Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: NL10 turn set

  1. #1
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás NL10 turn set

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Cookchris12 ($2.35)
    UTG+1 DoGPuczrI ($23.35)
    CO differentborder ($9.85)
    BTN Tjubik23 ($4.85)
    SB Huss_x ($6.28)
    BB rezo34 ($7.79)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) differentborder is CO
    1 fold, DoGPuczrI raises to $0.40, differentborder calls $0.40, 1 fold, Huss_x calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($1.30, 3 players)
    Huss_x bets $0.10, DoGPuczrI calls $0.10, differentborder calls $0.10

    Turn: ($1.60, 3 players)
    Huss_x bets $0.30, DoGPuczrI raises to $2.50, differentborder raises to $4.70, Huss_x folds, DoGPuczrI goes all-in $22.85, differentborder goes all-in $4.65

    River: ($20.60, 2 players, 2 all-in)

    Final Pot: $20.60
    DoGPuczrI shows

    differentborder shows


    DoGPuczrI wins $32.73 (net +$9.38)

    Huss_x lost $0.80
    differentborder lost $9.85

    Standard?

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    azon gondolkozok, hogy flop raise-nek lenne e értelme.

  3. #3
    Őstag Sziszko0313 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 02.
    Hely
    Beboszetesza
    Hozzászólások
    1.245

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop raise-nek lenne e értelme.
    Szerintem nem. 3way nem igazán erölködnék ezen a flopon.

    A hand szerintem std. Turn-ön én is arra törekednék, hogy bekerüljön a pénz, amig elöl vagyok a draw-kkal szemben. (az, hogy most sora lett, az gáz, de még fullunk lehet...)

    GL!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Egy javaslat: ne tedd be a partik végét, mert így nehéz lesz objektív maradni...
    Nem tudom hány handed van az ellenfélről, de jó lenne tudni, hogy hány %-ban emel utg+1-ből.
    A flop játékból egyértelmű, hogy nem lehet made handje, ugyanis ilyen drawy boardon kb 100%-ban kéne azzal raiselnie a donkolót. Ezzel ugye kizárhatjuk a Kx-eket, 33at és a 44et is. Turnre szinte blank-nak tűnő 5-ös érkezik, FD nem egészül, most azonban jön a raise a donk-ra úgy, hogy te még mögöttük vagy. Itt eléggé polarizálttá válik villain range, vagy azt reppeli ami van nála, vagyis sort (A2, 67, esetleg 26?, bár kétlem hogy ennyire tág lenne az utg+1 emelő range), vagy totál blöffön van, esetleg FD-n, mivel ez az 5ös téged se segíthetett nagyon, és flopon gyengeséget mutattál, szal ki akarja húzni már most a kasszát. A raise-ben véleményem szerint semmi value nincsen, egyszerűen ilyen line alapján nem nagyon lehet nála olyan lap amivel callolná az emelésed és gyengébb nálad(talán a 45 lehet egy ilyen kombináció, de ugye már csak 1db ötös maradt a pakliban). Én turn call, és szín nélküli riveren is callt választanék.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Flop raise. Egyik ellenfelednél sincs kb semmi, simán elviheted a kasszát. Viszont az 55-tel nem sok esélyed van 2 ellenfél ellen, az egyik úgyis lejavul valamivel.
    A sok húzó miatt ha a flop betemet adja egyvalaki, akkor blank turnön is betelnék. River meg, ha nem javulunk, checkback.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop raise. Egyik ellenfelednél sincs kb semmi, simán elviheted a kasszát. Viszont az 55-tel nem sok esélyed van 2 ellenfél ellen, az egyik úgyis lejavul valamivel.
    A sok húzó miatt ha a flop betemet adja egyvalaki, akkor blank turnön is betelnék. River meg, ha nem javulunk, checkback.
    hohó, köszi, én is vmi ilyesmire gondoltam. én ezt a 10centet meg callt köbö úgy venném, mintha 2 check történt volna, elég nagy a pot már h megérje blöffbe fordítani itt az 5-5 öt. az eredeti emelőnél itt szinte sose lesz K+ mert azzal emel valszeg, s néha még a közepes de nálunk jobb ppket is dobathatjuk. call meg azért se tetszik mert szinte sosincs jó turn.

    egyébként a turn utánra mit mondasz, be kell rakni?

  7. #7
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Standard?

    std, de miért Tolod nl10-en ha megkérdezhetem?

    gl

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szerintem igen. Egy raise-re amúgy sem fog semmilyen FD-t dobni egyik ellenfél se(NL10-en vagyunk), Kx is adhat, főleg ha a fishnek van az, így meg hogy ránktolta az ellenfél, nem mondom hogy mindig elöl leszünk, de azért second szettet soha az életbe nem szabad dobni szerintem. Minden ellenfél hibázik elég gyakran ahhoz, hogy profitábilis legyen stackért játszani vele.

    A callal pont az a baj, hogy nem fizettetjük ki a lapunkat az FD-kkel, és a jobbak ellen sem védekezünk hatékonyan, met blank riveren simán lestackelnek majd bennünket.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •