Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen

Téma: Poker770

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás Poker770

    Sziasztok!

    Ismeri valaki ezt a termet?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ismeri valaki ezt a termet?
    Igen. Pár éve elég sokat játszottam rajta.
    Miért?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Nem illik reklámozni olyan termeket amik akademia-n nincsenek de annyiban segítek ,h semmivel nem különb mint akármelyik másik iPoker terem!
    Ugyanaz a szoftver és asztalok,versenyek stb.
    Sztem sokkal jobb ongame ajánlatok vannak az oldalon.Bónuszba is és játékos állományba is.

    GL

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Overcome85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem illik reklámozni olyan termeket amik akademia-n nincsenek de annyiban segítek ,h semmivel nem különb mint akármelyik másik iPoker terem!
    Ugyanaz a szoftver és asztalok,versenyek stb.
    Sztem sokkal jobb ongame ajánlatok vannak az oldalon.Bónuszba is és játékos állományba is.

    GL
    Ez szerintem nem reklámozás. Ha ez az lenne, akkor ezen a fórumon nem lehetne olyan termekről beszélni, ami nincs a PA kínálatában?

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 07.
    Hozzászólások
    393

    Alapbeállítás

    Idézet Overcome85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem illik reklámozni olyan termeket amik akademia-n nincsenek de annyiban segítek ,h semmivel nem különb mint akármelyik másik iPoker terem!
    Ugyanaz a szoftver és asztalok,versenyek stb.
    Sztem sokkal jobb ongame ajánlatok vannak az oldalon.Bónuszba is és játékos állományba is.

    GL
    Akar a halál bármit is reklámozni! Én csak kérdeztem, érdeklődtem, de ha nem lehet ilyet kérdezni, akkor töröljétek nyugodtan a topicot! Azt se tudtam, hogy az ipoker-hez tartozik stb. stb. stb.
    Azt meg már le se merem írni, hogy miért kérdeztem meg, mert az már ki tudja milyen kategóriába esne?!
    :-)))

    Szóval inkább felejtsük el az egészet.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet kohagyma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akar a halál bármit is reklámozni! Én csak kérdeztem, érdeklődtem, de ha nem lehet ilyet kérdezni, akkor töröljétek nyugodtan a topicot! Azt se tudtam, hogy az ipoker-hez tartozik stb. stb. stb.
    Azt meg már le se merem írni, hogy miért kérdeztem meg, mert az már ki tudja milyen kategóriába esne?!
    :-)))

    Szóval inkább felejtsük el az egészet.
    Írj egy privátot, hátha tudok rá válaszolni.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 20.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy letöltöttem a poker770-et és mikor telepíteni akarom elfogadok mindent stb..és mikor már telepítené ezt írja: Cannot connected to master download server.Either your internet conecction is not functioning or the master download server is busy.Check your internet connection and try again in a few minutes. Sorry for the inconvenience.
    Ezután rámegyek az OK-ra és kidobja,hogy download failed aztán megint az OK-ra és ezt írja:Setup has placed a shortcut on your desktop,you can use it to continue the installation at any time.

    Másnak is volt ilyen gondja?Segítsetek ha tudtok kérlek
    Köszönöm
    Üdv

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Az normális ebben a teremben,hogy 2napja nincs "pending withdrawal" státuszban a kifizetésem,de még nem érkezett meg MB-re,vagy zaklassam a supportot?

  9. #9
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az normális ebben a teremben,hogy 2napja nincs "pending withdrawal" státuszban a kifizetésem,de még nem érkezett meg MB-re,vagy zaklassam a supportot?
    Mindenképpen javasolnánk, hogy lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálatukkal. Aggodalomra semmi ok, de ezzel meg tudod gyorsítani a kifizetésed ügymenetét.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenképpen javasolnánk, hogy lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálatukkal. Aggodalomra semmi ok, de ezzel meg tudod gyorsítani a kifizetésed ügymenetét.
    Köszönöm a segítséget!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •