdenper bets $1.73, grizsli calls $1.73

    River: ($5.27, 2 players)
    Holdenper checks, grizsli goes all-in $1.35, Holdenper calls $1.35

    Final Pot: $7.97
    Holdenper shows a pair of Aces

    grizsli shows high card Ace


    Holdenper wins $7.59 (net +$3.64)

    grizsli lost $3.95


    2, hand:

    A CO iszonyat sokat minraiselgetett, bár a handem nem egy atomerőmű, de pozim volt, 100bb effektívnél úgy éreztem elég gyakran tudok száraz boardokon dobatni ahhoz, hogy +EV legyen.

    BB-ről semmi különösebb readem nem volt, inkább TAG-nak tűnt, nem volt annyira agró sem, ezért úgy gondoltam a range 80% AAxx, legjobb KK-k, esetleg valami ds rundown. Elég dominált handem van néhány range ellen, de szerintem AA/KK-k ellen egész tűrhetően teljesít, ritkábban leszek dominálva, és azért nem kell olyan sok, hogy egy face up AAxx ellen betegyük 4bet potban, szóval gondoltam megadom (itt helyes a megadás?)

    Flopon szerintem regular betsize-nál nem nagyon borítja be "üresen", vagy blockerekkel, ha check behinde-olok, talán megblöfföltethetem, de szerintem inkább igyekszik végig checkelni. Szóval gondoltam betelek egy ilyen undorítóan kicsit indukálási jelleggel, mivel így szerintem szélesebb lesz a bluff range. Erről mi a véleményetek?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Degir999 ($4.62)
    UTG+1 kufidisz ($12.15)
    CO h4zZ ($13)
    BTN Holdenper ($5)
    SB Mr.Tonks ($1.72)
    BB moligar69 ($10.62)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is BTN
    2 folds, h4zZ raises to $0.10, Holdenper raises to $0.37, 1 fold, moligar69 raises to $1.23, h4zZ folds, Holdenper calls $0.86

    Flop: ($2.58, 2 players)
    moligar69 checks, Holdenper bets $0.80, moligar69 raises to $4.86, Holdenper goes all-in $2.97

    Turn: ($11.21, 2 players, 1 all-in)

    River: ($11.21, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $11.21
    Holdenper shows a flush, Queen high

    moligar69 shows two pair, Aces and Eights


    Holdenper wins $9.62 (net +$4.62)

    moligar69 collects $1.09 (net -$5)
    h4zZ lost $0.10
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #2
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Tetszik a topikcím
    Elég mérész a pre call a második handben, nem hiszem hogy jó, de majd az okosabbak (= az omaha hi tudásomat tekintve az akadémián egy két trollnicktől eltekintve bárki) megmondják.
    “I'd rather be lucky than good.”

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 25.
    Hely
    Szöged
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    GL barátom.

  4. #4
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 napja léptem fel amúgy 5-re. Korábban már felléptem egyszer, de belefutottam egy rosszabb swingbe, meg szarul is játszottam, buktam 14-16bi-t, szóval vissza kellett lépnem.
    milyen érdekes hogy szinte kizárólag nyerő játékosok mondják hogy szarul játszottak a coolerek mellé amikor sokat buktak.

    A többieket mindig lemákolták
    GL 5$-on.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #5
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    1.:
    Nekem nem tetszik a flop call, a turn-ök bőven nagy részén nem tudsz majd játékban maradni, ráadásul sokszor vissza fogja rád tolni már flopon (és erősebb is lesz. Turn-ön meg eldöntötted, hogy overpárral allin kerülsz (riveren már nem nagyon tudsz dobni...), ami általában nem jó ötlet omahában

    2.:
    Én pre ezzel nem 3betelek (inkább dobom), dehát mások vagyunk, a BB cold 4betre standard a call. Postflop nem lehet eldobni semmilyen eseményre sem, épp kifizette, szóval jó volt.

  6. #6
    Lelkes újonc DonRikk avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 19.
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Először is a cím nagyon jó , másodszor azt szeretném megkérdezni, bár tudom hogy micro téten nincsenek nagy különbségek a termek között, de mégis milyen a játékosállomány Starson PLO2-10 ?
    "In a game of poker, I can put the players' souls in my pocket."

  7. #7
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik a topikcím
    Elég mérész a pre call a második handben, nem hiszem hogy jó, de majd az okosabbak (= az omaha hi tudásomat tekintve az akadémián egy két trollnicktől eltekintve bárki) megmondják.
    Köszi Határeset a 4bet call, de még a +EV-be esik szerintem (bár nem számoltam utána), omahában ilyen helyzetben az Axxx, meg a pár típusú lapokkal rossz a call általában

    Idézet biztoslehetszbenne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GL barátom.
    Nem vagyok biztos benne, hogy komolyan gondolod-e, de azért köszi

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen érdekes hogy szinte kizárólag nyerő játékosok mondják hogy szarul játszottak a coolerek mellé amikor sokat buktak.

    A többieket mindig lemákolták
    GL 5$-on.
    Ty, hát sajnos az az igazság, hogy alapból fish vagyok még sok helyzetben, és ha fáradt is vagyok, vagy szétszórt, akkor katasztrófa a játékom
    Omahában szerintem amúgy is fontosabb, hogy elkerüljük a tiltet, meg rendben legyünk fejben, mert elég könnyű bepakolni 1-2bi-t, és ha ezek feltorlódnak, akkor nagyon sokat lehet bukni.

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.:
    Nekem nem tetszik a flop call, a turn-ök bőven nagy részén nem tudsz majd játékban maradni, ráadásul sokszor vissza fogja rád tolni már flopon (és erősebb is lesz. Turn-ön meg eldöntötted, hogy overpárral allin kerülsz (riveren már nem nagyon tudsz dobni...), ami általában nem jó ötlet omahában

    2.:
    Én pre ezzel nem 3betelek (inkább dobom), dehát mások vagyunk, a BB cold 4betre standard a call. Postflop nem lehet eldobni semmilyen eseményre sem, épp kifizette, szóval jó volt.
    Így utólag annyira nekem se...de olyan kicsit emelt vissza, hogy ez szerintem szinte mindig húzó lesz (ezen a szinten eléggé meglepődnék, ha valaki 3betet akarna indukálni ), az ellen pedig elég optimálisan lehet játszani. Szerintem ezen a turnön a draw range ellen elöl vagyok egy picit (olyan 55-45, 60-40 körül, attól függ mennyire tág az a drawing range, pl szimpla FD benne van-e).
    De tényleg elég swingy, meg veszélyes volt itt a játékom (általában sima fold itt az AAxx nálam)

    Többnyire én is dobom az ilyen trashy kapcsolódó lapokat, vagy max stealelek vele, de a CO folyamatosan minraiselgetett hátulról, szóval gondoltam rákoppintok az orrára, mert azért IP nagyjából el lehet manőverezni ezzel a handdel szerintem

    Köszi az észrevételeket!

    Idézet DonRikk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is a cím nagyon jó , másodszor azt szeretném megkérdezni, bár tudom hogy micro téten nincsenek nagy különbségek a termek között, de mégis milyen a játékosállomány Starson PLO2-10 ?
    Ty! Egy szóval: gyenge de érdekes, hogy PLO2-n csak fishek vannak szinte (a mezőny 90%-a teljesen fogalmatlan, nagyon jól ki lehet használni a hibáikat), viszont 5-ön már kevesebb a bálna. Persze sokan loose-passive játékot tolnak preflop, de postflop általában nem csinálnak hatalmas hülyeségeket.
    Még nagyon kevés a handem 5-ről, és nem ismerem a gyenge regeket annyira...biztos itt is vannak visszatérő leakek, de én a PLO2-t sokkal kedvezőbb mezőnyként értékelem 10-en starson nem játszottam még. FTP-n toltam 1-2-3 rövidebb sessiont. Ott voltak nagy halak.
    Én amúgy azt hallottam PS mezőnye a legerősebb...bár ez lehet csak PLO50+tól érvényes
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #8
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Uhhh...sikerült 4 óra alatt 1,5$-t keresnem.
    Utolsó 2 órában 1 asztalon toltam csak, mert ült bent egy hatalmas fish, aki minden handben openraiselt, ha pedig emeltek előtte akkor megadott. Ha 3betelték azt is adta. Konkrétan minden handben.

    Sikerült párszor lerántani (sajnos néha buktam is hozzá, meg másokhoz is), meg készítettem egy rakat note-ot róla...kicsit spewyn játszottam, de féltem, hogy más rántja le, aztán elmegy (végül ez lett a vége volt az arc 67$-on is, aztán 55$-ral szállt ki. Nekem 27-ig sikerült felmennem, de végül 16-tal ültem ki, amikor elment a fish).

    Volt 1-2 érdekesebb hand, néhány durva herocallom (66786 boardon pl 44xx-el, meg valami A8744-en AK-val), de túl sok tanulságuk nincs. Hatalmas -EV callok, és én is csak a bettingpattern, timing tellek, meg az útközben felszedett infók alapján léptem meg.

    Ha kicsit jobban adta volna a PS, akkor jobban is elsülhetett volna (a fishes session alatt kb 2 vagy 3 AAxx-em volt csak, meg 3-4 KKxx, a többi junk, abból próbáltam kihozni a maximumot).

    Pár sick blöfföt is megléptem, kb equity nélkül, ezeket betting patternre alapoztam (többnyire undorító underbeteket nyomott gyenge kezekkel, erős kezeivel meg 2/3 potot...mondjuk egyszer megszívtam, mert K26J turnön rápotoltam az underbetjére, megadta, river J-n pedig inkább feladtam, mert úgy gondoltam, hátha valami QJTx, JT9, vagy Jxxx van nála, ezeket pedig tuti nem dobja, de lehet még egy jobb K-t sem...mutatott egy KKxx-et, szóval jó volt, hogy nem lőttem a riveren is)

    Amúgy ilyen hajnal 3-ra megőrül a PS-es PLO5, 3-4 asztal is pörög 3-5$ avg pottal, meg 50-70% players/flop-pal...kár, hogy teljesen kizökkentene a normális életritmusból, mert tuti +EV lenne ilyenkor grindolni.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #9
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Mostanában volt pár elég swingy session/nap (ilyen 8-12bi+/-), de szerencsére eddig sikerült pluszban tartani a dolgokat A PostgreSQL-em teljesen behalt (tegnap 7 órán keresztül próbáltam működésre bírni magyar, és angol fórumokon tanácsolt műveletekkel, de hiába:-/), szóval nincs HM-em ezen a gépen (ez most az asztali, a vírusokat lekaszáltam róla, és itt tudok 8asztalozni, szóval ezen játszok), de azért manuálisan kerestem pár érdekesebb handet/helyzetet, ahol nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb döntést hoztam meg (többnyire valszeg nem)

    Btw, a felbontás mitől függ? Mert ugyanazzal a monitorral és az asztali géppel tudok 8 asztalon játszani, úgy hogy mindegyik látszik, a laptoppal+a monitorral pedig csak 6 asztalon tudok, úgy, hogy kettő kb totál ki van takarva. Memória? Vagy videokártya? (laptop jó régi, 2magos AMD proci van benne 1,6 Ghz, kb 500 mega ram, meg egy vacak integrált 128 megás videókártya. Asztali gép sem túl erős...1,1 Ghz AMD proci, 1,5 giga ram, meg valami szar, gyenge vkártya). Lehet hülye kérdés, számítástechnikában elég n00b vagyok

    Szóval a handek:

    1, +Ev-s itt a re-squeeze?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG sr alamar ($10.03)
    UTG+1 AK47MOSKOW ($4.69)
    CO Holdenper ($5.14)
    BTN polo227 ($4.04)
    SB drankje ($1.80)
    BB barons89 ($3.14)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is CO
    sr alamar calls $0.05, 1 fold, Holdenper raises to $0.22, polo227 calls $0.22, drankje raises to $0.98, 1 fold, sr alamar folds, Holdenper raises to $3.26, polo227 folds, drankje goes all-in $0.82

    Flop: ($5.38, 2 players, 1 all-in)

    Turn: ($5.38, 2 players, 1 all-in)

    River: ($5.38, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: $5.38
    drankje shows a flush, Ace high

    Holdenper shows three of a kind, Kings


    drankje wins $3.73 (net +$1.93)

    Holdenper collects $1.46 (net -$1.80)
    polo227 lost $0.22
    sr alamar lost $0.05

    2, Riveren check behind, vagy mehet a thin vbet? Flop/turn játék? Flopon azért check behindoltam, mert egyrészt blöfföt indukálhatok, lightabban fog valuebetelni, és egyben a potot is kontrollálom, illetve nem akartam semibluff CR-t kapni

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    4 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO max_Storm1 ($3.43)
    BTN wagner27_una ($5.63)
    SB dilur4eto ($4.95)
    BB Holdenper ($9.43)

    Pre-Flop: ($0.07, 4 players) Holdenper is BB
    2 folds, dilur4eto raises to $0.15, Holdenper raises to $0.45, dilur4eto calls $0.30

    Flop: ($0.90, 2 players)
    dilur4eto checks, Holdenper checks

    Turn: ($0.90, 2 players)
    dilur4eto bets $0.64, Holdenper calls $0.64

    River: ($2.18, 2 players)
    dilur4eto checks, Holdenper ($8.34)?


    3, valamelyik utcán hívnom kellett volna value-ból, vagy protection miatt?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG pohpoh375 ($4.61)
    CO Rooster_Fari ($1.93)
    BTN georgzaza ($2.87)
    SB Shansss ($5.07)
    BB Holdenper ($7.24)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Holdenper is BB
    pohpoh375 raises to $0.17, 3 folds, Holdenper calls $0.12

    Flop: ($0.36, 2 players)
    Holdenper checks, pohpoh375 checks

    Turn: ($0.36, 2 players)
    Holdenper checks, pohpoh375 checks

    River: ($0.36, 2 players)
    Holdenper checks, pohpoh375 checks

    Final Pot: $0.36
    Holdenper shows two pair, Kings and Jacks

    pohpoh375 shows


    Holdenper wins $0.35 (net +$0.18)

    pohpoh375 lost $0.17

    4, van value a river betben?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG eordaikara ($4.02)
    UTG+1 !ha4s! ($13.08)
    CO koen_de ($5.53)
    BTN Holdenper ($5.47)
    SB aphop ($16.03)
    BB YewGotTecked ($4)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is BTN
    eordaikara calls $0.05, 1 fold, koen_de raises to $0.22, Holdenper calls $0.22, 2 folds, eordaikara calls $0.17

    Flop: ($0.73, 3 players)
    eordaikara checks, koen_de bets $0.52, Holdenper calls $0.52, eordaikara folds

    Turn: ($1.77, 2 players)
    koen_de checks, Holdenper checks

    River: ($1.77, 2 players)
    koen_de checks, Holdenper ($4.73)?

    5, ez csak simán fun hand, ahol picit spewoltam, de bejött amúgy majdnem feladtam a riveren, mert vagy WF-re, vagy SD-re, vagy valami 2pár, weak set type handre tettem, de FD-t úgy gondoltam betelne riveren, és max str8-tel fog megadni, szóval inkább betoltam

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Holdenper ($8.25)
    CO Kicker_Lemi ($22.04)
    BTN luki14 ($9.49)
    SB Pye66 ($9.79)
    BB apacero ($5.73)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Holdenper is UTG
    Holdenper raises to $0.17, Kicker_Lemi calls $0.17, 1 fold, Pye66 calls $0.15, apacero calls $0.12

    Flop: ($0.68, 4 players)
    Pye66 checks, apacero bets $0.05, Holdenper raises to $0.60, 1 fold, Pye66 calls $0.60, apacero calls $0.55

    Turn: ($2.48, 3 players)
    Pye66 checks, apacero bets $0.05, Holdenper raises to $1.80, Pye66 folds, apacero calls $1.75

    River: ($6.08, 2 players)
    apacero checks, Holdenper goes all-in $5.68, apacero folds

    Final Pot: $11.76

    Holdenper wins $11.47 (net +$3.22)

    Kicker_Lemi lost $0.17
    Pye66 lost $0.77
    apacero lost $2.57

    6, turn check behind a jobb, vagy bármikor bepakolhatom, mert olyan erős lapom van, hogy a nuts ellen is elég jól állok?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG jjpaukova ($6.55)
    UTG+1 Red_J2_Devil ($7.31)
    CO Kicker_Lemi ($11.92)
    BTN Holdenper ($5)
    SB samuelolivag ($1.17)
    BB Jcrondps ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is BTN
    samuelolivag says "lol", 3 folds, Holdenper raises to $0.17, samuelolivag calls $0.15, Jcrondps calls $0.12

    Flop: ($0.51, 3 players)
    samuelolivag checks, Jcrondps checks, Holdenper bets $0.40, samuelolivag folds, Jcrondps calls $0.40

    Turn: ($1.31, 2 players)
    Jcrondps checks, Holdenper bets $0.95, Jcrondps raises to $4.10, Holdenper goes all-in $4.43, Jcrondps goes all-in $0.33

    River: ($10.17, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $10.17
    Holdenper shows

    Jcrondps shows a straight, Ten to Ace


    Jcrondps wins $9.67 (net +$4.67)

    Holdenper lost $5
    samuelolivag lost $0.17

    7, River bet, vagy CR? Előtte CR-elnem kellett volna valamikor? Esetleg donk?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG AlexLippi83 ($13.23)
    UTG+1 mikle75 ($6.68)
    CO el diegote10 ($10.39)
    BTN fishinoob ($7.46)
    SB Holdenper ($6.57)
    BB jjpaukova ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is SB
    3 folds, fishinoob raises to $0.17, Holdenper calls $0.15, 1 fold

    Flop: ($0.39, 2 players)
    Holdenper checks, fishinoob bets $0.38, Holdenper calls $0.38

    Turn: ($1.15, 2 players)
    Holdenper checks, fishinoob bets $1.10, Holdenper calls $1.10

    River: ($3.35, 2 players)
    Holdenper checks, fishinoob checks

    Final Pot: $3.35
    fishinoob shows

    Holdenper shows a full house, Nines full of Aces


    Holdenper wins $3.19 (net +$1.54)

    fishinoob lost $1.65

    8, Szimpla fun hand...ellenfél picit túlzásba vitte a slowplayt

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG P_Escobar123 ($16.89)
    CO Doc_Jay02 ($5)
    BTN Serge Claws ($5)
    SB 73xml ($3.15)
    BB Holdenper ($5)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Holdenper is BB
    P_Escobar123 calls $0.05, 3 folds, Holdenper checks

    Flop: ($0.12, 2 players)
    Holdenper checks, P_Escobar123 checks

    Turn: ($0.12, 2 players)
    Holdenper checks, P_Escobar123 checks

    River: ($0.12, 2 players)
    Holdenper checks, P_Escobar123 checks

    Final Pot: $0.12
    Holdenper shows three of a kind, Aces

    P_Escobar123 shows four of a kind, Aces


    P_Escobar123 wins $0.12 (net +$0.07)

    Holdenper lost $0.05

    9, Nem euros game, valamiért a weaktight átszerkesztette euro alapúra, de ez is $-os. Pre call ok? Amúgy elég kellemes pot volt

    €0.02/€0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG LeBronJJames (€18.05)
    CO Holdenper (€9.97)
    BTN paguirre82 (€5)
    SB barely l$gal (€6.50)
    BB chrosmos (€12.29)

    Pre-Flop: (€0.07, 5 players) Holdenper is CO
    LeBronJJames raises to €0.15, Holdenper calls €0.15, 1 fold, barely l$gal raises to €0.65, 1 fold, LeBronJJames calls €0.50, Holdenper calls €0.50

    Flop: (€2, 3 players)
    barely l$gal bets €1.23, LeBronJJames raises to €5.59, Holdenper goes all-in €9.32, barely l$gal goes all-in €4.62, LeBronJJames calls €3.73

    Turn: (€26.49, 3 players, 2 all-in)

    River: (€26.49, 3 players, 2 all-in)

    Final Pot: €26.49
    barely l$gal shows two pair, Tens and Sixes

    LeBronJJames shows a full house, Eights full of Sixes

    Holdenper shows a full house, Tens full of Sixes


    Holdenper wins €25.18 (net +€15.21)

    barely l$gal lost €6.50
    LeBronJJames lost €9.97

    10, Itt picit el voltam tévedve. Flopon mi a teendő? Gondolom ilyen limiten raielhet flopolt settel, pár+draw, sor, talán két pár is, de az nem annyira. Dobni kell? Vagy call? Push? Van ugye blockerem a nutsra, meg egy nut FD+ egy overpair...

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG jjpaukova ($6.68)
    UTG+1 Holdenper ($5)
    CO hawiso ($6.21)
    BTN passie0307 ($14.06)
    SB Padre_MaSu ($2.98)
    BB kaubstar ($12.32)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is UTG+1
    1 fold, Holdenper raises to $0.17, hawiso calls $0.17, passie0307 calls $0.17, Padre_MaSu calls $0.15, kaubstar calls $0.12

    Flop: ($0.85, 5 players)
    Padre_MaSu checks, kaubstar checks, Holdenper checks, hawiso bets $0.65, passie0307 raises to $2.76, Padre_MaSu folds, kaubstar folds, $2.76 to Holdenper ($4.83)?

    11, Flop donk? CR? Vagy jó a c/c? Turn jó a donk, vagy inkább CR?

    $0.02/$0.05 Pot Limit Omaha Hi
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG allinteemu ($8.26)
    UTG+1 DaPeksi ($4.07)
    CO morkgohome ($5)
    BTN ajakuba ($5.10)
    SB Holdenper ($5)
    BB DaveChops ($15.93)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Holdenper is SB
    3 folds, ajakuba raises to $0.15, Holdenper calls $0.13, DaveChops calls $0.10

    Flop: ($0.45, 3 players)
    Holdenper checks, DaveChops checks, ajakuba bets $0.28, Holdenper calls $0.28, DaveChops folds

    Turn: ($1.01, 2 players)
    Holdenper bets $0.80, ajakuba folds

    Final Pot: $1.81

    Holdenper wins $1.77 (net +$0.54)

    ajakuba lost $0.43
    DaveChops lost $0.15


    Köszi a válaszokat, GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #10
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában volt pár elég swingy session/nap (ilyen 8-12bi+/-), de szerencsére eddig sikerült pluszban tartani a dolgokat A PostgreSQL-em teljesen behalt (tegnap 7 órán keresztül próbáltam működésre bírni magyar, és angol fórumokon tanácsolt műveletekkel, de hiába:-/), szóval nincs HM-em ezen a gépen (ez most az asztali, a vírusokat lekaszáltam róla, és itt tudok 8asztalozni, szóval ezen játszok), de azért manuálisan kerestem pár érdekesebb handet/helyzetet, ahol nem vagyok biztos benne, hogy a legjobb döntést hoztam meg (többnyire valszeg nem)
    így jártam énis nemrég. csak rendszer újratelepítéssal sikerült megoldanom a problémát

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •