Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (24) összesen
  1. #1
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás NL100FR SQZ ellen 4bet/fold hülyeség?

    SQZ-elő ellen: 21/18/6/6 (vpip,pfr,3bet,sqz) a callolo playák gyengusz kicsit CSébbek.


    UTG ($99)
    UTG+1 ($94.53)
    Hero (UTG+2) ($155.40)
    MP1 ($233.19)
    MP2 ($122.98)
    MP3 ($62.10)
    CO ($100)
    BTN ($135.53)
    SB ($120.61)
    BB ($182.39)

    Pre-Flop: ($1.50, 10 players) Hero is UTG+2
    2 folds, Hero raises to $3.50, 1 fold, MP2 calls $3.50, MP3 calls $3.50, CO raises to $13, 3 folds, Hero raises to $32, MP2 folds, MP3 folds, CO goes all-in $100, Hero folds

  2. #2
    Fanatikus tag bordas88 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    én 6 maxot nyomok de szerintem az. Ne 4 betelj ilyen erős lappal ha 5 betre dobsz. (szerintem)

  3. #3
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    sokszor láttam már olyat, hogy jobb regek így próbáltak plussz FE-t kiharcolni AK szerű lapokkal, hogy hátha bedobatnak QQ-JJ-t, de egyszerűbb regeknél ez szinte mindig AA szvsz. Gondolom alapesetben az 5bet allin megadása volt a célod, csak bekavart ez az 5bet méret, én nem dobnám neki.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  4. #4
    Fanatikus tag Yiirsh avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 01.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Ismerem az érzést, nem akarsz 4handed QQ val nagy kasszában játszani, de ha callolod a 5bet pusht, a legtöbb esetben maximum flip leszel, és nem szeretnéd kiszolgáltatni magad a varianciának. Kitaláltam nagyjából?
    Ezzel együtt a 4bet/fold nagyon rossz imo, mert ha beütöd a stove-ba, QQ+, AK range ellen kicsivel több, mint 40%-od van, a pot odds pedig 32,8%.
    Btw én sem szívesen 4bet-callolok itt, pont az előbbiek miatt, foldolni meg ugye nagy luxus lenne, tehát részemről marad a call és megpróbálok a nekem tetsző boardokon tönkremenni.
    "Akár hiszed, hogy képes vagy rá, akár nem, mindenképpen igazad van."
    (Henry Ford)

    "Man is free at the moment he wishes to be."
    (Voltaire)

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Yiirsh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismerem az érzést, nem akarsz 4handed QQ val nagy kasszában játszani, de ha callolod a 5bet pusht, a legtöbb esetben maximum flip leszel, és nem szeretnéd kiszolgáltatni magad a varianciának. Kitaláltam nagyjából?
    1, nem akarok OOP 3b kasszát játszani. (egy LAG ellen aki valszeg jobb nálam)
    2, nem akarom jobb lap ellen betenni.

    Valahogy így alakult ki ez, hogy bizonyos(!) playák ellen bizonyos(!) szitukban 4bet/foldolok QQ-val. De látom ezen változtatni kéne.

    Ja igen kicsit továbbfolytatva a gondolatot, még probléma az is, hogy nem látom mi lehet az a lap amivel posztflop gyengébb lesz nálam és tönkre megy vele. Tehát nem feltételezem az ellenfelemről, hogy rosszabb lappal tönkre megy de azt sem, hogy az én callom után hero blöffbe fog kezdeni. Persze ehhez, fontos hogy én 15/12-t játszom magas ft3bettel. Mert ha én is ilyesmi SH-s statokkal játszanék akkor teljesen más lenne.

    +egy olyan játékos ellen mint amilyen én vagyok dobnék AK-t 4betre tehát itt szerintem a sqz range még bőven lehet egészen lightos, de az 5b ollé már csak őszinte.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2011. 10. 10. 02:18

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    4bet meret eleg szornyu szvsz, amugy meg Co ellen mar komittaltad magad ilyen merettel.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet wildchild eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4bet meret eleg szornyu szvsz, amugy meg Co ellen mar komittaltad magad ilyen merettel.
    És mi lenne a jó méret szerinted?
    Kevesebb bad beatet akarsz?? Játsz kevesebbet !!

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet ujra_kezdo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne a jó méret szerinted?
    nincs jó méret. ha 4 beteltél call mert comited vagy 100BB Ef.

  9. #9
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Valahogy így alakult ki ez, hogy bizonyos(!) playák ellen bizonyos(!) szitukban 4bet/foldolok QQ-val. De látom ezen változtatni kéne.
    wow nem játszom fr.t, de rémálmaim lesznek :S

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Mindenképp szar helyzetben vagy, de ekkora 4bet és utána fold kb a legnagyobb butaság. Ehhez a QQ túl erős lap.
    Én ilyen agro arc ellen vagy betenném preflop, vagy call és kedvező flopon c/r all-in.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •