Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás asztalméretező szoftver

    ResizeEnable t használtam de most lett win7 rakva gépre és nem műxik. nem tudjátok hogy mivel tudnám lekicsinyíteni az asztalokat? stack and tiet probáltam még de az sem jó. valami ötlet?

  2. #2
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    googleztem kicsit és olvastam hogy everest inst mappában átlehet írni az asztal méreteket. van valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? most 6 asztal fér ki de 12 kellene.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    Idézet 8rambo8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    googleztem kicsit és olvastam hogy everest inst mappában átlehet írni az asztal méreteket. van valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban? most 6 asztal fér ki de 12 kellene.


    7, Lehet kicsinyíteni az asztalokat az Everest Poker-en?

    Igen, lehet. Elméletileg 640x480 a legkisebb asztalméret, de ezen még lehet kicsinyíteni a következő módszerrel. Abban a könyvtárban, ahova feltelepítetted az Everest Poker-t (alapból ide települ: Program files/Everest poker), van egy „settings.ini” nevű fájl. Ezt kell megnyitnod. (pl. wordpad, vagy Total Commanderben F4-gyel) Majd meg kell keresned ezt a sort: „Resolution=640x480” (vagy 800x600) , és át kell írnod arra ami neked megfelel, például „Resolution=480x360”-ra, vagy bármire ami a 8x6-nak a többszöröse. Ha mindezt megcsináltad és elindítod Everest Poker-t,akkor az általad beállított kisebb méretben nyílnak meg az ablakok. Azonban, ha játék közben az asztal méretét változtatod, az asztal felbontása visszaugrik az eredeti nagyobb felbontásra, és kezdheted elölről a beállítást. Ennek elkerülése végett írásvédetté teheted a „settings.ini” fájlt, de ezt a terem újbóli elindítása előtt vedd le, különben nem tölt be.

  4. #4
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    köszönöm a gyors választ. lefutnak az asztalok aztán kipróbálom

  5. #5
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    még valami. akkor minden indításnál az asztalméretezést. de gondolom biztonsági okokból fél óra után automatikusan kijelentkezik a kliensből. ezt kitudnám kapcsolni?

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet 8rambo8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még valami. akkor minden indításnál az asztalméretezést. de gondolom biztonsági okokból fél óra után automatikusan kijelentkezik a kliensből. ezt kitudnám kapcsolni?
    kijelentkezést szerintem nem lehet kikapcsolni, a méret pedig addig marad amíg el nem állítod.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 11. 10.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    a soft menyibe kerul?

  8. #8
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    ingyenes de win7 en nem tudtam működésre bírni. xpn műxik. letöltöd, nem kell instalálni se. mappában lesz 3 file , rájössz melyikre kell kattintani. startmenüben megjelenik aztán tudod méretezni az asztalokat. utána asztal szélére ne klikkelj mert visszaállítja eredeti méretre és kezdheted előrről

  9. #9
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #10
    Fanatikus tag 8rambo8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 28.
    Hely
    bős
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    kösz. köv sessionban ki is próbálom

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •