Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás Nl10 SB izolálás AQoal

    ellen :
    21/15/2.6
    fold to cbet : 18%
    Agg Freq: 37% 47/27/27
    340 hand alapján

    utolag jobban tetszene a c/c floppon de ha mar igy alakult mit tennétek ebben a szituban ? es az ilyen tipuso floppon kell-e a c-bet ?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG timbr45 ($7.65)
    UTG+1 iny0rmomspun ($8)
    CO koli26 ($7.25)
    BTN odinzaker ($10)
    SB JingTan ($17.61)
    BB kuvasz ($10.96)

    Pre-Flop: ($0.25, 6 players) kuvasz is BB
    [iny0rmomspun posts $0.10]
    timbr45 calls $0.10, iny0rmomspun checks, koli26 calls $0.10, odinzaker calls $0.10, 1 fold, kuvasz raises to $0.70, timbr45 folds, iny0rmomspun folds, koli26 folds, odinzaker calls $0.60

    Flop: ($1.75, 2 players)
    kuvasz bets $1.25, odinzaker raises to $3.70, ???

  2. #2
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    persze, hogy kell a cbet, nagyon sok lap van nála, ami gyengébb a tiédnél és értéket nyerhetsz tőlük.

    a callal az a baj, hogy pozíción kívül vagyunk, így a turnnél meg leszünk lőve... nem tudjuk, hogy blank turn esetében dob-e egy betre, ck esetén tovább hívja-e esetleg a színhúzóit, mert ehhez kevés az infónk.

    szerintem itt éppen azért a raise a legjobb játék, vagyis a sztekkeket nézve a push.

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    cbet kell persze. mennyire lenne jó itt szerintetek a flop call, blank turn elölről betolni?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    Tag kuvasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Comeback City
    Hozzászólások
    143

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cbet kell persze. mennyire lenne jó itt szerintetek a flop call, blank turn elölről betolni?
    nekem is ez volt elso gondolatom hogy callolok és blank turnon pusholok, de nem nagyon van blank turn mert az osszes broadway kartya segithet rajta. lehet itt nala par+draw v 2 over+ draw bar a limp miatt az utobbi kizárható és persze a 8asoknak és 9eseknek se örülnénk turnon nem beszélve a treffekről.
    blank lapok: 2,3,4,6,7 amiből a treff számunkra nem jó igy maradt 15 card a pakliban amire pusholhatunk turnon
    ezért kérdéses a flop cbet számora szerintem itt jobb lenne egyet checkelni potkontroll miatt és turn fügvényében újraértékelni a helyzetet

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    cbet kell persze. mennyire lenne jó itt szerintetek a flop call, blank turn elölről betolni?
    inkább ez, mint floppon berakni. az ellenfél vmennyire értelmesnek tűnik, flop all in esetén flippnél jobbak sosem leszünk, sőt, az se nagyon.
    Azért ne felejtsük el, hogy Hero range itt nagyon erős. BBről, pozin kívül ráemeltél 4 limpelőre majd cbeteltél egy kva sz.r boardot. Én itt QJ és 55ön kívül semmivel sem emelnék rá a cbetre, a húzók közül is csak a kombódraw-kkal, azokkal se mindig. Én nem érzem erősnek itt a top párt annyira.

    Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye még a handről.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 23.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Az ellenfelet kb ilyen rangere tenném: { 55, KcTc, QJs, Tc9c, Tc8c, QJo }.- kb. 20%-unk van.

    De inkább:{ 55,Tc9c}.- kb. 14%.
    Nem hinném, hogy 21/15-ös játékos ilyen KTs vagy QJs-sel megadna egy izoraiset, mert a nagyvak range is leszűkül az izo miatt.
    Ha nem kombódrawja, hanem csak sima húzója lenne, azzal csak callolna sztem, úgyhogy a random air lapokat leszámítva nem lesz elég az AQ, ezért dobnám.

  7. #7
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    poziban simán benne van, hogy QJs el megad, az nem is rossz szerintem. Szóval szerinted is agyon vagyunk verve, más valaki?

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, h el tudnám engedni. A 18% fold to cbet nagyon alacsony, meg a flop afq is magas, gondolom az összes draw típusú handjét is agresszíven játssza meg, amiből meg ugye itt rengeteg lehet. Sok rossz lap is jöhet, húzóknak sem szeretnék ingyen lapot adni, szóval sztem is tegyük be flopon. Ha jobbat mutat akkor így jártunk.

  9. #9
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Szerintem mindenképp push.
    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop all in esetén flippnél jobbak sosem leszünk, sőt, az se nagyon.
    Nem kell a calling range előtt lenni.
    Utoljára módosítva: reirreT által: 2011. 09. 19. 21:14
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindenképp push.


    Nem kell a calling range előtt lenni.
    számolsz FE-vel is? szerintem a flop raise range itt köbö ugyan az mint a call, s szerintem nem vagyunk elől. Ha lenne egy raise cbet stat (ez a ftocbet adat elég dúrva) illetve note arról, hogy szinte minden esetben raiseli a húzóit, talán mást mondanék. Én szerintem itt csak erős húzót jó játék raiselni. Akkor pedig sehol se push nálam.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •