Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás Magántanulói státusz

    Nos arról lenne szó, hogy nem úgy alakultak a dolgok az életben, ahogy szerettem volna, szintemelő érettségit, és c1-es nyelvvizsgát kell tennem.
    A terv az volt, hogy kihagyok 1 évet, de hosszas gondolkodás után jelentkeztem egy ügyintézői szakmára. Viszont elveszi az időmet, elszívja az agyamat, stb...
    A lényeg nincs elegendő időm, pókerezni és 2 felé tanulni is, ezért arra gondoltam, hogy magántanulói státuszt kellene kérnem.
    Szerintetek megadnák-e nekem a státuszt? Van betegségem is, amire hivatkozhatnék, de ezt csak akkor ha muszáj (alagút szindróma).
    Jövőre mindenképp egyetemre vagy főiskolára szeretnék járni, erre kéne alkotnom 1 kis tartalék pénzt, hogy az elején minden zökkenőmentes legyen.
    Viszont ez azért lenne fontos most, mert az oktatáspolitika megváltozik, és nem tudok majd gazdasági szakirányban továbbtanulni, pedig 5 évet készültem rá.
    Ha nem lenne így, akkor ráérnék 2 év múlva, de derékba törték a terveim.

    jav.: nem olyanok a tantárgyaim, amiket itthon ne tudnék önállóan megtanulni, ha megvan a tananyag, tulajdonképpen csak diktálás van szinte, amin meg rendesen kellene tanulni, gondolkodni, ott előnyben vagyok mert tanultam közgazdaságtant, gyakorlatilag ismétlés.
    Utoljára módosítva: SötétEgér által: 2011. 11. 25. 23:25

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Szerintem ugyanezt a kérdést tedd fel a gyakorikérdések.hu-n csak poker helyett írd, hogy dolgozni szeretnél, ha nem akarod hogy szétoffolják.

    Egyébként tuti megadják csak utána kell nézni mire szokás ilyenkor hivatkozni.
    Mi érdeke lenne a sulinak nem megadni?

  3. #3
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    eeeveszik a munkááát!!!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    eeeveszik a munkááát!!!
    teeetetttté tűűűle


    Elveszik a munkát! - YouTube

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •