Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás Live NL100€ QQ bajban

    Pozíciók nem teljesen tiszták, talán UTG+1 és UTG+2 egy kb. 7 fős asztalon. helyszín: Montesino 1/1€. Enemy: Gyenge-feszesnek tudom talán nevezni, sokat limpelt, de nem láttam tőle nagyon gáz mutatásokat. Igazából leginkább arra emlékszem, hogy szétmákolták a KK-ját, aztán walkot kaptam tőle LOL (1/1-en!!)

    Stackek: nálam kb. 220€ ellenfélnél 110€

    Preflop: Villain emel 4€-ig, én 3bet 11€-ig, Villain 4bet 39€
    Hero ???

    Flop:252 kőr FD-vel, Villain openpush
    Hero ???
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    mi a terv a pre 4betcallal? (A vagy K magas boardon dobsz?)
    ne 3betelj senkit pre QQval ha 4betre nemtudod mit csinálj
    ennyi pénzel a potban sosem dobnék egyébként 110bb stack ellen, ha jobb kifizetem de ez itt már dobhatatlan
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  3. #3
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    a poziciók alapján valamint hogy nagyon weak volt korábban, gondolom kizárt hogy light 4 beteljen, főleg ekkorát.
    Szerintem is preflop kellett volna eldönteni mit akarsz a QQ-kel.
    Ha csak megadod és ez a flop, már nem lehet kérdés
    No Time For Nuts

  4. #4
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet gorcsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a terv a pre 4betcallal? (A vagy K magas boardon dobsz?)
    ne 3betelj senkit pre QQval ha 4betre nemtudod mit csinálj
    ennyi pénzel a potban sosem dobnék egyébként 110bb stack ellen, ha jobb kifizetem de ez itt már dobhatatlan
    Utólag agyaltam a partin, és rájöttem, hogy a 4bet megadása a legrosszabb dolog amit tehetek preflop. Akkor hangozzon úgy a kérdés, hogyha még érzem is nála a prémiumot, tudok e dobni pre 110bb eff mélyen, vagy 5bet all inban könyveljem el, hogy cooler, ha jobb?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utólag agyaltam a partin, és rájöttem, hogy a 4bet megadása a legrosszabb dolog amit tehetek preflop. Akkor hangozzon úgy a kérdés, hogyha még érzem is nála a prémiumot, tudok e dobni pre 110bb eff mélyen, vagy 5bet all inban könyveljem el, hogy cooler, ha jobb?
    Elég sok mindenen múlik ez szerintem, pl te mennyire voltál aktív eddig, mert ha minden második partyban emelsz/3betelsz akkor nyilván dobhatatlan, de ha neki ez volt a sok limp után az első emelése2 órája neked meg 5 óra alatt a 2. 3beted akkor simán dobható (bár ilyen szituban hiba a pre 3bet)

    Ezt neked kell tudnod megítélni a gameflow alapján hogy +EV itt bepakolni vagy sem

    kb a light 4bet esélye 0 ennek ellenére néha tök feszes emberek ismegőrülnekk itt TT+ AK-al
    "asszem mindjárt blöffbe fordítom magam" by atish81

  6. #6
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet gorcsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég sok mindenen múlik ez szerintem, pl te mennyire voltál aktív eddig, mert ha minden második partyban emelsz/3betelsz akkor nyilván dobhatatlan, de ha neki ez volt a sok limp után az első emelése2 órája neked meg 5 óra alatt a 2. 3beted akkor simán dobható (bár ilyen szituban hiba a pre 3bet)

    Ezt neked kell tudnod megítélni a gameflow alapján hogy +EV itt bepakolni vagy sem

    kb a light 4bet esélye 0 ennek ellenére néha tök feszes emberek ismegőrülnekk itt TT+ AK-al
    Nem tudom mennyire élőzől, de a 3bet mindenképpen kell szvsz, mert az asztal jó része imád limpelni, megadni a kis emeléseket, 4€ nem € alapon...szóval ha nem akarom hogy az asztal nagy része még csatlakozzon mikor QQ-m van akkor kell a visszaemelés Arra jutottam egyébként, amit te is leírtál, hogy enemy játékstílusa, az én játékstílusom +4bet nagysága miatt ezt eldobhattam volna... Bár határeset ugye, ilyenkor lenne jó jól dönteni De nem baj, köszönöm a tanácsokat, reméljük hosszútávon hozzáedződöm az ilyen szituációkhoz.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #7
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    mi a party vége?
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #8
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a party vége?
    KK-t mutatott
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #9
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó a 3 bet, viszont a 4betet vagy nem adom meg, vagy 5 bet allin megyek. Teljesen igaz, hogy 4betre fel kell készülni, és vagy dobás vagy 5betnek kell lennie a tervnek 100BB effektív stacknél. 4betet itt csak megadni nem látom értelmét. Azért, mert 4bet után a legtöbb flopon nem fog dobni az ellenfél, főleg nem kb. 100BB deepen, így a legjobb lenne, ha bekerülne preflop. Te sem tudsz dobni ilyen stack mellett ilyen flopon. Két kör nem sokat jelent, max ha AKS van nála. Szerintem sokkal valószínűbb valami overpár a flop után, de TT -nél rosszabbat nem bíok elképzelni, sokkal inkább JJ, KK vagy AA max AK. Meg sokat számít a read is. Van aki ellen örömest tönkremegyek QQ -val 4bet potban, van akiről meg az a readem, hogy 4bet az nála KK és AA. Egyébként általában vagyok annyira nit, hogy pre 4betre eldobom a QQ -t a legtöbb valamelyest kompetensnek látszó ellenféllel szemben.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 10. 22. 12:07
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •