Oldal: 1 / 29 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (281) összesen

Téma: Jokerclick

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    heló,leírásban nincs benne pár dolog ami érdekelne.First debosit bonus hány százalék rakeback-nek felel meg?Ha befizetek 250 eurot kapok 2 jegyet plusz 25 euro instant cashet,mit kell tennem érte,mármint mennyi raket kell csinálnom érte hogy kivehessem a pénzt,ha teszem azt nem tetszene a terem?Akinek vannak tapasztalatai ezzel a teremmel kapcsolatban kérem írjon.Köszi

  3. #3
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    heló,leírásban nincs benne pár dolog ami érdekelne.First debosit bonus hány százalék rakeback-nek felel meg?Ha befizetek 250 eurot kapok 2 jegyet plusz 25 euro instant cashet,mit kell tennem érte,mármint mennyi raket kell csinálnom érte hogy kivehessem a pénzt,ha teszem azt nem tetszene a terem?Akinek vannak tapasztalatai ezzel a teremmel kapcsolatban kérem írjon.Köszi
    valszeg ha pár napja indult senkinek sincs jelentős tapasztalata...de a többi válaszra én is kíváncsi vagyok
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valszeg ha pár napja indult senkinek sincs jelentős tapasztalata...de a többi válaszra én is kíváncsi vagyok
    rockett +1
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  5. #5
    Tag inci21 avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 07.
    Hely
    Aszód
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Ezt most találtam az oldalukon.
    Megéri szorgosan gyűjtögetned a Jokerpontokat, mert azokat bármikor (akár centenként) átválthatod valódi pénzre.
    1.000.000 Jokerpont = 1 EUR. Ez a szám elsőre rémisztőnek tűnhet, de valójában ha például egy €1 / €2-os asztalon negyvenszer nézel flopot, már össze is szedted az €1-t érő Jokerpontokat.

  6. #6
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    póráljuk hát ki a termet címszóval 10 euro freeroll vagy minek nevezzem behúzva

  7. #7
    Jokerclick support Jokerclick avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 09.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    heló,leírásban nincs benne pár dolog ami érdekelne.First debosit bonus hány százalék rakeback-nek felel meg?Ha befizetek 250 eurot kapok 2 jegyet plusz 25 euro instant cashet,mit kell tennem érte,mármint mennyi raket kell csinálnom érte hogy kivehessem a pénzt,ha teszem azt nem tetszene a terem?Akinek vannak tapasztalatai ezzel a teremmel kapcsolatban kérem írjon.Köszi
    Szia!

    Körülbelül 25%-os rakebacknek felel meg 1/2 eurós téten. Az instant cash kivehető, ha annak megfelelő rake-et termeltél. Ha azelőtt kérsz kifizetést, a bónuszt elveszted. Ha kérdés van, tegyétek fel nyugodtan.

    Jokerclick Közönségkapcsolat

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 03.
    Hozzászólások
    157

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    póráljuk hát ki a termet címszóval 10 euro freeroll vagy minek nevezzem behúzva
    Várjuk a visszajelzést!
    "A győzelemért az embernek mindenek előtt tudni kell önmagát legyőznie..."

  9. #9
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet hangabanga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várjuk a visszajelzést!
    miről?
    jav: mire vagy kíváncsi?

  10. #10
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet hangabanga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várjuk a visszajelzést!
    hát röviden: voltak a freerollon tán 36-an, de volt amelyiken 81 ember is nevezett bár a 36 fősön amin voltam ott is fele sit out, szóval... nyertem vele 4 ojrót, de nem tudok játszani, mert egész nap ha van bejelentkezve 6 ember akkor már jó beültem egy asztalhoz, mellémült 2-3 ember de nem volt annyira hosszú életű. A kliens elég egyszerü, a játék nagyon lassú...a laposztás, potkihúzás stb. nagyon hosszadalmas egyébként néztem a verseny szekciót, volt korábban 100 euro gtd verseny, amire asszem 2-3 euro volt a nevezés, de nemvoltak csak 12-en, igy az első három kapott 50-30-20 eurót vagy a másik az 66 euro gtd. 2 euro buy in, voltak rajta 14en tehát egyelőre ezek a versenyek jóóók kb ennyi.

Oldal: 1 / 29 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •