Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás Stakert keresek 6max turbo SNG-re

    Sziasztok.

    28 éves vagyok. Nagyjából 5 éve ismerkedtem meg a pókerrel a Paradise pókeren kezdtem. Először csak freerollok, majd kisebb befizetések után kis cash game-t játszottam. Mikor rátaláltam az SNG-kre. Abból is a Sh verzió fogott meg leginkább. Egész szép eredményeket tudok a hátam mögött. Akkor még nem hallottam sem Holdem managerről, sem pedig ICM-ről. Egyszerűen érzésből játszottam. Aztán PS-en is elkezdtem játszani, de nem vettem komolyan.

    Aztán elkezdett érdekelni komolyabban a dolog, de aztán megszűnt a munkahelyem....és minden pénzemet cashoutolni kellet, mert az asszony terhes volt. Most már az anyagi helyzetem is kezd helyreállni.

    7 dolláros limitre keresnék Stakert. Nagyjából 600-800 db-ot tudnék lejátszani meló mellet havonta. (főképp 6max turbót, de néha vegyíteném 9max normállal is a variancia csökkentése érdekében).

    Volt pár beszélgetésem Jaxtaw-al, pár hand elemzést átbeszéltünk, illetve volt egy 1,5 órás közös sessiounünk is. Akkor Ő azt mondta, hogy szerinte a 15 dolláris limitig verem a mezőnyt, és ha nem tudok önerőből feljebb lépni, akkor keressek stakert. NAh most itt vagyok.

    Mivel most melóhelyről írok, így nem tudok semmilyen grafot betenni. "tsatsee" néven játszottam PS-en.

    Délután megkérem Jaxtraw-t, hogy írjon ide pár szót, hogy ő mit látott a játékomról. (I will ask Jaxtraw, to said something about my play, and about his oppinion.)

    PS-en most tudnék regisztrálni asszony nevén, és így lenne 600 dolláros FD bónusz is.

    Fogalmam sincs, hogy hogy mennek ezek a dolgok, vagy van-e esélyem ilyenre, így kérek nyugodtan pozitív, negatív véleményt is. illetve, hogy mit kéne még írnom.

    Köszönöm, hogy elolvastad.

    Üdvözlettel

    Csaba

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Egy tipp.Grafot mindenképp tegyél majd be, ev-vel, mindennel.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy tipp.Grafot mindenképp tegyél majd be, ev-vel, mindennel.
    Igazad van...teljes mértékben...de csak most értem haza.

    Itt az eddigi graf. Ez csak a PS-t tartalmazza...mert paradiseról nincs adatom.

    Valamint beszéltem Jaxtrawal..és azt mondta, hogy amint lesz ideje megerősít
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #4
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    700 samplvel meg 2% roi-val senki nem fog stakelni, főleg ilyen feltételet mellett. 800 játék / hó turboból nagyon kevés. főleg, hogy a bonus csalást is előre vetíted, gondolom ha lockolják az accountot a stakert majd a fizetésedből kárpótolod...... áhhh édes istenem mit gondolnak ezek az emberek

  5. #5
    Újonc Jaxtraw avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Hey All,

    I remember having conversations with Csaba at beginning of the summer, giving him a few pointers. It developed into a full coaching session where I watched hem play. From what t recall he has a good fundamental grasp of the game, and can definitely beat the $7's and probably higher. Csabi has a hunger to digest enough information he can gets his hands on. He is very motivated , and comes across like a straight shooter. I know if is able to dedicate the time he will be an asset for anybody who wants to back him,

    Jax

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    700 samplvel meg 2% roi-val senki nem fog stakelni, főleg ilyen feltételet mellett. 800 játék / hó turboból nagyon kevés. főleg, hogy a bonus csalást is előre vetíted, gondolom ha lockolják az accountot a stakert majd a fizetésedből kárpótolod...... áhhh édes istenem mit gondolnak ezek az emberek
    Szia

    Köszönöm az építő jellegű kritikát.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet Jaxtraw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hey All,

    I remember having conversations with Csaba at beginning of the summer, giving him a few pointers. It developed into a full coaching session where I watched hem play. From what t recall he has a good fundamental grasp of the game, and can definitely beat the $7's and probably higher. Csabi has a hunger to digest enough information he can gets his hands on. He is very motivated , and comes across like a straight shooter. I know if is able to dedicate the time he will be an asset for anybody who wants to back him,

    Jax
    Hey Jax

    Thanks for your reply.

  8. #8
    Tag sngland avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet tsatsee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Köszönöm az építő jellegű kritikát.
    nyugodtan megkérdezhetsz bárkit, stakelne-e olyan játékost akinek nem a saját nevén van az account.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet sngland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyugodtan megkérdezhetsz bárkit, stakelne-e olyan játékost akinek nem a saját nevén van az account.
    Lehet, hogy úgy tűnt, hogy bántólag írtam, hogy köszönöm.

    Pedig semmi él nem volt benne. Tényleg köszönöm. Veszteni valóm nincs. Megpróbálom, aztán ha nem jön össze, nem jön.

    Ebből is csak tanulok, és előrébb jutok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •