Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Pokerstars 90 fős 2.50 normal

    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni, h szokott-e vki indulni ezen a sng-n Pokerstarson, esetleg van-e aki erre specializálódott, vagy kinek milyen tapasztalatai vannak az ezen a versenyen tapasztalható mezőnyről!
    Milyen ROI hozható rajta, mekkora rollal érdemes játszani, ha érdemes.
    De bármi, ami ezzel kapcsolatos info, az jöhet!

    Köszi, üdv
    rolandinnyu

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Amennyire én tudom, eléggé kevés indul belőlük, szóval nem igazán éri meg őket tolni.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    jaja...én inkább a 4$os 180fős normált javaslom. Gyorsan indul és nincs akkora szórás mintha turbon tolnád.

    ja amugy attól függ milyen brm-et használsz. Én 100$+ már bőven toltam ezeket. De nem javaslom ha még nem érzed magad komfortosan.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 07.
    Hely
    Balatonberény
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    a 4.50 dodós 180 főshöz mekkora bankrollt javasolsz?
    szoktál ezeken indulni? nem túl nagy a varianca ezeken mégis? (ezért gondolkodtam a 90 fősön inkább)

    én úgy vettem észre, h itt többségében elég jó játékosok indulnak, jobbak, mint egy átlagos 3-4 dolláros tornán. milyen stratégiát tartasz célravezetőnek ezeken a kisebb, 180 fős versenyeken? helyes az elején feszes majd később lazább stratégia itt is?

    egyébként számomra ezen a sng-n a legtöbb pénzt a 3-betemre 3 bet megadása viszi el. ilyenkor sokszor AK-val v AQ-val is megadok, és ha egy K v Q jön ilyenkor a floppra akkor rendszerint kiesek...

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder KillBill100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 07.
    Hely
    komlo
    Hozzászólások
    691

    Alapbeállítás

    ezekre a 180fössekre (4.50) 500$ körül javasolt.különben hamar megnézheted magad.elég nagy a szórás a magas indulószám miatt és a mezöny sem igen förtelem.sok grinder van itt,akik nem toljak rosszul és ha nem csipsz meg 1.2 vagy 3. helyet,akkor nem igazán okés.hisz mindig 7. ugy sem leszel.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Szerintem told vegyesen. A 2,5$ 90fősből óránként 3-4db indul, csúcsidőben 5-6, a 4,5$ 180fősből 1-2db-bal több óránként. Sajna ha 12-15azstalon akarzs játszani,akkor csak ezekkel egy 2óra mire fel tudod tölteni. A 2,5$ba szerintem egy 50%+roi is hozható, míg a 4,5 180fősbe egy 20-30% már jó szerintem. Én is tolom ezeket, majd kiderül.
    GL!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet rolandinnyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 4.50 dodós 180 főshöz mekkora bankrollt javasolsz?
    szoktál ezeken indulni? nem túl nagy a varianca ezeken mégis? (ezért gondolkodtam a 90 fősön inkább)

    én úgy vettem észre, h itt többségében elég jó játékosok indulnak, jobbak, mint egy átlagos 3-4 dolláros tornán. milyen stratégiát tartasz célravezetőnek ezeken a kisebb, 180 fős versenyeken? helyes az elején feszes majd később lazább stratégia itt is?

    egyébként számomra ezen a sng-n a legtöbb pénzt a 3-betemre 3 bet megadása viszi el. ilyenkor sokszor AK-val v AQ-val is megadok, és ha egy K v Q jön ilyenkor a floppra akkor rendszerint kiesek...
    ez egy elég jó stratégiai cikk a 4.50$ 180man-hoz.
    link: Shaundeeb's 180man Advice - FCP Poker Forum

  8. #8
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem told vegyesen. A 2,5$ 90fősből óránként 3-4db indul, csúcsidőben 5-6, a 4,5$ 180fősből 1-2db-bal több óránként. Sajna ha 12-15azstalon akarzs játszani,akkor csak ezekkel egy 2óra mire fel tudod tölteni. A 2,5$ba szerintem egy 50%+roi is hozható, míg a 4,5 180fősbe egy 20-30% már jó szerintem. Én is tolom ezeket, majd kiderül.
    GL!
    50%+ ROI nemsemmi, mit nem adnák érte hmmmmmmmmmmmmm
    Utoljára módosítva: zavoka által: 2011. 10. 18. 13:20

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    nekem jelenleg 10% a roim 90fősökön 2,5-7dolcsisig, de biztos vagyok benne, hogy a 2,5ösön,ahol 15perces szintek vannak,ahol még nincsenek regek, és 14%tól itm,azon hozható egy 40-50% roi.De ez nem jelenti azt, hogy nekem ennyi is van

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •