Sziasztok Akadémiások!


Szeretnék Tőletek egy kis segítséget kérni. Mivel rengetegen látogatják az oldalt, remélhetőleg, hamar választ kapok a kérdésemre.

Röviden a lényeg, hogy Mo-n nem tudok tb-t fizetni (az okokat most hagyjuk) és mivel más országban sem tudom a szabályozást, nem is szeretnék vele igazából foglalkozni. Mivel még magam sem tudom, hol fogom tölteni a következő éveket (Európa azért elég valószínűnek tűnik...), szeretnék egy olyan biztosítást kötni, amely ha EU-n belül bármilyen baleset ér, ellássanak és ne kelljen milliókat pengetnem egy nem várt műtét esetén például.
Abszolút nem vagyok otthon a témában, de a köv hónap elején hivatalosan már nem lesz magyar lakcímem és UK-be helyezem a székhelyem. Ott viszont se munkám, se sulim nem lesz, szóval (gondolom én) biztosításom sem.

Aki otthonosan mozog a témában, illetve bármit tud ajánlani, nagyon hálás lennék, ha megosztaná Velem.
A lényeg, hogy ne olyan biztosítás legyen, ami országhoz kötött, illetve csak 30 napos ott tartózkodásig érvényes.... (ilyenem amúgy is van egyik bankszámlámhoz, ha jól tudom)

Bigacsiga már ajánlott egy máltai céget, de örülnék, ha több lehetőség közül tudnék választani (és valószínűleg azért sokat leszek Mo-n, szóval itthoni cég lenne a legpraktikusabb...)


Előre is nagy köszönet, remélem jutok valamire



Üdv,
Neomorf