Sziasztok!
kriispirolls vagyok, néhányan már talán ismernek a fórumról, bár mostanság inkább read-onlyba nyomom.

Durván 1,5 éve pókerezek komolyabban, volt egy topikom is Amszterdam challenge néven. A challenge lényege az volt hogy összegyűjtsek egy tőkét Amszterdami kiköltözésemhez. PKR-en volt egy elég jó hotrunom, utána roll nagy része cashout. Szerencsére sikerült kijutnom, úgyh ezen sorokat már Hollandiából írom

Egy unalmas vasárnap estén nézelődtem a PS lobbyban, láttam egy nagyon jó struktúrájú versenyt kevés indulóval, úgyh depoztam 10$-t, gondoltam funolok egyet Gyorsan kijött a hosszútáv, a 10$-t felvittem kb 500$ig, hozzácsaptam még egy kis extra tőkét, és tavasszal elkezdtem MTTzni.

Mindig is ez a műfaj állt hozzám a legközelebb, de az Amsterdam challenge előtt úgy gondoltam CGvel nagyobb esélyem van elérni ezt a célt (bónusz+rb miatt). CG-t még nyomattam PSen, de igazából ebben a műfajban a PKRes időszak után nem sikerült semmi maradandót alkotni. Győzködtem magam hogy a kisebb variancia meg a rugalmasabb időbeosztás miatt érdemes a CG-t választani, de végül az MTTzés mellett döntöttem, számomra ez izgalmas/élvezetes. (CG asztalokról le is tiltattam magam többnyire).

A mintám nem túl nagy, nyáron sokfelé voltam és volt egy kisebb lifetiltes időszak is amikor nem erőltettem a játékot.
Nem is szeretném a kedves olvasó idejét rabolni tovább a hátterem ecsetelésével (bár szerintem nagyon fontos egy staking deal esetén hogy tisztában legyenek az emberek a pókeres „karrier” eddigi alakulásval), csapjunk is a közepibe.

A kiköltözés miatt levettem az egész rollomat PSről, és csak egy karcsú összeget tudtam felrakni, ami viszont nem elég ahhoz hogy nyugodtan játszhassam a versenyeket amit szeretnék.

Ezért stakert keresek, 0,50$-4,5$turbo/sima MTSNG (45/90/180 fős ((180as turbót nem, mert nagyon nagy BR kéne hozzá)) és MTTkre, 1$-5$ FO/3R tétig (remélhetőleg csak egyelőre ) A mintám nyilván kicsi, ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni, de 1.4k tour/sng alatt sztem azért lehet képet kapni egy adott szint mezőnyéről, és sztem nem vagyok nagyképű ha azt mondom, hogy szerintem bőven verhető. Ezt nem fölényeskedésből írom (nem is lenne mire gizdulni ), de a micro tétes MTT állomány tényleg nagyrészt agyhalottakból áll.
Kb. havi 1k tourt tudnék lenyomni átlagosan. Egyszerre 12-20 asztalon játszom (igyekszem olyan 14-15 körül tartani, ez az a mennyiség ahol még tudok figyelni a dolgokra/noteolni, 20 asztal akkor fut ha megy a sok turbó MTSNG mellette általában).
A dealt 50/50es részesedéssel gondoltam, de minden megoldásra nyitott vagyok

A staking deal-t én őszintén szólva coacholással egyben szeretném, szerintem mindkét félnek az ilyen megállapodások a legjobbak, hiszen a staker nem csak vakon adja a pénzt hanem látja a hibákat és segít a fejlődésben. Természetesen ha a staker nem kíván ilyesmivel foglalkozni azt is tiszteletben tartom, és ha erősödött kicsit a rollom külön coachot fogadok. Ezen kívül sokat elemezek itthon HM/PokerStove, stb.




A statokat, HMs graphot (ami elég hiányos sajnos), és az OPR linkemet alább láthatjátok.




KRIISPIROLLS Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings
Tudom hogy a kis minta miatt sokan elkedvtelenedhetnek a stake-elésemtől, de ha valaki mégis lát fantáziát bennem , kérem keressen meg privát üzenetben. Gondoljatok arra hogy itt egy kitartó, tanulni vágyó micro stakes grinder, aki ráadásul helyesen le tudja írni hogy staker (sztem ezzel a szponzorációra hajtók 90%-át máris lepipáltam ), aki a segítségeddel a jövőben sokat profitálhat neked Köszi hogy elolvastad, ha kihagytam valamit, vagy kérdésetek van, ne habozzatok
A „kicsi a minta, meg amúgy is, kia****akarnatégedszponzorálni” hangvételű postoktól kérlek tekintsetek el, a pozitív kritikát természetesen szívesen fogadom

peace

Kris