Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Villanykörte új mini stratégia

    Sziasztok, ma nézem Tóth Ricsit FT-jét a WSOPE shootout eventjén, és egy gondolat fordult meg a fejemben amit eddig még nem alkalmaztam de nem tünik első ránézésnek hülyén szerintem. A véleményeteket szeretném kérdezni majd róla.
    Kezdjük ott, hogy Elky játszott egy számomra ismeretlen sráccal, sajnos most kapcsolodtam be a flop játéknál, szóval flop előtti játékról nem tudok semmit, de nézzük úgy, hogy a srác emel 2,5 vagy 3bb-t flop előtt amit elky callolt.
    Flop 9A3 rainbow. Hero hív 3/4-ed potot, amit Elky callol.
    Turn A. Hero 2nd barrellt megenged mondjuk egy kicsivel több mint fél pottal. Elky itt is callolt.
    River blank 4.
    Na és itt is lenne a kérdésem... Tudom, hogy stat függő meg, hogy mégis mennyire lettünk pot commitedek a parti során, de akkor is megkérdezném, hogy itt egy check-allin hogy nézne ki? Tudatosan még biztos nem használtam ezt a move-ot de szerintem itt elég sok lapot könnyedén ellehetne dobatni az ellenfél range-ből... Szerintem itt kevesen callozgatnának 2utcán át Ax-szel, és ha ellenfelünknek kézbe párja van akkor meg könnyebben eldobathatjuk mint egy sima river bet-tel... A lapunk itt nem számít igazából a totál blöff szituáció miatt kérdezem... Mert ellenfelünk itt nem tud mást gondolni, csak, hogy valami monster kézzel csapdázunk a riveren. Nem nagyon vettem észre eddig, hogy valaki igy játszana meg egy blöfföt ezért is érezném hatásosnak...
    Szerintetek teljesen hülyeség move lenne?
    (elnézést h uj témát inditottam de még uj vagyok és nem nagyon tudom, hogy az ilyen szitukat hova irjam
    (am ha valakit érdekel a leosztás vége hero checkelt, elky bettelt majd hero allin ment, elky callolta és hero 33mal vitte a potot)

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    turn-on én blöffölök néha ilyet versenyeken, riveren nem nagyon. Sztem meg lehet csinálni, de nagyon stabil ellenfél kell hozzá, h dobatni tudj vele, mert ha valaki river érték bet-re veszi magát, olyan szituban mikor csekkelhetne, nem igazán szeret dobni egy csekk raise all in-re. Én sokszor tiltből snepelem ezeket.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Ollie avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    570

    Alapbeállítás

    én is eddig az ilyet turnön léptem meg általába, mondjuk nem ilyen boardon. Köszi a véleményed, esélyesebb, hogy neked van igazad, csak egy pillanatra mégis elgondolkoztam ezen... mert igazából egy gondolkozó játékos itt már nagyon nehezen callolhatna mert szinte biztos hogy monster ellen játszik és hátrányba van... de tény hogy nagyon meredek és vitatható move

  4. #4
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Ez a hand elég durva lapütközés volt amúgy a verseny ezen szakaszában, ahol már nincsenek olyan deep stackek...
    “I'd rather be lucky than good.”

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •