Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen
  1. #1
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás NL30 KK deep-en.

    1.2k hand alatt ellenfelem 25/17 6os 3bettel, viszonylag agresszív playa, magyar reg. kompetens, gondolkodó játékosnak tűnik, aki képes jó (és kevésbé jó) szitukban is blöffölni.

    (noteok róla: Axxsss xxet AQval végigcallol

    355ön 109el raiseli a cbetet majd 6on és 2ön folytatja, riveren pushol!!!!

    87xss raiseli a cbetet. turn 8on betel majd pushra foldol)

    Ilyet még nyilván nem láttam tőle, de elképzelhető, hogy képes blöffre ilyen szituban, ezzel a nagyon kicsi 5bettel. Nyilván nem akarok KKt dobni, viszont:

    Mivel előttem itt még több mint 100bb van, ha ezt most betolom, elég nehéz lesz neki megadnia bármivel is. Utg vs utg+1 vagyunk deepen, ha itt betolom azzal köbö KK+ adok elő, és neki nem lesz oddsa a callra semmivel. Nem biztos, hogy így játszana itt QQ vagy AKval de ha essetleg mégis, akkor azokat még el tudná dobni. Ha néha blöfföl, azokat szintén. Arra gondolok tehát, hogy egy call-al bent tartsuk a blöffjeit,gyengébb lapjait amikkel esetleg folytatja néha. vagy toljuk be és elégszer fogunk gyengébbtől megadást kapni? lenne valaki aki dobna?

    (az is érdekel, hogy eddig jó e a játék, vagy van, aki csak adná a 3betet?)

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG KecskeBela ($49.19)
    UTG+1 DoGPuczrI ($65.49)
    CO Bernstein_y ($16.95)
    BTN fchammer ($24.12)
    SB Sney18 ($20.95)
    BB smashpoker2 ($26.70)

    Pre-Flop: ($0.45, 6 players) KecskeBela is UTG
    KecskeBela raises to $1.05, DoGPuczrI raises to $3, 4 folds, KecskeBela raises to $6.30, DoGPuczrI raises to $14, KecskeBela ???
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2011. 11. 08. 00:18

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Csak adnám a 3betet, mert mint látod, a raise-nek nem örülsz, gondolom a foldnak se, ha meg callol, akkor OOP óriási kasszát deepen játszani nem poén, főleg hogy a valueranged alja is QQ.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Itt egy call is hatalmas erőt sugall, kivéve ha eddig hatalmas fishnek látott! Szerintem blöfföni 5bet kasszában úgy hogy potnyi pénzetek van nem fog! Esetleg Axx-en tud velünk dobatni. Nagyon kellemetlen helyzet: a call az előbbiek miatt nem tetszik, az allin azért nem amit leírtál, a fold meg nagyon weak! Talán allin mennék ha már így alakult,de sokkal jobb lenne a pre 3bet call!

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Egyetértek a többiekkel, én is csak callolnám a 3betet. Ha már így alakult megadnám a 5betet és megpróbálnék mutatásig jutni, 6betre szvsz KK+ callol, többi dob.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ezt be szoktam vállalni. Van FE is, és néha elől leszünk. 175bb deepen nem érzem -EVnek.

    Callnál jobb a visszaemelés, tekintve az FE-t.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt be szoktam vállalni. Van FE is, és néha elől leszünk. 175bb deepen nem érzem -EVnek.

    Callnál jobb a visszaemelés, tekintve az FE-t.
    KK-val mi ellen akarunk FE-t? :-?

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KK-val mi ellen akarunk FE-t? :-?
    Hehe, jogos.

    Úgy értettem, hogy sok olyan eset lesz, amikor dobni fog, és bezsebeljük a már kasszában lévő pénzt.
    Na meg ugye néha megadja jelentősen rosszabbal, néha meg coinflip lesz. Szóval megéri.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Arsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KK-val mi ellen akarunk FE-t? :-?
    Én szerintem arra gondolt hogy ha csak callolunk akkor sem fogunk blöfföt kapni vagy gyengébb kifizetni minket viszont ott van az esély hogy lejavuljanak minket egy esetleges preflop gyengébb lappal. AK-QQ-val nem játszana így az ellenfél, szóval eléggé polarizált a range! Vagy dob most vagy betesszük AA ellen. A gyengébbeket eldobatjuk amiktől már úgy sem kapnánk valuet, viszont floppon túlhúzhat!

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én szerintem arra gondolt hogy ha csak callolunk akkor sem fogunk blöfföt kapni vagy gyengébb kifizetni minket viszont ott van az esély hogy lejavuljanak minket egy esetleges preflop gyengébb lappal. AK-QQ-val nem játszana így az ellenfél, szóval eléggé polarizált a range! Vagy dob most vagy betesszük AA ellen. A gyengébbeket eldobatjuk amiktől már úgy sem kapnánk valuet, viszont floppon túlhúzhat!
    Akkor nem arra!

  10. #10
    Fanatikus tag Coix avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak adnám a 3betet, mert mint látod, a raise-nek nem örülsz, gondolom a foldnak se, ha meg callol, akkor OOP óriási kasszát deepen játszani nem poén, főleg hogy a valueranged alja is QQ.
    Ennyire standard lenne KK-val csak megadni a 3betet OOP, csak mert hátha visszaemel?
    (nem kötekszem, csak kérdezek...)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •