Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás 3bet pot TpGk vs. Fish

    Sziasztok!

    Ellen fish 63/15 2.6 agr..
    Ez így standard, vagy nem kellett volna? Mármint, hogy 3bet után tönkremenni.
    Jó a turn overbet allin, vagy inkább 3 utcára lebontva?

    Köszi


    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG jozwiak ($10)
    UTG+1 Aleksevna ($5.04)
    CO Zoohar777 ($10)
    BTN AshAsh11 ($10.62)
    SB Ninja ($11.36)
    BB MrNice13 ($13)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Ninja is SB
    3 folds, AshAsh11 raises to $0.30, Ninja raises to $1.30, 1 fold, AshAsh11 calls $1

    Flop: ($2.70, 2 players)
    Ninja bets $1.90, AshAsh11 calls $1.90

    Turn: ($6.50, 2 players)
    Ninja goes all-in $8.16

  2. #2
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    ennyi info alapján nem 3 betelném
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyi info alapján nem 3 betelném
    Nem valueból 3beteltem, vakot próbáltam védeni, megállás nélkül lopkodott(62 steal). Egyszer már 3beteltem ugyanilyen szituban, akkor dobott.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet Ninjah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem valueból 3beteltem, vakot próbáltam védeni, megállás nélkül lopkodott(62 steal). Egyszer már 3beteltem ugyanilyen szituban, akkor dobott.
    blöffből nem jó dolog ilyen játékost 3betelni. a KJ talán lehet a ranged legalja, de mondjuk egy KQ-vel jobban tetszene. ha már 3bet akkor nyílván valueból, hamár tp-nk van nyílván be is rakjuk, hiszen ez volt a cél. a turn overbet is jó. ha csak fél potot betelnél, tudná hogy valueért mész és már nem fogsz dobni, ezért az sokkal ilyesztőbb lenne a számára. az overbetet ilyen szituban sokkal ligthtabban callozzák.

    szóval jó ez végig, csak egy kicsit erősebb indulólappal kellett volna.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    erről beszéltünk múltkor is, szerintem 10en egyáltalán nem muszáj 3betelni az ilyen lapot, főleg h infó sincs róla, legalábbis nem írtál. ha már 3bet, akkor így játszom én is.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder LifeNitz avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hozzászólások
    698

    Alapbeállítás

    preflop felesleges a 3b, ugyis callolni fog, oop leszel csak bajokat készíted elő, nagyobb lesz a pot és oop leszel. ezért csak flattelném pre.

    utána a lineal nincs bajom igazából, én turnon 3 körül emeltem volna hogy tuti callt kapjak a 6osoktól és 8asoktól is meg OE minden kutyaszartól amiket viszont overbet shovera dobna, sztem több value lenne turn 3$ és river shove ban

  7. #7
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet Ninjah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem valueból 3beteltem, vakot próbáltam védeni, megállás nélkül lopkodott(62 steal). Egyszer már 3beteltem ugyanilyen szituban, akkor dobott.
    ajánlom Bigacsiga legújabb videóját, abban elmondja mit kell védeni
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  8. #8
    Tag murphy66 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 12.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ajánlom Bigacsiga legújabb videóját, abban elmondja mit kell védeni
    Azért abban a videóban ő is 3betel egy JTo-ot 10:00-nál hasonló szituban. Az én szememben 62% steal ellen a KJo bőven jó 3betre, csak tudjam előre, hogy mit teszek 4betre.

    Nekem a turn shove sem tetszik, mert ha még gondolkozó játékos is, ami nem valószínű, nem reprezentálsz gyengébb range-t, sőt gyanítom hogy a shoving ranged alja felé lehetünk. Viszont ha sokat floatol, akkor jó lenne megtartani az opciót, hogy egy kis nyitással a turnon elvihessük a kasszát.

    Nem ezért nyitnék kisebbet a turnon, hanem azért, hogy adjak neki teret valami hülyeséget csinálni. Ha csak callt kapunk a legtöbb riveren még mindig betolhatjuk a maradékot, egy 63/15 amúgy sem fog túl sokat dobni amikor már csak a rivert kell kifizetnie showdownért.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet murphy66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért abban a videóban ő is 3betel egy JTo-ot 10:00-nál hasonló szituban. Az én szememben 62% steal ellen a KJo bőven jó 3betre, csak tudjam előre, hogy mit teszek 4betre.

    Nekem a turn shove sem tetszik, mert ha még gondolkozó játékos is, ami nem valószínű, nem reprezentálsz gyengébb range-t, sőt gyanítom hogy a shoving ranged alja felé lehetünk. Viszont ha sokat floatol, akkor jó lenne megtartani az opciót, hogy egy kis nyitással a turnon elvihessük a kasszát.

    Nem ezért nyitnék kisebbet a turnon, hanem azért, hogy adjak neki teret valami hülyeséget csinálni. Ha csak callt kapunk a legtöbb riveren még mindig betolhatjuk a maradékot, egy 63/15 amúgy sem fog túl sokat dobni amikor már csak a rivert kell kifizetnie showdownért.
    Teljesen ezzel értek egyet!
    Amúgy csak azt nem tudjuk hogy hány hand alatt játszott így! Annyi hogy szerintem nem kell ekkora 3bet 1$-ig elég lenne, sok gyengébb lesz a call rangebe, és akkor is könnyen stakkeljük egy ilyen baordon. Mondjuk ellene kb fit or foldot játszanék ennyi infó alapján. 4betre természetesen fold.

  10. #10
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    blöffből nem jó dolog ilyen játékost 3betelni. a KJ talán lehet a ranged legalja, de mondjuk egy KQ-vel jobban tetszene. ha már 3bet akkor nyílván valueból, hamár tp-nk van nyílván be is rakjuk, hiszen ez volt a cél. a turn overbet is jó. ha csak fél potot betelnél, tudná hogy valueért mész és már nem fogsz dobni, ezért az sokkal ilyesztőbb lenne a számára. az overbetet ilyen szituban sokkal ligthtabban callozzák.

    szóval jó ez végig, csak egy kicsit erősebb indulólappal kellett volna.
    Nagyrészt egyetértek.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •