Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás Bot a Pokerstarson?

    Sziasztok.
    Rendszeresen játszom mostanában fix limit holdem-et a pokerstarson. Mint mostanában mindig ma is fl50-en játszottam és gyanús lett egy nyerő regulár, aki mintha mindig az előválasztó gombokat használta volna. De néha olyan gyorsasággal passzolt, vagy emelt, hogy szinte idő sem volt felfogni azt, hogy milyen lapok estek az asztalra. Pedig általában a nyerő regek kifejezetten szeretnek gondolkodni.
    Ezek után benéztem ptr-ra és megnézte a dolgait. Mondhatni a garfikonja nem emberi módon ingadozás nélkül kúszik folyamatosan felfelé, valamint az is érdekes, hogy többszázezer nyereséges leosztás után is ami 2bb/100 (megjegyezném fix limit holdemben hosszútávon ez már elég jó bb/100) nem próbált meg magasabb limitre lépni.
    Írtam a pokerstarsnak a gyanúmról,de mit tudnának tenni ha mégis kiderülne a turpisság.
    Kívánom azt, hogy ne legyen igazam,de engem nagyon dühítene ha mégis. Gondolom a Ps válaszlevélben megírja, hogy kivizsgálják de nyilvános adat sosem kerülne ki mert az rontaná a ps forgalmát.
    Nektek is volt már ilyen gyanús játékos szitu? Vagy nagyon gáz, hogy én ezen töröm az agyam?
    Sziasztok

    Ui: a kérdéses játékos neve: AAppelsap

  2. #2
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Előfordulhat, hogy bot. Akkor zárolják az accountját, és lehet kapsz vissza pénzt is (legalábbis nekem eddig kétszer küldtek valami kis összeget, mert csaltak ellenem, pedig nem is írtam nekik levelet meg semmi)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 07. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás ggr

    Ezen választ kaptam a pokerstarstól:
    -"-
    Köszönjük levelét.

    Természetesen a robotokat (bots) nem engedélyezzük a PokerStarson.

    Hogy garantálni tudjuk, minden játékosunk egy valós személy, kiterjedt robotérzékelő rendszerrel dolgozunk, és ehhez még szakértőink vizsgálatai is hozzáadódnak. Ezenfelül persze az Önéhez hasonló egyéni bejelentéseket is mindig kivizsgáljuk.

    Noha a részleteket nem árulhatjuk el - hogy saját biztonsági rendszerünk részletei ne is juthassanak a robot programok alkotóihoz - természetesen a vizsgálat eredményéről tájékoztatni fogjuk Önt.

    Hálásak vagyunk jelzéséért, és hogy segítséget nyújt a PokerStars biztonságának megőrzéséhez. Sok szerencsét kívánunk az asztalainknál!
    -"-
    Ha már ilyen derék választ kaptam, gondolom rendszeres probléma ez a Pokerstarson. Remélem sikerül kiszűrni az ilyen játékosokat!
    Utoljára módosítva: mizse által: 2011. 10. 06. 22:10

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •