Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás FR turbo 11-22$ sng edzőpartner kerestetik

    Sziasztok.
    Novemberben kezdtem játszani a címben leírt játékformát, MTT-s múltammal elég jól is megy, miután tanulgatom az ICM-et. 5$-on 20% körüli EV ROI-t hoztam, ez 11-22$-on erősen BE körüli. Ez köszönhető annak, hogy a határeset szitukat csak a saját szemszögemből tudom megvizsgálni, hiába a wizard, úgyis olyan skálát adok meg az ellenfélnek, hogy éppen jó legyen a push.
    Ezért jól jönne egy edzőpartner, aki által új impulzusok érhetnének, és tovább fejlődhetné(n)k együtt. Leginkább du. 4-ig és ~éjféltől érek rá. De alkuképes. Várom a jelentkezőket.
    ÜDV
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Slynzor által: 2011. 11. 25. 13:30

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Közben van egy érdekes hand, nem értem a srácot, meg akart győzni, hogy nekem dobnom kellett volna. Mivel bőven coveroltam és a másik srác super SS, HU-ként néztem már a helyzetre, mivel a 2. hely mindenképp megvan. Ja és még le is fisheztek




    No Limit Holdem Tournament
    iPoker
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN alan22byrne (440)
    SB nisley (6,050)
    BB badamkaaa (8,510)

    Blinds: 200/400

    Pre-Flop: (600, 3 players) badamkaaa is BB
    alan22byrne folds, nisley goes all-in 6,050, badamkaaa calls 5,650

    Flop: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    River: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 12,100
    nisley shows


    nisley wins 12,100 (net +6,050)

    badamkaaa lost 6,050



    Ha vki okos erre téved, kikérném a véleményét
    Utoljára módosítva: Slynzor által: 2011. 11. 25. 17:06

  3. #3
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok okos, de megadnám.
    “I'd rather be lucky than good.”

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás öröm

    Amíg nincs jelentkező, megosztom veletek örömömet. November 1 óta tartó SNG pályafutásom rohamos tempóban halad előre az előre eltervezett úton, sőt talán még gyorsabban is. 5$ meghódítása után sikerült már a 11 is, 22-n már standard vagyok, de 7 SNG erejéig felnéztem már 33$-ra is.

    A grafra nem is mertem EV-t rakni, mert ha én megláttam volna egy ilyen grafot az elmúlt 1 évben, amikor se CG-n, se MTT-n nem bírtam EV fölé kecmeregni, biztos lettem volna benne, hogy csalik a szájt. Lényeg az, hogy az RNG-nek sikerült megdupláznia a ROI-mat, 15-öt hoztam a 8 helyett.
    Ezzel örömködő írás vége, továbbra is várom a leendő edzőpartnerem jelentkezését..
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Slynzor által: 2011. 12. 06. 12:29

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás 2. terem

    Valaki tudna nekem ajánlani egy 2. termet?? Grindolom ipokert FD bónusz miatt ahogy lehet, de FR turbo sng 10$-tól kevés van. Mennyiség miatt meg nem szeretnék 5$-t tolni már, mert ront a játékomon a sok rosszabb játékos.
    PS-t nem szeretném, ongame-el szemeztem már 1 hónapja is, de ott meg olvastam, hogy megnyírbálták a pontokat. Valaki ötlet???

  6. #6
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közben van egy érdekes hand, nem értem a srácot, meg akart győzni, hogy nekem dobnom kellett volna. Mivel bőven coveroltam és a másik srác super SS, HU-ként néztem már a helyzetre, mivel a 2. hely mindenképp megvan. Ja és még le is fisheztek




    No Limit Holdem Tournament
    iPoker
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN alan22byrne (440)
    SB nisley (6,050)
    BB badamkaaa (8,510)

    Blinds: 200/400

    Pre-Flop: (600, 3 players) badamkaaa is BB
    alan22byrne folds, nisley goes all-in 6,050, badamkaaa calls 5,650

    Flop: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    Turn: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    River: (12,100, 2 players, 1 all-in)

    Final Pot: 12,100
    nisley shows


    nisley wins 12,100 (net +6,050)

    badamkaaa lost 6,050



    Ha vki okos erre téved, kikérném a véleményét

    Valamit a srác nagyon összekeverhetett, mert neked volt több zsetonod, nem neki

    Mindenesetre ha előszőr csinálja, akkor inkább eldobom, mert azt feltételezem, hogy tudja, hogy feszesen szabad csak tolnia, de ha a legkisebb feltételezés vagy note is van arról, hogy elszáll és szabadabban bepakol (mondjuk egy Ax-et) akkor már röpítem én is befelé és csetben még bökök egy ty-t is ha tudom, hogy sokszor fogok még vele találkozni.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamit a srác nagyon összekeverhetett, mert neked volt több zsetonod, nem neki

    Mindenesetre ha előszőr csinálja, akkor inkább eldobom, mert azt feltételezem, hogy tudja, hogy feszesen szabad csak tolnia, de ha a legkisebb feltételezés vagy note is van arról, hogy elszáll és szabadabban bepakol (mondjuk egy Ax-et) akkor már röpítem én is befelé és csetben még bökök egy ty-t is ha tudom, hogy sokszor fogok még vele találkozni.

    Azt számolgattam, hogy a legfeszesebb range, amit el tudok képzelni, az 10%. Annyival azért biztos betolja, és még az ellen is van 45%-unk. Ha neki lenne több zsetonja, nyilván dobás, de így..?!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, hogy bepofátlankodok a topikodba, de ez így szerintem kancsal: "ront a játékomon a sok rosszabb játékos." nem a fishekkel akarsz harcolni, vagy te a regeket szereted? hadd legyen hülye és tolja be 25o-al a fish. akkor is ha lemákol, hosszútáv. gondolom a sok máktól félsz. vagy én értettem félre?
    Amúgy GL és csak így tovább, jól tolod.

    Nem így értettem, de igazad van, elég hülyén hangzott.
    Észrevettem, hogy amikor 5$-on játszottam, akkor sokkal több hülyeséget megengedhettem magamnak pl bubble-ban, meg úgy általában is. És ez nem igazán szolgálja a fejlődést. Akkor -11%ot hoztam 11$-on. Azóta ebből már 6 lett. Szóval nekem kell az, hogy rá legyek kényszerítve a fejlődésre.

  9. #9
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt számolgattam, hogy a legfeszesebb range, amit el tudok képzelni, az 10%. Annyival azért biztos betolja, és még az ellen is van 45%-unk. Ha neki lenne több zsetonja, nyilván dobás, de így..?!
    10% ellen nem jó ám a megadás. Normal pot odds szerint kb nullszalldós, torzított banki eséllyel meg minuszos. 49%-ra van szükségünk. És azon nincs edge. Egyébként meg el tudok én képzelni egy 8%-os range-et is, fél hogy megadod lazábban, inkább két vakkal hátrébb kezdi a hu-t stb, stb.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10% ellen nem jó ám a megadás. Normal pot odds szerint kb nullszalldós, torzított banki eséllyel meg minuszos. 49%-ra van szükségünk. És azon nincs edge. Egyébként meg el tudok én képzelni egy 8%-os range-et is, fél hogy megadod lazábban, inkább két vakkal hátrébb kezdi a hu-t stb, stb.
    Tudom tudom. Csak mondtam, hogy én annál feszesebb range-et azért még itt sem tudok elképzelni. És ez a srác még idióta is volt, szal nála bőven szélesebb.
    Csak azért írtam, hogy ha egy feszesnek adjuk meg, az szar call, de akkor sem vagyunk bajban.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •