Sziasztok!
Már több, mint 1,5éve regeltem ide, de most elérkezett az idő, hogy elindítsam a saját fórumtopikom. Magamról annyit, hogy 21 éves főiskolás vagyok( remélem még max 1 évig). Kb 3 éve pokerezem kisebb -nagyobb sikerekkel, főleg MTT-ket 1-20$-os tétig. Jelenleg úgy hozta az élet, hogy max hétvégén tudok versenyezni, ezért ez kicsit a háttérbeszorul, és egy más, de azért számomra mégsem új pókerfajtába vágok bele, ami nemmás mint a ST HU sng. Korábban turbo HU-ztam, le is toltam 4-5000 db körül, de egy idő (limit) után elfogyott a tudás. Konkrétan arra gondolok, hogy míg 5-10 $on bőven 10%feletti roit sikerült hozni, addig 50$+on már bőven -5-6% roi körül. Azokról a napokról nem is beszélve, amikor bevertem a fejem, és úgy gondoltam legyalázok 1-2 100-200as reget, mondanom se kell ez nem túl nagy sikerrel, és bankroll felezésekkel járt-

Szóóval a PS-en játszom, dug0huz0 nickkel, és a 7$-os téten kezdek. Konkrét célom nincs(60as limit vagy x %roi), de még ebbe az évbe verni akarom a 15$-is limitet. (Ha nagyon akarnám, most is meglenne rollom 15$-isra, de most még mindenképp 7esen játszom). A magamtól elvárt mennyiség 5000 db dec 31-ig, és nem lenne rossz egy 2% roi+t hozni (1-4 asztalon fogok játszani hangulatfüggően).
Ennek a topiknak a célja, hogy segítse a fejlődésem. Néha beszámolok az eredményekről, néha teszek be handeket, és persze minden tanácsot szívesen fogadok.

Kezdenék egy kérdéssel : Mivel már szóltak 1-2 topikba, hogy a handeket konvertálva tegyem be, de őszintén szólva nem nagyon van kedvem minden érdekes, kérdéses handet weaktighton keresztül másolgatni, és egyszer olvastam, hogy a HM-nek van saját konvertere. Én amilyen analfabéta vagyok még nem találtam meg. Aki esetleg tud segíteni, annak előre is köszönöm!

Ennyi voltam, nemsokára jelentkezek,GL!