Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Beszélő Gambler lennék?

    Sziasztok még új vagyok fórumozásban. Röviden 2éve veszem komolyan a pókert, és leginkább a cashgame asztalokon érzem magam "kényelmesen". Jelenleg szüneteltetem a játékot, a játékom fejlesztését helyezem most előtérbe, plusz a főiskolám miatt az időm nem nagyon engedi a játékot. Nem érzem magam hülyének, poker terén de lehet félpillanat alatt rácáfolok... A kérdésem az lenne, amire mondjuk sejtem a választ, hogy 1/2$-os SH asztalon 1k hand után, a 23,54BB/100 mutató eléggé gambler játékra vall, annak ellenére h 140$ minuszba van a zöld csíkom a mágikus red line-al szemben? másik kérdésem az lenne, hogy HM-be megtudnám e szerezni a tavaly játszott handjeimet? sajnos nemtudok régebbi statokat megnézni, mert anno nem mentettem a HH-ket és örülnék ha lenne rá esély valahogy megszerezni

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Ha 1/2-n játszol, és ilyen kérdést teszel fel, akkor igen, gambler vagy

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 01. 07.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Írj email-t a supportnak, hogy szeretnéd, ha elküldenék az összes eddigi hand history-dat. Mellé kitalálhatsz valami indokot, hogy tönkrement a gép, vagy ellopták, de lehet, hogy ez tök felesleges. Én Starsnak írtam régen és elküdték. Igaz, akkor még nagyon kevés handem volt.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet atisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írj email-t a supportnak, hogy szeretnéd, ha elküldenék az összes eddigi hand history-dat. Mellé kitalálhatsz valami indokot, hogy tönkrement a gép, vagy ellopták, de lehet, hogy ez tök felesleges. Én Starsnak írtam régen és elküdték. Igaz, akkor még nagyon kevés handem volt.
    akár mennyit elküldenek és nem kell indok csak kérni kell.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    ha komolyan irod a dolgokat , + kérdést mi van 1000 hand után, akkor azt a 1/2 -t ***** gyorsan változtasd meg 0.1/0.2 re ( és ez a maximum tét amit javaslok, de inkább ezt se )

    Ha nem igy teszel, kb 99% hogy el fogsz mindent bukni

    gl

  6. #6
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    még jó hogy nem NL5K írtál
    No Time For Nuts

  7. #7
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Gondolom a BRM rövidítés ismerősen cseng számodra?! Abban pedig biztos vagyok, hogy a pókertőkéd 10'000$ körül volt, amikor belevágtál az említett limiten való játékba.
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Beszélő

    sztem nem gambler csak fish és miért ne játszhatna nl200 on mondjuk javaslom inkább A FRet ott még én is összefuthatnék vele.GL

  9. #9
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    A téteken feljebb lépkedve sztem egyre többet nyom a latba a NONSD winnings, és egyre kevesebbet a SD winnings, legalábbis SH asztalokon. Játékstílustól függően lehet valaki jó nyerő reg nullás SD winningsel, és magas NONSD winningsel, láttam már szép grafikonokat erről

    De csatlakoznék az előttem szólókhoz, ha NL200-on játszva fel kell tenned ezeket a kérdéseket, akkor a tudásod és tapasztalatod közelébe sem ér ennek a szintnek az elvárásaival. Gambler vagy.

  10. #10
    Őstag RegGeri avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 03.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Pörgess le még 49K hand-et NL200-on, utána küldj statokat, illetve bb/100-at, és akkor már pontosabban lehet válaszolni a gambler-es kérdésedre. (Ez volt a vicc része.)
    A komoly tanácsom az, inkább költözz alacsonyabb limitre, ha nem vagy a saját pénzed ellensége.
    Utoljára módosítva: RegGeri által: 2011. 10. 07. 10:42
    "Ha meg megad, akkor várjuk a csodát." szekelygore

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •