Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Tag babyonboard avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 25.
    Hely
    two gapper town
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás NL50 flop top 2pár

    nooffub 20/17, co-ról 21%ban nyit, flopcbet 50%(117 hand), regnek tűnt a játéka alapján
    sekonuts 49/20, 77 hand

    flopon mit tegyünk? nem számítottam tőle xraisere, hiszen fishel a kasszában nem igazán fogja lightan megtenni, na de mi lehet a valuerange alja? drawing deadek vagyunk már most, vagy lehet nála elég draw is, amivel így játszana?
    Tehát fold, call, vagy tegyük be flopon?

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    PokerStars
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG aky9999 ($50)
    CO Nooffub ($108.30)
    BTN Hero ($50)
    SB sekonuts ($54.85)
    BB Dr.Jointtt ($22.75)

    Pre-Flop: ($0.75, 5 players) Hero is BTN
    1 fold, Nooffub raises to $1.50, Hero calls $1.50, sekonuts calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($5, 3 players)
    sekonuts checks, Nooffub checks, Hero bets $4, sekonuts calls $4, Nooffub raises to $16, Hero ???
    wp/100 down-->bb/100 up

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Drawing dead? Attól az 1 lehetséges AA-tól félsz? Szerintem épp elégszer lesz ez döntetlen AK(4db) ellen, illetve leszel jó helyzetben valami kombódraw vagy random wp ellen, hogy az ellensúlyozza a szetteket(5db összesen).

    Viszont a fishre való tekintettel csak megadnék. Hadd jöjjön a 69s-sével. Ha esik a szín, akkor turnön dobnék, minden más esetben viszont stackelődnék.

  3. #3
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Ez nálam instant rr. FD-val rakja csak be flopon. Ez számomra dobhatatlan, a call nekem azért nem tetszik, mert turnre eshet olyan kártya, ami elveszi a kedvét és nem örülnék én se, ha esne a szín.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Elég idióta a CO játéka. Amit leírtál az alapján én nem sokat gondolkodnék azon, hogy betegyem. Sok mindennel játszhat így, ami rosszabb, pl. fd-k vagy párral, sőt sztem még r/f-t is játszik blöffből.
    Egyébként én inkább 3betelném pre.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Szerintem teljesen jó a CO játéka

    A helyében szettel simán így játszanék, és kombódrawval is. Kombóval ász magason sok értelme nincs a cbetnek, mert 3 utcás bettel sem mindig fog dobatni ha nem javul, viszont lehetetlen lesz valuet kiszednie, ha lejön a lapja. C/r-rel viszont egy AQ-t is simán eldobat, ami ellen pedig pocsékul teljesítene a lapja egy flop cbet után.

    Ha viszont AA/KK van nála, akkor nagyon kevés lap marad az ellenfeleknél, amivel callolgathatnak.

    AA-val a kézben nyilván a drawk felé tolódik inkább az ellenfelek megadórange-e, az ellen meg a c/r-es játék tökéletes, míg ugye erős drawval sokkal inkább Ax lesz a megadó ellenfélnél, amivel szintén a c/r a jobb megoldás. Emiatt sem érdemes nagyon keménykedni, inkább érdemes kivárni, hátha a reg belenyit pozícióból, vagy a fish talál valamit turnön.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Raise/fold blöffből, calloló fish + aggressziót mutató reg ellen? No way...

    Turnön csak a flösstől félnék, de mivel pozíciónk van, ezért kaphatunk ingyen lapot a fullra, és dobni is sokkal egyszerűbb lesz ha shoveol.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •