Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás Plo az alapoktol.avagy honnan jutok el a sehova!

    Szoval,Gsaghy vagyok,es most nem irok le semmi extra,innen jottem oda megyek dolgot.Az a lenyeg hogy mindet,feladva csak a Plo-ra koncentralok.
    Es matol,rendszeresen irok a forumba,magamnak,meg hatha egy-ket handba segitetek is.
    Csak annyit meg hogy teljesen kezdo vagyok ebben a mufalyban,es total Big fish,szoval lenne hova fejlodnom.
    Plo10 en kezdtem ek jatszani,25 beulovel.

  2. #2
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    El is kezdem,tegnap jatszottam eloszor,2 Danfiu es 2 masik video tobbszori meg nezese utan,sajnos tegnap nagyon keveset tudtam jatszani,sokaig tartottak a videok:-)

    Graf:


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

    Aztan ma mar sajnos a rossz jatek melle parosult kedves RNG baratunk utalata is!



    All time graf


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. Kpfeltlts.hu - korltlan ingyen trhely kpeidnek, regisztrci nlkl

    A leg szebb handek kozul nehany:

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Ez menyire volt jol meg jatszva a reszemrol?Van benne hiba?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Na es arra lennek kivancsi,itt ki volt a hulyebb,az arc 100%os flopcbettel oparalt,es szinte mindig potolt!

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Na mara ennyi,holnap meg keresek egy pa kerdeses handet,aminel vakartam a fejem,de mar keso van,es aludni is kell,mert reggel melo,megis csak munkabol elunk,nem pokerbol sajnos!
    Utoljára módosítva: Gsaghy által: 2011. 09. 22. 00:51

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    2. nal a default line a b/c(pot/call), aggrobb playak ellen, aki tuti h ezen a turnon megbetel any 2 part/draw-t 4 es spr-nel gyonyoru szep jatek turn ch/r.

    3. hand az std,wp
    Utoljára módosítva: danfiu által: 2011. 09. 22. 00:59

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    25bi szerintem marhára nem elég, annyi elmehet néhány session alatt, ha szemét éppen az rng. Én 40 alatt nem nagyon kezdenék plo-zni, de az is necces. Microra elég szerintem a 60bi, följebb nem árt 100 inkább.
    A handeket valamiért nekem nem akarja lejátszani
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder branermajszter avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 08.
    Hely
    Akureyri
    Hozzászólások
    512

    Alapbeállítás

    Első handnél ne posztolj előre,várd meg a nagy vakot.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    25bi szerintem marhára nem elég, annyi elmehet néhány session alatt, ha szemét éppen az rng. Én 40 alatt nem nagyon kezdenék plo-zni, de az is necces. Microra elég szerintem a 60bi, följebb nem árt 100 inkább.
    A handeket valamiért nekem nem akarja lejátszani
    Egyetértek. Én pl. nemrég 2 nap alatt 40 beülőt vesztettem plo25-ön.

  7. #7
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. nal a default line a b/c(pot/call), aggrobb playak ellen, aki tuti h ezen a turnon megbetel any 2 part/draw-t 4 es spr-nel gyonyoru szep jatek turn ch/r.

    3. hand az std,wp
    Koszi Danfiu,ezekre meg probalok oda figyelni mindenkepp,

    Holdenper eredeti hozzászólása
    25bi szerintem marhára nem elég, annyi elmehet néhány session alatt, ha szemét éppen az rng. Én 40 alatt nem nagyon kezdenék plo-zni, de az is necces. Microra elég szerintem a 60bi, följebb nem árt 100 inkább.
    A handeket valamiért nekem nem akarja lejátszan
    Igen,koszonom,ezzel en is tisztaban vagyok,de jelenle 250$ all a rendelkezesemre,viszont plo1o ala nem akarok menni.Tudom hogy ez edes keves,de 1 het mulva ujabb 25Binel fogom meg toldani,amugy en is minimum 1ooBiben gondolkodnek,de most ezzel kell be ernem,ha nem bukom el, akkor jo lesz az persze plo25re min 100Binel mennek fel!
    De termeszetes koszonom a figyelemeztetest!

    Egyetértek. Én pl. nemrég 2 nap alatt 40 beülőt vesztettem plo25-ön
    Erre meg csak annyit hogy OMG,az elettol is el menne a kedvem:-)
    Utoljára módosítva: Gsaghy által: 2011. 09. 22. 20:15

  8. #8
    Fanatikus tag Gsaghy avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 20.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Szoval,ma is be ultem a plo hullam vasutra.
    A mai jatekot 2 sessionban jatszottam,osszesen 611 hand ment le.4 asztalon jatszok,tobbon nem is akarok,mert erre a 4re se figyelek rendesen,neha leragadok 1-1 handnel es nem figyelem a tobbi asztalt.
    Az elso tapasztalatok,hogy meg kell dolgozni a penzert rendesen,nem 8-10 beulo plusz van,orulok ha 2 meg van,de sebaj,ha plusszos orulok az 1 nek is.
    Tenyleg mekkora bb/100 a normal amit hozni lehet,kene?gondolom nem -6,mint amiben jelenleg en vagyok.:-)
    A asztlaloknal keves reggel talalkozok,akivel igen azt amennyire lehet kerulom,foleg egy bizonyos embert,nincs olyan lapkombinacio amivel el tudnam verni szerintem.
    Na de a lenyeg hogy 888poker hemzseg a hobby playaktol,ami nekem ugyebar majd jo lesz.Most meg annyira nem:-)
    Altalaban 40 es 70 kozott mozog a VPIPjuk,de van akinek 100as!!
    A mai nap tenyleg elegge hullam vasutra sikeredett,de mar jatek kozben is eszre vettem hogy rengeteg,ordito hiba van a jatekomba,amit ugy mint tegnap,ma is elkovettem.

    Itt egy pelda,Turnon jobb lett volna a c/call mint a bet/call a pot kontrol miatt??A tegnapi masodik handnel Danfiu azt javasolta,bar itt volt egy top parom is ezert ment turn cbet,melyik a jobb c/call vagy bet/call?
    Amugy ez az a reg akit semmivel se tudok elverni:-)

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Meg kene tanulnom settet is dobni,ha ordit hogy hatul vagyok a partiban!

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    jatek kozben egy csomo handem volt amit meg akartam kerdezni vagy mutatni,de most valahogy nem talalom a handek kozott,leg kozelebb majd feljegyzem oket.
    Holnap nem jatszok,sajnos reggeltol estig dolgozok:-(
    Meg mindig nem a pokerbol elek:-)

    Es a szokasos grafok.

    A mai session!


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

    All time!

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

    Hat mara ennyi,GL mindenkinek!

  9. #9
    Újonc majosg avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet Gsaghy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoval,ma is be ultem a plo hullam vasutra.
    A mai jatekot 2 sessionban jatszottam,osszesen 611 hand ment le.4 asztalon jatszok,tobbon nem is akarok,mert erre a 4re se figyelek rendesen,neha leragadok 1-1 handnel es nem figyelem a tobbi asztalt.
    Az elso tapasztalatok,hogy meg kell dolgozni a penzert rendesen,nem 8-10 beulo plusz van,orulok ha 2 meg van,de sebaj,ha plusszos orulok az 1 nek is.
    Tenyleg mekkora bb/100 a normal amit hozni lehet,kene?gondolom nem -6,mint amiben jelenleg en vagyok.:-)
    A asztlaloknal keves reggel talalkozok,akivel igen azt amennyire lehet kerulom,foleg egy bizonyos embert,nincs olyan lapkombinacio amivel el tudnam verni szerintem.
    Na de a lenyeg hogy 888poker hemzseg a hobby playaktol,ami nekem ugyebar majd jo lesz.Most meg annyira nem:-)
    Altalaban 40 es 70 kozott mozog a VPIPjuk,de van akinek 100as!!
    A mai nap tenyleg elegge hullam vasutra sikeredett,de mar jatek kozben is eszre vettem hogy rengeteg,ordito hiba van a jatekomba,amit ugy mint tegnap,ma is elkovettem.

    Itt egy pelda,Turnon jobb lett volna a c/call mint a bet/call a pot kontrol miatt??A tegnapi masodik handnel Danfiu azt javasolta,bar itt volt egy top parom is ezert ment turn cbet,melyik a jobb c/call vagy bet/call?
    Amugy ez az a reg akit semmivel se tudok elverni:-)

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Meg kene tanulnom settet is dobni,ha ordit hogy hatul vagyok a partiban!

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    jatek kozben egy csomo handem volt amit meg akartam kerdezni vagy mutatni,de most valahogy nem talalom a handek kozott,leg kozelebb majd feljegyzem oket.
    Holnap nem jatszok,sajnos reggeltol estig dolgozok:-(
    Meg mindig nem a pokerbol elek:-)

    Es a szokasos grafok.

    A mai session!


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

    All time!

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

    Hat mara ennyi,GL mindenkinek!
    1:
    Nálam preflop fold...nem éri meg, ha megkapjuk a színt, gondolkozhatunk, hogy az ellennél van e az ász tető.....
    2:
    Én flopon visszahívtam volna, és abból derítettem volna ki, hogy meglett e neki a sor....
    Melyik teremben játszol?

  10. #10
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    1. hand: nem értek egyet az előttem szólóval, 3 high card, meg 2 egész jó suit már bőven elég, hogy gombról emeljünk unopened (a postolót nem számítom openednek) potban emeljünk.
    Flop jó, turn check behind (nem pot controll miatt, inkább az equity realizálása miatt, ami annyit jelent kb, hogy amiben sok a lehetőség, de nem olyan erős hand még, azzal turnön kikérjük az ingyenkártyát, hogy az a % ami a lapodat jellemzi érvényesülni tudjon). River playt nekem nem mutatja a replayer. Ha check behind után elém nyitna lehet adnám, ha rossz az ellenfél. Jó ellen dobnám szerintem, mert ő tudni fogja, hogy valszeg valami húzóm lesz elég gyakran a turn checkem után, és a húzók közül 2 leesett, tehát nem a legjobb bluff spot. Ha checkelne akkor játékosfüggő. CS ellen meghívnám, hátha adja 2párral, settel, a többiek ellen check behind.

    2. hand az érdekes... Szerintem itt nem nagyon donkolna sorral (ha azért elég aggro vagy, és gyakran cbetelsz), mert dry, high cardokból áll a flop, tehát sokszor számíthat Cbetre, ergo jobb a CR, mert így az air (mid-small rundownok pl) handektől többet nyer. Szerintem itt megraiselném és betenném, mert van blockerem magasabb set ellen, meg sor ellen is. Ha esetleg nagy ritkán mégis JT van nála, akkor is van 36%-od, KK ellen pedig 18%-od (de ezek nem annyira valószínűek). Szerintem gyakran lesz itt nála KQ, K9, 99, JJ, TT, Q9, esetleg a 2párok, vagy setek mellé egy gutshot.
    Itt sem értek egyet majosg-vel. Raise-foldolni semmi értelme. Szerintem 99 ugyanúgy stackoff nála, tehát "kiblöfföl" minket néha véletlenül, és blockerrel is 3bet shove-olhat

    40bi bukó pedig simán benne van az omahában, erre készülj fel!
    A bb/100-ról nem annyira tudok nyilatkozni, de szerintem magasabbat mint nlhe-ben.
    Azt nem tudom, hogy neked hogy-hogy csak 1-2 bi-s napjaid vannak, valószínű túl feszes vagy postflop, és túl szűk a stackoff ranged. Szerintem napi 5-15bi+/- az teljesen átlagos az omahában (legalábbis nekem gyakran voltak 5-10bi swinges napjaim).

    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •