Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás Moneybookers fontos lenne, ha vki gyorsan válaszolna

    moneybrookers-en a currency-hez (pénznem-hez) mit válasszak a forint alapot amit felkínál mert magyar lakos vagyok vagy USD-t válasszak mert pókerhez úgy is azt használom majd?

  2. #2
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    moneybrookers-en a currency-hez (pénznem-hez) mit válasszak a forint alapot amit felkínál mert magyar lakos vagyok vagy USD-t válasszak mert pókerhez úgy is azt használom majd?
    USD-t vagy EUR-t válaszd! Attól függ milyen teremben játszol, illetve milyen devizanemű számlád van a bankban. Én személy szerint USD-t választottam, és azóta se bántam meg. A fő termem a Party Poker és egy bankban is van dollárszámlám, így soha nem kell a pénzt átváltani, még akkor sem, ha a teremből bankszámlára való pénzkivételnél a Moneybookers-t is közbeiktatom.

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 12. 12.
    Hely
    Tokol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Sziasztok.Nekem az lenne kérdésem,hogy van a feleségem nevén is egy számla.És a moneybookersen névnek xxx yyy irtam az eredeti nevét.Az egyik teremben pedig a már házasság utáni nevét sss xxx yyy.Betudtam vele fizetni csak nem tudom hogy kifele engedi-e?

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    sztem nem lesz vele gond, de véleményem szerint ezt le lehet levelezni a supporttal.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 12. 12.
    Hely
    Tokol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    ok.köszi.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 12. 12.
    Hely
    Tokol
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Nem szóltam a supportnak lekértem egy kisebb összeget gondnélkül,megjött.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 06. 11.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Befizetés moneybookersről...

    Sziasztok!

    Van egy kis problémám. A minap próbáltam moneybookersről pénzt átutalni először a titánnak majd a bestnek, és sajnos egyiken sem ment.

    A következőt írta ki a titánon:

    TRANSACTION NOT ALLOWED
    The merchant does not wish to receive funds via Email Pay. Please visit their website to make your payment.



    Valami hasonlót ír ki a bestnél is.

    Mindent próbáltam a megadott módon csinálni mégsem megy.

    Azt látom, hogy valami paymentet kell készítenem, de nem vágom miről van szó.

    Ha valaki esetleg tudná, hogy mi a probléma és ki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.


    üdv peet

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nem tudom, csak tipp: ugyanaz az email cimed az MB-nél, mint amivel a teremnél regisztraltal? mert általában kikötés, hogy egyezzen.

  9. #9
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet peet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám. A minap próbáltam moneybookersről pénzt átutalni először a titánnak majd a bestnek, és sajnos egyiken sem ment.

    A következőt írta ki a titánon:

    TRANSACTION NOT ALLOWED
    The merchant does not wish to receive funds via Email Pay. Please visit their website to make your payment.



    Valami hasonlót ír ki a bestnél is.

    Mindent próbáltam a megadott módon csinálni mégsem megy.

    Azt látom, hogy valami paymentet kell készítenem, de nem vágom miről van szó.

    Ha valaki esetleg tudná, hogy mi a probléma és ki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.


    üdv peet
    Lehet, hogy hülye kérdés, de ugye nem a Moneybookersre jelentkeztél be kapásból , és utaltál, hanem először a terembe, és a terem irányított át az MB-re? Ugye?

  10. #10
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 06. 11.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    jaja, először a terembe léptem, aztán az ottani utasítások szerinte átrakott a moneybookersre, hogy belépve el tudjam utalni a lóvét. Csak az utóbbi elmaradt.


    Meglesem ezt az emailes dolgot, hogy egyezik e.

    Köszi a segítő szándékot, és ha valaki mégis tudja, mi a pontos balhé, akkor várom.

    kössz

    peet

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •