Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás PPT élő verseny % eladó

    Sziasztok!

    A hétvégén lesz egy jó kis verseny sorozat Bécsben, amin indulni fogok, és eladnék magamból százalékot.
    http://ccc.co.at/images/news/paradisepokertourinfo.jpg

    október 7. ME 550 euró (mindenképpen indulok)
    október 8. SE2 220 euró (indulás esetleges, ha kiesek ME-ről + elegen indulnak)
    október 9. SE4 220 euró (indulás esetleges, ha kiesek ME-ről + elegen indulnak)

    összesen: 990 euró * 1.33 = 1320 usd + 80 usd utiköltség = 1400 usd

    maximum 40% eladó
    1% = 14 usd

    Amelyik versenyen nem indulok, azt a részt értelemszerűen visszautalom, a SE2 esetleges fejpénzeit markupként megtartom.
    A pénzt a PS mario1212 nickre küldjétek (ezért számoltam át $-ra, de euró is jöhet)
    A versenyről twitteren beszámolok. (omahario1212)

  2. #2
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    szállás, meg vacsoraszámlát is be kéne kalkulálni
    No Time For Nuts

  3. #3
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 09.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    20%-ot küldtem glgl

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    2%-ot küldök üstöllést, glgl.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    maradek 18%ot kuldom. gl

  6. #6
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    ehh erről lemaradtam De majd ott találkozunk! GL!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #7
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Köszönöm a bizalmat, ez gyors volt

  8. #8
    Fanatikus tag mario1212 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Sajna nem sikerült maradandót alkotnom , rövid leírás íme:
    Pénteken érkeztünk meg az 550-es Main Eventre, meglepően sokan voltak, köztük rengeteg magyar.
    Végül 299-en indultunk a 3 napos versenyen. Az első néhány vakszinten viszonylag sok jó induló lapom volt, ezeknek köszönhetően a kezdő 20.000 zsetonról lementem 7.000-re. A legnagyobb partimban AJT24 boardon kellett eldobnom AJ-t . Szerencsére a verseny jó struktúrájú, ezért nem kellett kapkodnom még így sem. Kb egy vakszintel késöbb sikerült is dupláznom (AJ>AT pre allin), majd kaptam egy ajándék partit is (99>74o ez is pre allin volt LOL), majd néhány sikeres Cbet, és máris 40.000 chippem lett. Ekkor kezdödött az első nap utolsó vakszintje, sajnos itt semmi nem sikerült ( AK< AQ, AJ<77<76s, és ismét AK<AQ), így a napot 14.000 chippel zártam.
    2. nap 400/800/100 vakszinttel kezdödött , nagy mozgásterem nem volt, de sikerült bemákolnom egy AA > JJ coolert, de a következő vakszintre érve megint csak 15bb-m volt, amit gombról betettem KQs-el ,a kisvak JJ-re ébredt, és ezt már nem tudtam hozni. OUT.
    Ezután elindultam a 150+50+20 fejvadász Side Eventen, sok babér itt sem termett, tizes magas turnön allin mentem JT-vel, amit megadott egy AK, river K. OUT itt is
    Vasárnap volt még egy korai PLO verseny amin nem terveztem indulni, de azért sétálgattam az asztalok körül, és beszélgettem egy sráccal, aki már beült a versenyre. Közben persze figyeltem a játékot is. Első parti ahol mutatnak riveren, utg limp/calloló játékos mutat 3369r ( LOL), másik parti mutatás középről JJJ9 (WOW), ekkor már készítettem a pénzt, hogy megyek a kasszához mikor újabb mutatásra került sor, gombról limpelő osztrák Patrik Antonius mutatott egy KKK2-t, LOOOOOL futottam befizetni A verseny elején sikerült dupláznom, miután riveren egy sorral beleblöfföltek a flushömbe , utána hosszú-hosszú szenvedés majd döntő asztal, ahol továbbra sem nagyon tudok lapot kapni, ezért végig shortból küzdök. Így vergödök el mikor is 3-an maradunk, itt végre jön egy kis rush és hipp-hopp én vagyok a CL, innen pedig gyorsan bedaráltam a maradék 2 emberkét és megnyertem a versenyt. Végre
    A SE4-re jutó pénzeket utalom vissza.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •